Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

nie wiem czy by zaakceptowal..zreszta nie obchodzi mnie to..mam to gdzies..no tak depiluje,ale wiesz calej twarzy nie depiluje..wiec nie jest idealnie a w wiekszosci przystojni faceci szukaja idealnych dziewczyn..ja tez bym nie chciala jakiegos brzydala albo przystojnego ale np z cyckami jak kobieta,logiczne:) sa pewne wyznaczniki,normy wygladu .. my zeby osiagnac ta norme musimy sie nagimnastykwoac a i tak efekt jest nie zawsze zadowalajacy prawda?:) no nic nie ma co tego rozgrzebywac.. a Twoj to ANIoł:) zreszta tez dbasz o siebie wiec widzi Cie taka jak chce widziec:) a co z wlosem upartym na brodzie? ujrzal swiatlo dzienne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz:) myslalam o 7.30 potem myslalam tez i jak widzialam reklame prostatanu czy prostamolu etz myslalam:) haha co do yasminelle to rozwazam to..ale co bedzie jak mi sie mech sypnie gorszy albo dluzszy na twarzy niz jest?? co wtedy?? ale kochana nie wiem czy mozna fina laczyc i ziola hmmmmm,jak myslisz,tu syntetyk tu ziolo to zbija dht i to:) moze dolacze do tego jeszcze jakas maryche to odrazu mi sie wszystko wyjasni haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci piekni faceci sa nic nie warci, pamietaj! :-) a kudel siedzi twardo! dzis mialam takiego wielkiego strupa, ze szkoda mowic! pewnie najpierw ludzie dostrzegali strup, a potem mnie! ;-D 11 dni juz go hoduje! on chyba umarl i nie rosnie! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czeka ze mu pogrzeb urzadzisz:) strupa czasemi niech Cie reka nie swierzbi zerwac przed czasem;) podejzrewam,ze jak CI strup odpanie,to wlos bedzie taki blziej skory martwy i wyjdzie latwo.. a co ja na to poradze ze ja tylko za przystojnymi sie ogladam;) hmmm jesli chodzi o fina to przeciez ja teraz biore pol dawki fina czyli 2,5 mg a moze brac cwiartke i palme haha albo tak stopniowo zejsc z fina brac cwiartke i palme potem co drugi dzien cwiatrke i palme a potem tylko palme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym finem to tak ponoc jest,ze czy 1mg czy 2,5 czy 5 dziala tak samo,tyle samo zbije dht 2,5 co 5 dlatego warto brac jak najmniej by odciazyc watrobe i juz..czyli np 1mg chyba Propecia tabl maja 1mg wtedy bym mogla brac 1 w calosci by nie kroic a wieczorem palme..ale cos czuje,ze pwoinnam przejsc na sama palme,ze ona zadziala.. cos mi intuicja podpowiada..i mysle tez o NIE wiem CO MA ze soba ZRobic..Ona tez mowila,ze jej fina pomagal,wiec tez by mogla brac palme jak tak bardzo sie boi efektow ubocznych mgiel i innych zjawisk meteorologicznych:) co TY na to NIE WIEM CO AMM ZROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zanim zakupilam palme, to juz dziwnie postrzegalam te reklamy.. :-) i sie usmiechalam pod .. wasem, ktorego nie mam zreszta duzo.. :-) aha, dzis widzialam kobiete w autobusie.. Matko! Broda i was 5-centymetrowy, a tzw. plujka - czyli wloski tuz pod dolna warga- az sie krecila! ale paznokcie to miala wymalowane i jakie wielkie pierscionki na palcach! Z poczatku myslalam, ze to facet, bo miala wlosy wystrzyzone niby na jeza, ale tak nierowno, ze wygladala jakby ja wszy wygryzly.. szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakas kosmitka siedziala,ale sie usmialam:) a moze jakas cyganka skoro tak oblozona pierscieniami papieskimi:)haha i widzisz wez sie tak zapusc..no masakra...to na tej 'plujce' sobie mogla warkocza zaplesc haha,a na wasikach kłosa..czemu te wlosiska sa..szok..dzis u Drzyzgi byl facet co zmienil plec i widac bylo ze sie goli mial czarne kropki pod makijazem..ciekawe co oni biora ze musza im te wlochy wypasc..pewnie androcur..i usuwaja im jadra by nie wytwarzali androgenow..matko a wacka to musza amputowac chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak logicznie dedukujac to jakby bral wciaz ta palme (pomijajac ciaze) to moze by zbijala dht ze jakby usunal wlosy wtedy z twarzy laserem lub elektroliza to one by mogly nie odrosnac albo znikome,ale by byla zajebioza co:)? nie wiem czy tu mozna tak pisac ale musialam tego slowa uzyc by oddac swe emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cyganka, :-) a miala jakies 58 lat.. malutka i grubiutka.. ach, ja tam o cudzych wackach nie mysle.. :-) mam swoje problemy androgenowe.