Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

hmm.. nie wiem.. :-) czy sie pogodzimy.. ale dzieki Wam za pocieszenie.. :-) fajnie ze jestescie.. taka wirtualna przyjazn jest calkiem bezpieczna i mozna sie oddac bez granic.. :-) bo ja to z przyjazniami to bardzo ostroznie ide, eh.. Nie ma co ufac ludziom.. tylko samym sobie.. :-) Buziaczki! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... zadzwonil do mnie.. chyba sie pogodzilismy.. na razie smialismy sie z czegos innego, ale jak dojdziemy do sedna.. :-)... no i z nim tak jest.. niby sie czlowiek z nim pokloci a potem nie wytrzymujemy i chce nam sie smiac z tego.. Bo to wszystko przez smsy i maile.. Jak mozna sie przez nie dogadac? no nie idzie na cholere.. Emilko, jak tam hirs? A jak to bylo z telocapilem? w lodowce hotelowej w paryzu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
a hirs coraz lepiej nadal bioxet i telocapil i jest super :D mielismy pokoj z aneksem kuchennym byla mala lodowka wiec spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
constance to wasz zwiazek jest na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) A widzisz:) nawet wieczor nie nadszedl a WY juz w zgodzie.. ja Ci powiem,ze przez smsy i maile to czesto sa niedomowienia wlasnie,nie ma to jak rozmowa w 4 oczy wtedy widzisz te oczy i jest zupelnie inaczej:) PIsz zawsze co i jak,to Ci ulzy..choc troche No fajne to forum,zaluje,ze dopiero niedawno Was poznalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem uparta,czasem warto ciut ustapic;) w slusznej sprawie oczywiscie i w zgodzie ze soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko gratulacje!! :):) ;** Ok dzieki za wskazowke co do telocapilu, bo pewnie bym to cale dodala i nawet w lodowce bym nie trzymala heh :D Oj Constance juz sie godzicie, a co bedzie dopiero wieczorkiem hmmm.... :) heh Tak forum nie ma co, a jacy ludzie! :) Ja to narazie nie mam sie z czego zwierzac, i tak sobie pomyslalam ile bedziemy tu na bierzaco pisac heh :D Bo tak dzien w dzien kazda cos napisze i to tak bedzie sie prawdopodobnie ciagnelo i ja majac 25lat bede z wami dalej pisac... heh :D Zabraknnie miejsca na nasze posty niedlugo heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... :-) no i znowu jest fajnie.. :-) dzieki za slowa otuchy! alez mnie dzisiaj wkurzyl! sam jest tez niezle uparty! trafila kosa mozna powiedziec! :-) aha, jutro mnie nie bedzie, zajrze do Was po poludniu... takze Luiso nie zawiadamiaj "Ktokolwiek widzial.." :-) dzis przy myciu glowy az 2 wlosy stracilam! :-) REWELACJA! Najpierw zmoczylam i na to kawa, potem szampon czyli tak jak wczoraj. Po myciu splukalam zielona herbata z pokrzywa! :-) herbate zalalam osobno, bo nie mozna wrzatkiem - Luisa cos o tym wie, prawda? :-) A pokrzywe zalalam wrzatkiem i poczekalam z 15 min.. Po myciu polalam tym glowe nad miska i potem jeszcze raz i jeszcze ta sama woda pomagajac sobie kubeczkiem... Teraz sa prawie suche i jeszcze wychodzi ich troche, ale nie mozna oczekaiwac cudow od razu... Po kolacji zazylam Prosterbe - 300 mg palmy i jutro rano ide z zylą do laboratorium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Luisie smutno jak nie ma Konstancji .. :) Konstancjo Luisa cieszyc sie ze Konstancja ze swoim lubym juz dobrze zyc:) Widzisz:) jestem przekonana ze ta palma dziala..tez czytalam duzo na roznych forach,ze mezczyzni byli zadowoleni z jej stosowania,ale dlugotrwalego..ze duzo mniej wlosow wypadalo a nawet meszek odrastal na lysince:) NA androstendion pewnie chwile poczekasz ja czekalam