Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

no ja wlasnie biore ta palme z firmy NOW ona w aptekach dbam o zdrowie kosztuje niecale 35 zl i starcza na 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej dziewczyny, poszukam tej palmy NOW, Aniu Co do dexametazonu lekarz przepisał mi go razem z cyprodiolem (chciał wcisnąć diane ale uprosiłam go o to, łaskawie sie zgodził choć jego zdaniem to bez różnicy) Niestety ten cyprodiol znalazłam dopiero w 10(!) aptece w której jak los złośliwy tak babka nie chciała mi wydac deksamet. bo cośtam było źle wypisane. Wziełam ten cyprodiol i zanim pomownie wybrałam sie do lekarza po drugą receptę na pabi, zdążyłam do odstawić - skutki uboczne były nie do zniesienia - bóle, zawroty głowy, skurcze rąk nóg, straszne. Tak więc receptę (bez wizyty) odbierałam już z samotnym deksametazonem, jak sie okazało i do niego sie zniechęciłam. Co do dawki to była jedna tabletka dziennie, już nie pamiętam jaka zawartosć. Kolejną lekarkę uprosiłam o spironol, Muszę przyznać z ręką na sercu że żadnej z przepisanych terapii nie stosowałam jak należy, pewnie niebawem zbiorę się do kupy i znajdę jakiegoś sensownego lekarza, dzięki za adres stronki, w wolnej chwili poczytam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
A pęcherzyki na jajnikach rzeczywiście mam, z tym że lekarz nic nie wspomniał o pcos. Ps Mam nadzieje Aniu że nie jesteś lekarzem bo tak na nich nadawałam że mogłabyś sie poczuć urażona, Liczę że jednak nie :) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chile, ale dalas plame! :-D nie wiedzialas, ze Ania to lekarz! :-D no nie wiem czy Ci to wybaczy.. :-) haha podobnie bylo z pania Kobylka :-D och ta nasza Chile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chile, ale dalas plame! :-D nie wiedzialas, ze Ania to lekarz! :-D no nie wiem czy Ci to wybaczy.. :-) haha podobnie bylo z pania Kobylka :-D och ta nasza Chile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cicho.. :-) podstresujemy dziewczyne :-D Emilka, kiedy ruszysz z maszyneria? :-) to dvd jest po francusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, oczywiście że nie jestem lekarzem, a nawet gdybym była to bym się nie obraziła bo wiem że w Polsce endokrynologia ginekologiczna stoi pod psem, mało jest lekarzy specjalizujących się w tego typu problemach, co więcej nie chcą się dokształcać. Ciężko jest znaleźć kogoś dobrego zwłaszcza w małym mieście. Dobrze że jest net, ja dzięki temu dużo dowiedziałam się o swojej chorobie, pół życia choruje, a póżno mnie zdiagnozowali. Dzięki temu że mam wiedzę mogę sobie podyskutować z lekarzem. Ja zawsze uwielbiałam seriale o tematyce medycznej zwłaszcza mój ulubiony ER. I mam pytanie co do tej różdżki, Emilko czy kupowałaś ją na allegro? Bo może bym sobie takie coś sprawiła, wiem że nie droga jest. Chile co do pęcherzyków to być może masz WPN połączone z PCO bo też takie bywają przypadki. Biorąc antyki ochronisz jajniki przed dalszym powstawaniem pęcherzyków. Co do cypriodolu to jest to podobno nowoczesna wersja diany z nazwy oczywiście, zawiera bodajże tę samę substancję co diana, inne z tej grupy to cyprest i chyba midiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Kiedyś się udzielałam na tym forum ale zapomniałąm nicku. Mam zdiagnozowane pcos. W międzyczasie urodziłam 2 dzieci. Lekarze ignorowali moje zmartwienie z nadmiernym owłosieniem, dopiero podczas starania się o dziecko dowiedziałam sie o policystycznych jajnikach. Po leczeniu i depilacji laserowej jest o niebo lepiej prawie problem zniknął. Chcę dodać otuchy dziewczynom z tą przypadłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
ania7718 ja też dzieki internetowi i zamiłowaniu do medycyny wiem co mi jest. Ginekolodzy na każdym z usg mówili że taka moja uroda, że tyle tych pęcherzyków, a owłosienie to sprawa dziedziczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Constance prawie Ci sie udało mnie przestraszyć :D Aneczka a jak wyglądało Twoje leczenie? Bo jeśli mam te nadnercza i w dodatku połączone z pcos to już wogóle niezła jazda :) Emilko a ta palma Now to to? http://www.nowfoods.com.pl/produkty/prostate-support.html Bo pytałam w aptece doz to nie mieli, moze zamówie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Constance prawie Ci sie udało mnie przestraszyć :D Aneczka a jak wyglądało Twoje leczenie? Bo jeśli mam te nadnercza i w dodatku połączone z pcos to już wogóle niezła jazda :) Emilko a ta palma Now to to? http://www.nowfoods.com.pl/produkty/prostate-support.html Bo pytałam w aptece doz to nie mieli, moze zamówie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