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaak:) Z A J E B I O Z A woow jednak mozna:) ale fajnie odrazu lepiej. Dzis nie wytrzymalam zarlam caly dzien owoce suszone(cukier) i nalesniki z bialej maki i cukrem!!! no nie wytrzymalam..a ze mam 1 dzien okres to mialam taka chcice na slodkie..no i mam tylko tylko pare dni do wtorku na podjecie decyzji czy brac yasminelle czy pogrzeb im urzadzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moze beda w normie Twoje androgeny?? i wtedy bys tylko palme brala..i wierzbo. A co zrobisz jak wyjda za duze testo i andrio? a wogole jak Ci lekarz co Ci zabieg robil powiedzial? ze po resekcji moze byc np tak,ze hormony beda w normie? bo jak tak to by bylo super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mnie uprzedzil, ze 20% zabiegow nie przynosi rezultatow, ale ja nie dopuszczalam wcale tej mysli do siebie i sie udalo! - Potega podswiadomosci! :-) a o palmie to z ginem nie gadalam... a l.rodzinny mi ja raczej odradzal, ale co on tam wie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rodzinnym to mozna o pogodzie pogadac;) To miejmy nadzieje,ze TY w tych 80 sie miescisz!! A ja jak bym odsatwila yasminelle to bym sobie zbadala znowu androstendion i te niskie estrogeny sprawdzila..a z palma chyba nie bede brala tych soyfem itp..czytalam dzis ze te fitoestrogeny dzialaja tylko okolo 2 procent aktywnosci tych prawdziwych naszych estrogenow to co to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazlam same dobre opinie o fitoestrogenach.. polecam wiesiolek i ogorecznik pewnie, ze sie mieszcze w tych 80%! Mam wreszcie okres, nie? :-)) a wczesniej nic! dobrej nocy Luiso i wszystkim pozostalym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, pięknie powiedziane heh.:) Ale to nie jest tak, że nagle zaczęłam chodzić cała happy, bo przecież ludzie nie takie mają problemy itp. Nie, ja także mam często gorsze dni, że z płaczem spoglądam w lustro, ale najważniejsze to je przetrwać i starać się, żeby ich było jak najmniej. Teraz nie mam nawet czasu, by myśleć o włoskach. Myślę, że z czasem jeszcze bardziej zaakceptuje hirsutyzm, nie wiem kiedy to nastąpi, ale życie jest zbyt krótkie, by przejmować się takimi problemami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko.. Ale poczulas sie duzo lepiej po depilacji woskiem... :-) wazne to cos robic ze soba, zaczac eksperymentowac i nie poddawac sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hirs to nie powod do samobojstwa..ale brak akceptacji siebie,wiary,zanizone poczucie wlasnej wartosci i izolacja z tym zwiazana od ludzi powoduje powazna depresje a w tej sa mysli samobojcze..wiem bo sama przerabialam ALE NIE WIEM co MAm ze Soba Zrobic tak jak mowi Konstancja,najwazniejsze sie nie poddawac,dzialac najgorzej jest siedziec w domu i rozmyslac i dumac i kontemplowac wtedy mozna sfikoswac trzeba obrac doroge postepowania z hirsem i prycholami tak by bylo lepiej ,jak juz sie podejmie dzialania jest nadzieja i jest latwiej,nie zapominaj o tym,dzialaj nie mysl o tym a dzialaj:) ale uparta jestes no tyle juz do Ciebie tu napisalam a Ty dalej nic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam ze sobą zrobić
Luisa jesteś bardzo kochana, jak Konstancja i Wy wszystkie... Miałam tak kiepski stan że postanowiłam się uśpić, więc wzięłam tabletki nasenne, ale opanowała mnie cykoriada i zjadłam raptem 4 ale matko chyba wyspałam się za wszystkie czasy, zresztą cały dzień czułam się jak jakiś muł, łep mi ciążył, fatalnie, to był głupi pomysł nic nie zmienił a zmarnowałam dużo czasu bo na niczym nie mogłam się skupić. Strasznie źle wyglądam i wiem że to nie powód do tego, aby się zabijać, jednak jak patrze w koło tyle pięknych dziewczyn i 1 na 100 ma jakikolwiek meszek... lekarza mam 22.10 ale nie wiem czy pojde bo to prywatnie z kolei na nfz jakis styczen ponadto jakbym nawet wryła się gdzieś w kolejke to wiem że może się to skonczyć kolejna recepta bez badań a tego chce uniknąć.. pieniądze szczescia nie dają, ale cholera ich brak zwłaszcza jak sie choruje