kolo tygodnia,moze u was szybciej.. Konstancja sie nie bac Lusia jutro byc przy konstancja i trzymac ja za reke przy pobieraniu krwi:* ps.przypomnialo mi sie jak kiedys moj bliski mi znajomy(nie ten od meszku,nie ten od pocalunku i nie ten od Krety) jeszcze inny mowi mi,ze kiedys mu sie podobala taka laska ale nie mogl by z nia byc ja pytam czemu..a on mowi,bo miala wasik byla ladna ale miala wasy..o masakraaaa czujecie klimat;) tylko sie usmiechnelam..i mowie do niego..no tak ale przeciez mogla by je zgolic jakos..haha ale wstyyyd..Konstancjo powodzenia oby androgeniska byly w normie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam ze sobą zrobić
matko, ja trace 200 wlosów podczas mycie wszystkie licze, a ile jeszce tych ktorych w ciagu dnia nie policze mam cala twarz w pryszczach jeszcze wiecej masakra chce sie zabic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO MAM ZE SOBA ZROBIC.. Kochana co TY mowisz????? wiem,ze Ci ciezko,ale pomysl sobie,ze pojdziesz do lekarza ustawi Ci leki i wszystko sie unormuje,,,dziewczyno tradzik sie da wyleczyc a wlosy tak ogarnac lekami,ze nie beda Ci az tak bardzo przeszkadzac!!! Rozumiem Cie sama mialam mysli jak bylam na skraju wyczerpania zeby skonczyc ze soba,ale pomysl...jestes wspaniala wrazliwa kobieta a to co teraz wydaje Ci sie byc koncem swiata jest do odwrocenia..uwierz w to prosze i nie mow takich rzeczy!!!! slyszyyyyysz????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum ze tak nie musi byc zawsze!!! sama pisals,ze leczylas sie i bylo dobrze ze wloow mniej i cera tez lepsza..Powinnas sie zbadac i leczyc...tak to jest ze jak ejstesmy chore za duzo mamy androgenow albo pcos albo chrzaniona nadwrazliwosc to jest ciezko ale sa na to leki!!! nie w 100 proc nas pozbawiajace problemu ale ulatwiaja nam zycie!!! dziewczyno zrozum zycie jest przed Toba,,ogarniesz sie z tym wszystkim i bedziesz jeszcze szczesliwa!!! Idz do lekarza,zbadaj te hormony i niech Ci zaleci leczenie i przestan mowic o jakichs pwoiklaniach bo one sa zawsze po lekach mniej lub bardziej i co z tego??? da sie z nimi zyc!!! nie boj sie tego i uwierz ze wszystko jest do naprawienia..ja sama niedawno mialam takiego dola jakies 2 mies temu czytalam to forum z ukrycia i plakalam,patrzylam w lustro na wlosy nowe na twarzy i ciemniejace i plakalam,bilam sie z myslami brac leki leczyc sie czy nie,zachodzilam w glowe co jak leczyc..co z watroba itd..pzresypialm dnie bo nie chcialam tego czuc,nie wychodzilam do ludzi bo sie wstydzilam..ale to nie jest wyjscie...jak juz zaczelam leczenie,uwierzylam ze moze byc lepiej .. tak samo i Ty musisz w to uwierzyc i zaczac sie leczyc boisz sie efektow fina i innych a to co teraz przezywasz to Cie nie wykancza??? depresja,mysli samobojcze..to bardziej niszczy Ci zdrowie niz efekty lekow ktore moga Ci pomoc...glowa do gory,odwiedz prosze endokrynologa i zacznij cos z tym robic a nadejdzie taki dzien ze usmiechniesz sie do siebie i do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam ze soba zrobic jestes tam? Jest taka piosenka,czekaj jak ona leciala...w kazdym razie ze cos o marzeniach ktore gdzies wysoko nad tecza sie spelniaja,te o ktorych snimy..czekaj zaraz ja odnajde specjalnie dla Ciebie!!! czekaj,czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo:) DZieki bardzo:) i witaj;) oto wlasnie i ta wersja:) NIE WIEM co MAM ze SOBA zrobic:) Co Ty na to?? zobacz wokalista to musi miec dopiero kompleksy:) i zyje,spiewa,podziwia tecze:) KOchana bedzie dobrze:) odezwij sie bo sie martwie(my)?? poza tym tam jak bysmy sie przeniosly to bysmy nie miala kompleksow;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