ups ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile, tak, to jest to.. Tu jest link z doz.pl Jesli kupujesz u nich bezposrednio a nie przez internet to placisz ciut wiecej. Wiec jesli nie znajdziesz tanszej apteki to zamow w doz przez internet. Tez mialam ten sam suplement, ale tylko 1 opakowanie.. W porownaniu z innymi ma najbardziej naturalny sklad, bez tych wszystkich stearynianow Mg etc. http://www.doz.pl/szukaj/s0-saw+palmetto+now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Dobrze słyszeć, że przy pcos udało się komuś dwójkę dzieci urodzić :) Aneczczek napisz nam jeszcze właśnie jak wygląda twoje leczenie i jaki ten laser stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Wiecie co? Nie wiem na ile ta standaryzacja składników wpływa na dzialanie leku, szczerze mówiąc po 3 tygodniach stosowania Sterko widzę różnicę w poroście włosów na twarzy i mam nadzieje że również niebawem w poroście włosów na głowie. Jakoś tak przyzwyczaiłam sie do Sterko a skoro transseksualnym pomaga to dlaczego nie mnie? :) może i z czasem zmniejszę dawkę, 100zł/mies to sporo kasy. Na razie włosy z głowy wciąż lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile, kup sobie szampon Revitax, http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=revitax Seboradin http://www.doz.pl/apteka/p47951-Seboradin_szampon_przeciw_wypadaniu_wlosow_200_ml Barwa ze skrzypem http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=Barwa+skrzyp a przede wszystkim masuj skore podczas mycia powoli ale z lekkim naciskiem :-) by wzmocnic i odzywic mieszki wlosowe.. Poza tym jesli to nadmiar dht na skorze glowy, to powinnas myc wlosy codziennie, wtedy przestana tak bardzo wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedys chyba Malinowa Roza wspominala o tym: http://www.doz.pl/apteka/p10963-Joanna_Rzepa_kuracja_wzmacniajaca_do_wlosow_100_ml powiedz mi Chile czy masz dlugie wlosy.. bo moze po prostu obciazaja mieszki i dlatego wypadaja... A jesli wypadaja z powodu dht to najlepszy bedzie revitax i seboradin, takze ketoxin ktory zawiera kofeine ale jest glownie do wlosow z lupiezem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsutyzm meczaca przeszkoda k
mojej siostrze na hirustyzm przepisali syndi-35 silne hormony,ktore pomogly jej bardzo!!!! poradzila sobie z problemem,nie mylic ich z antykoncepcja bo do nich nie nalezy,ale na ta dolegliwosc sa zbawienne i cena tez dobra-polecam:) a efekty naprawde sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Mi też wypadają włosy strasznie :/ biorę biotebal 5 i wydaje mi się, że dzięki temu pojawia mi się dużo nowych włosków, ale wypadają niestety nadal. constance07, a dlaczego uważasz, że powinno się myć głowę codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze to nie na temat ale potrzebuje pomocy:( nie znam sie na facebooku i nie mam kogo spytac, moze wy pomozecie, czy to mozliwe zeby miec konto (ukryc je) tak ze wchodzac na samego facebooka i wpisujac w wyszukiwarke sie go nie odnajdzie , a mozna wejsc na nie z konta innej osoby ktora jest dodana u niej do znajomych? nie wiem czy wyrazilam sie jasno wiec dam przyklad - na facebooku nie moge danej osoby odnalezc ale ma ona konto i moge wejsc na nie z konta innej osoby u ktorej jest wsrod znajomych , mozliwe jest az takie ukrycie swoojego profilu ? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Emilcia, kombinujesz.. :-) niestety, nie znam sie na facebooku podobnie jak Ty.. :-) Ewelka, tez bralam kiedys biotebal.. cwiarteczke na dzien, bo to i tak silna dawka 5mg. A co do czestego mycia glowy.. Wyczytalam, ze w loju (obrzydliwe slowo, no ale trudno) jaki sie wydziela ze skory znajduje sie DHT, ktory powoduje, ze wlosy wypadaja. I rzeczywiscie, jak mylam codziennie glowe szamponem z kofeina, to zauwazalam kolosalna roznice! Jednak nie ma to jak dobry masaz opuszkami palcow, bez drapania oczywiscie! Nie tyle wzmacnia mieszki, poprawia ukrwienie, ale pozwala dobroczynnym substancjom z tych specjalnych szamponow przenikac do skory... Szampon nanosze lekko rozrzedzony woda by sie lepiej rozprowadzal. Aha, jeszcze cos, wazne, by szampony na kofeinie trzymac okolo 5 min i dopiero potem porzadnie splukac.. Po umyciu mozna zrobic sobie tez plukanke z wywaru z pokrzywy i skrzypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Aha dziękuję za rady :) Constance a według Ciebie który lepszy jest ten revitax czy seboradin? Bo w tym seboradinie nie ma chyba kofeiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Któraś z Was (chyba evelka) pisała o kupnie podgrzewacza i wosku... Jak się ten podgrzewacz sprawuje? Zastanawiam się również nad kupnem, bo nie chce mi się latać do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakskkia
loxon miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×