tak. Dawno tak źle nie wyglądałam i masz duuuużo racji Luiso, co za życie kiedy się człowiek chowa i ukrywa już lepiej żyć nieco krócej a przynajmniej w spokoju.. Mam wrażenie że zamieniam się w faceta, piersi maleją ohyda. Gardze sobą, ale muszę zrobić te badania, kurwa musza mi je przepisać, zapuszcze się i pokaże jak wyglądam naprawde zreszta juz po 3 dniach od depilacji wyglądam jak śierściuch więc nie muszę tego długo robić. Zmiane nicka rozważę, narazie nie mam pomysłu. Dziękuje Wam za wsparcie dziękuje że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CO ZROBIC:) WITAAAJ W koncuuu,stracha nam napedzilas..doskonale Cie rozumiem,tez mam meszek i wogole baczki wasik i co tylko mozna i co ? i sie wzielam za leczenie..i fina dziala:) sukcesywnie laser elektroliza i licze na cud jeszcze;) Kochana tabletki to ja bym na TWoim miejscu brala na stres np stress control..magnez b6 by organizm lepiej sobie radzil z tymi nerwami..Bedziesz spokojniejsza bedzie Ci latwiej myslec i rozwazac co robic..a nsennych nie tykaj!! mozna naprawde sobie krzywde zrobic..a daje sobie reke uciac ze jestes wcale nie taka 'straszliwa' i osiersciona jak piszesz...my strasznie problemy swoje potegujemy..i widac ze masz problemy z hormonami,z tego co piszesz..z kasa masz 100 proc racji,w dzisiejszych czasach nie ma leczenia jak nie ma kasy..nie wiem pozycz od kogos i nie zwlekaj,bo najgorzej sie denerwowac czekac..takie emocje,wstret do siebie dziala strasznie niszczaco..prosze spojrz w lustro i sprobuj miec dla siebie wiecej wyrozumialosci..pamietaj to jestes cala Ty a nie tylko pryszcze czy meszki,cala TY lacznie z wadami ale i ZALETAMI...badz dla siebie bardziej laskawa a zobaczysz ze oorganizm Ci sie odwdzieczy:) Mam nadzieje,ze po wizycie bedziesz miala lepszy nastroj..ze jak zaczniesz leczenie zauwazysz poprawe...jestem pewna!!! i pamietaj,a po drugie nie zapominaj,ze samobojcow czeka pieklo;) wiec nie wiem czy warto... ps jak pioseneczka??podobala sie? niezle boczki mial wokal coo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe WIEM co mam ze soba zrobic:) JAk pojdziesz jednak pryw.do lek.powiedz co sie dzieje..ze naprawde sobie z tym juz nie radzisz..i jestem pewna ze dostaniesz na badania..albo jest taka opcja zeby lekarz ktory Cie przyjmuje wzial CIe jak pracuje gdzies w szpitalu na 1 dzien i wtedy tam zrobia Ci badania krwi moze usg i co jeszcze bedzie trzeba..czesto robia to na endokryn lub ginekologii wiec mysle,ze to nie glupi pomysl nawet zapytac o cos takiego lekarza w razie gdyby Ci wypisal horm to jak pojdziesz pryw to zeby potem za te badania nie placic..wiec mzoesz powiedziec,ze masz cienko z kasa zeby Cie zbadali na oddziale wtedy komplet badan za darmo..naprawde.To jest uwazam dobry pomysl..I slonko naprawde wiem co przezywasz bo sama tak mialam,nienawidzilam sie patrzec w lustro widzialam i myslalam TYLKO o tych wlosach jakas obsesja..zalamka..ale naprawde nie jest to warte poswiecenia,przyplacania zdrowiem czy nie daj Bog zyciem. Nastepnym razem jak Cie dopadnie dol albo row:) pisz tutaj ja tu ostatnio pelnie dyzur haha bo mam duzo czaasu:) ale wiem ze sa tez inne dziewczyny z tym samym,co chetnie Cie wespra i ululaja do snu bez tabletek;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! :-) ojojoj nie wyspalam sie.. :-/ kochana, z pewnoscia masz zawyzone androgeny.. Stad te problemy z cera, wlosami, piersiami.. A jak z okresem? Regularny? W kazdym razie nie czekaj do stycznia na badania.. No a jesli juz nie mozesz to nie wiem...pij 3 kubki zielonej herbaty i te herbatke ziolowa na cere i wlosy.. I plucz je skrzypem i pokrzywa.. Ja na Twoim miejscu wzielabym troche suplementow, ale nie bede sie tu bawic w zielarza by Ci nie zaszkodzic.. Powiedz mi tylko czy to h. idiopatyczny czy pco.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
polinda nie wiem czemu tyle kropel, tak kaza na stronie www mazidla gdzie telocapil sie zamawia :) ja stosuje balsam z telocapilem 2 x dziennie rano i wieczorem po kapieli, sam telocapil nie moze byc trzymany w lodowce , ja trzymam normalnie w szafce bo powinien byz w zaciemnionym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×