polinda dziex :* :):) co do telocapilu-nie wiem jakiego balsamu uzyjesz tzn o jakiej pojemnosci ale na 50 ml balsamu trzeba liczyc 27 kropli telocapilu wiec np ja na 400 ml uzywam 216 kropli ( 27 x 8 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam ze soba zrobic - glowa do gory i zastosuj sie do tego co Luisa mowila :) Moglabys za psychologa robic :) Emilko, ja ta miksturke musze trzymac w lodowce nie, a sam telocapil juz nie? Ja zakupilam ten z Ziaja 400ml. Czemu akurat tyle kropel? :) Wiecie co, bylam swidkiem cudu! heh :D U mnie w miescie pojawil sie endokrynolog!! :D Dla doroslych ale zawsze jakis jak bede miala 16 zaczne do kiego chodzic :D szkoda tylko ze prywatny, lepszy taki niz zaden :) Przyszedl moj depilator i jestem zachwycona, a ta lampka podswietlajaca to cos rewelacyjnego :) Telocapil tez mam. A mam go wcierac 2 razy dziennie, tak jak bioxet? Swoja droga uzylam bioxetu juz 3 razy (2 razy dziennie smaruje) i bardzo ladnie pachnie heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kumpleki i juz nadrabiam zaleglosci.. :-) przede wszystkim do dziewczecia z tym osobliwym nickiem "nie wiem co mam ze soba zrobic": - pierwsza rada to ta, jaka kiedys dalam ex zalamanej93 - znacie taka? :-) dzis jest ona pieknym kwiatuszkiem pelnym nadziei na przyszlosc! :-) - KOBIETO, ZMIEN NICK (ktory brzmi troche jak te ktore nadawal ludziom Kacmajor w swojej sekcie we wsi Majdan Kozlowiecki, pamietacie to?)! Mialam juz ochote wczesniej Ci to zaproponowac, ale nie chcialam przynudzac. No ale widze, ze to niezbedne na dobry poczatek. NIE WMAWIAJ SOBIE CODZIENNIE TYM NICKIEM, ZE NIE WIESZ CO MASZ ZE SOBA ZROBIC! CO ZA BZDURA! Zycie jest pelne wzlotow i upadkow, ale wlasnie dlatego jest ciekawe! Wiem, ze czasami odechciewa sie wszystkiego! Jedyna troszke gorzka prawda to ta ze my musimy troche zainwestowac w nasz wyglad! Wiec jesli mozesz sobie na to pozwolic, to dzialaj, a jesli jest Ci ciezej, to sprobuj kremow depilujacych czy pincetki czy plastrow.. Zrob badania jak mowila Luisa, by wiedziec co Ci jest. Ale pamietaj ze hirs to nie kalectwo! Sa ludzie bez konczyn, niewidomi, sparalizowani etc. i jakos zyja! Pamietaj, ze nie od razu Krakow zbudowano! Tu liczy sie cierpliwosc i ciagle szukanie sposobu na wyleczenie! Co do tradziku.. Na poczatek zacznij pic zielona herbate, ktora Cie oczysci z toksyn, kup w aptece herbatke: http://www.doz.pl/apteka/p49987-Herbatka_pomocnicza_w_niedoskonalosci_cery_fix_15_g_20_szt ogranicz slodycze, potrawy tluste i pikantne..Przemywaj twarz odwarem z pokrzywy, wlosy tez nim plucz- moje dzisiaj sa puszyste i wcale nieprzetluszczone. Twarz tez dobrze jest przemywac zielona herbata... Zrezygnuj z drobiu, ktory jest nafaszerowany hormonami. Pamietaj, ze nie jestes sama z tym problemem.. Pytaj o co chcesz, zawsze Ci odpowiemy i doradzimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, ten Twoj "bliski znajomy" od wasika to jakis mega dupek! Jak mozna kochac lub nie kochac kogos tylko dlatego ze nie ma lub ma wasik! Co za popiep____one ludziska chodza po tym swiecie? A jak zonie w kilka lat po slubie wyrosnie was lub broda to co? Rozwod? Ja piernicze! Szok! Wez Luisa nie nerwuj tu nas.. :-) i trzymaj sie raczej daleko od tego "bliskiego znajomego"! - "JA WóJT WAM TO MOWIE" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wiem co mam ze soba zrobic Moze w koncu sie odezwiesz,bo ja malo,ze z lojotokiem,wlosami to jeszcze osiwieje,pisalam ze stres zaostrza hirsa i lysienie,wiec kochana nie serwuj sobie tego i mi teraz bo sie martwie czemu sie nie odzywasz,tak zle wczoraj brzmialo,co napisalas..jak mowi Konstancja da sie cos zawsze zrobic..ja wiem ze czlowieka przerazaenie ogarnia jak widzi twarz w pryszczach i wlosach ale to sie da ogarnac..jak zbadasz hormony bedziesz wiedziec co jest nie tak,czy wkraczac z lekami czy ogarnac sie ziolami tylkod aj sobie czas bo ta cala zielarka wymaga czasu i cierpliwosci...i wiary przedewszystkim..pisalas pare dni temu,ze masz wizyte u lekarza,to juz niedugo..a co do zmiany swojego pseudo to moze na sprobuje cos ze soba zrobic np;)i juz lepiej brzmi:) tak kochana kobiety zyja czasem bez piersi,ja sama mam jakis dziwny guzek do diagnostyki,poza tym maja np.niektorzy oparzenia na twarzy itd..ja wiem,ze to Cie nie pociesza,bo Ty musisz siebie akceptowac ale uwierz w to,ze to naprawde da sie zaleczyc,doprowadzic do znosnego poziomu.. KOnstancjo i jak krewka? nie bolalo uklucie?:) kiedy wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek, Luiso.. :-) mam siniaka na lewym zgieciu lokcia.. troszke zaszczypalo, jak to przy ukluciu.. :-) ale nie widzialam Ciebie w poblizu... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Bliski znajomy od wasika to myslal,ze ja nie mam skoro tak do mnie mowil,a ja mu sie podobalam i usuwam go haha czyli widzisz..jak ja mam sie nie bac byc z kims jak mi facet mowi takie rzeczy..jeszcze mowil to z takim zdziwieniem i obrzydzeniem..a ja myslam,ze zgon odsatwie..i mowi ' taka ladna byla ta dziewczyna ale wasy miala afujjjj" ja mowie no ale przeciez mogla by zgolic itd..a on na to 'ale ona nie golila sie " wiec sama widzisz..jak dla nich wazny wyglad..jaki wstyyyyyyd. Co do Pana od Krety to bylam w nim zakochana na maksa kilka ladnych lat ale jak sie okazalo zrobil innej dziecko i spotykal sie rownoczesnie z nami mi opowiadajac o tym jak mnie kocha..ach szkoda gadac:( On sie nie domyslal,ze mam jakis problem bo zawsze bylam zadbana. Wybral ja jak pwoiedzialam ze dzielic sie nim nie zamierzam..a on bardzo chcial sie dalej widywac..ale nie dalam rady.. Takze tak to z facetami mialam,ze zawsze cos nie wychodzilo..jak pomysle,ze mialabym byc z kims na codzien,to wiem,ze spedzalabym bardzo duuuzo czasu w lazience i nie chciala bym opowiadac o problemie,po co? by zwracac jego uwage na to bardziej,,,po co? nie czulabym sie kobieco..a tak depilacja i koniec...kazda prawie kobieta sie depiluje,a ze ja dodatkowo jakis was czy brodka to nie musi wiedziec..trzeba by sie ciagle gimnastykowac by nie wiedzial.. Wiec poki co jestem sama i pewnie tak zostanie dluugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Siniaaka no wiesz co!! a ja wlasnie o 7.30 rano trzymalam kciuki by siniaka nie bylo:) To czekamy na wyniki do wtorku..no ciekawe jak Ci wyjda ten testo i androstendion.. a ja jeszcze 6 dni fina i zamieniam go na palme:) no ale dylemat co z yasminelle ciagle zostal..nie wiem czy je brac bo mam zyly porozszerzane na udach a kiedys nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie chyba nie rozumiemy.. :-D :-D Ale Ty sie depilujesz, wiec jest ok! A poza tym tamten to jakis dzwon, a nie facet! A zaakceptowalby kobiete depilujaca sobie wasa, czy tez nie? Ja to mam chyba jakiegos aniola! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Luiso :-) pobierali mi krew wlasnie okolo 7.30 :-) ja bym odstawila te hormony na Twoim miejscu.. i brala pol dawki fina i palme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×