Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość chile
jakaja tzn że odrastają te które wcześniej znikneły? A pijesz go cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
tak...niestety... pije go ..ale teraz herbaty juz mniej piję dlatego chce zażywać palmę może ona coś pomoże/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Pewnie, trzeba spróbować, polączyć kilka rzeczy i w końcu nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
dziewczyny, olsztynianka napisala ze palma powoduje wzrost testosteronu. nie jest przypadkiem odwrotnie? chile, napisalam zebym nie przestawala brac Diane bo bedzie jeszcze gorzej, ale przeciez nie mam zamiaru brac tego całe zycie, chcialabym jak najkrocej. A takie pytanie, sadzicie ze panstwowy lekarz wypisze mi recepte na Diane, jesli sie u niego nie lecze i nigdy nie bylam? Bo do swojego musze jechac 70 km i jeszcze placic ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
rasberrymary Nie wyleczysz hirsutyzmu dianą. Co najwyżej złagodzisz objawy które po odstawieniu powracają, nierzadko ze zdwojoną siłą! Tylke razy o tym pisałyśmy, większość starych hirsutyczek ma już doświadczenia z tymi hormonami, nie spotkałam sie jeszcze z wypowiedzią dziewczyny której po odstawieniu diany pozytywny efekt sie utrzymał, a lekarze są różni - może przepisać ale nie musi, zapytac możesz tylko zastanów sie czy warto... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
tylko pokaz mu wyniki, jesli bedzie mu wszystko jedno to pewnie przepisze, a wogóle to co Ci jest? pcos czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, wizytę mam w tę sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
chile, to mnie pocieszyłas ;x tak, mam PCO i niedoczynnosci tarczycy. Wczesniej brałam luteine na uregulowanie okresu, nie pomoglo, wiec teraz jak mam juz 18 to mi przepisał Diane własnie na PCO ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Po wszystkich lekach to cholerstwo wraca prędzej czy później, więc tu już trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy się chce brać leki i mieć jakiś czas spokój (biorąc pod uwagę skutki uboczne), czy nie brać nic i zarastać :P jakaja1 Ten nagietek też pewnie trzeba pić regularnie tak jak wszystkie leki, może dlatego, że mniej pijesz to trochę gorsze jest działanie. Różyczko koniecznie daj znać po wizycie :) Ja jeszcze muszę czekaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Raspberry, pytałam wyżej jak sie czujesz po Diane ;) ja też bym ci to odradzała. Ja brałam, poza tym że źle znosiłam to i tak inna lekarz powiedziała, że Diane można brać max 3 miesiące, bo ma dużą dawkę hormonów i ogólnie jak długo bierzesz to szkodzi. po odstawieniu może być jeszcze gorzej. A lekarze "lubią" przepisywać Diane, bo często po niej efekty są... Jeśli powinnaś brać jakieś anty na PCOS (tak jak ja), to poproś o coś lżejszego, ja biorę Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
I jeszcze, nie da się wyleczyć PCOS. To nie jest tak, że będziesz brała anty rok, dwa i wszystko wróci do normy. Niestety, tego się nie da wyleczyć. Ponoć ciąża pomaga, ale nie wiem czy to nie przesąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynianka..
palma zmniejsza ilosc dht, który przeciez powstaje z testosteronu i wtedy wiecej jest tego wolnego testosteronu, ale może testosteron nie jest taki szkodliwy jak dht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
olsztynianka :) ja też pochodzę z Olsztyna :) teraz mieszkam we Wrocławiu, ale często odwiedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja studiuję we Wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Też mam ten problem. Tylko do burzy włosów dochodzą jeszcze problemy z cerą i brakiem okresów. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza i nie wiem czy warto, bo czytając wasze komentarze dowiedziałam się, że problemów (chyba) hormonalnych i tak nie da się wyleczyć. Proszę was o radę czy w ogóle jest sens zaczynać z tym walkę. Mam nadzieję, że poznam tu chociaż jakieś tajniki usuwania tego paskudztwa z różnych zakamarków :( ...i jeszcze to słońce, w którym widać włochate policzki ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) DZiewczyny codzien Was czytam,nie chcialam juz pisac bo troche powialo wtedy brakiem akceptacji ze strony niektorych osob,co mnie skutecznie zniechecilo:( Aleee chcialam podziekowac za cieple slowa ze strony dziewczyn ktore pisaly do mnie jak sie pozegnalam:) to uradowalo me serce,kochane jestem z Wami:* Emilko i Konstancjo jestem za jak najbardziej przeskoczyc gdzies na jakies forum gdzie moglybysmy pisac o wszystkim co chcemy i nie tylko o wlochach;) Mysle o Was codzien:* To EMilko napisz do Konstancji i ktore dziewczyny chca by nie bylo tabu czy oceniania innych zapraszamy jak juz powstanie:) Wasza Lu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Arleta, jeśli masz problemy z cerą i okresami, to prawdopodobnie masz jakieś zaburzenia hormonalne. I to nie jest tak, że nie warto iść do lekarza, bo i tak włochów nie wyleczy. to, co jest przyczyną hirsutyzmu może negatywnie wpływać na inne rzeczy w organizmie. Usuwanie od zewnątrz najwięcej pomoże, ale jednak przebadać się też trzeba. Myślę, że najlepiej iść do ginekologa na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Bezsenność? Ja sie na to piszę jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsennosc w Seeatle:) nowy topik moze sie nazywac np.rozmowy w toku:) haha:) spijcie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
hmmm chciałam właśnie kupić kwas migdałowy na mazidłach, ale za kwas wart 8 zł za przesyłkę wychodzi 11 zl ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Biore dopiero 3 opakowanie Diany, sądze ze czuje sie wporzadku. Moze jestem troche poddenerwowana ale to moze przez brak seksu i inne problemy. Pojawiły mi sie tez troche rozstepy ale nie wiem czy to przez tabletki czy przez brak ruchu przez ponad rok ;) Jak PCO mozna podleczyc ciązą, jesli własnie problemem jest to ze nie da sie w nia zajsc? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
da się :) PCOS to nie bezpłodność, trzeba się tylko leczyć... a to że ciąża pomaga, to ja napisałam na zasadzie takiej "mądrości ludowej" ;) mi kiedyś kolega radził pół-żartem, że powinnam "dziecko sobie zrobić" to będzie lepiej, nawet się ofiarował pomóc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane teraz troche sie spiesze ale wieczorem zaloze tu na kafeterii nowy topic i wkleje Wam linka, bedziemy mogly sobie gadac do woli o czym tylko chcemy, szkoda tracic kontakt przez inne niemile osoby :) zzylam sie z Wami okrutnie :) :* juz tu nie bede sie rozpisywac z wiadomych wzgledow wiec juz na nowym topicu napisze co i jak u mnie z hirsem obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Super,wiec bedziemy mogly pisac o czym tylko chcemy i nikogo w oczy juz kolilo nie bedzie:):) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
no to świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, dam znać na pewno:) raspberry18, a jak długo brałaś tę luteinę? Ja biorę Duphaston (zamiennik luteiny) od 2,5 mies., kończy mi się 2-gie opakowanie i właśnie ciekawa jestem czy będę musiała dalej to łykać, zwłaszcza, że jak czytam, efekty po odstawieniu są marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny, to czekam na nowy link :) Luisa, tak myslam ze nas podczytujesz hehe ;) Malinko :) napisz koniecznie jak bedziesz po wizycie :) Buziaki ;** X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak POli:) poza tym jak nieraz widzialam dziewczyny w Twoim wieku tak sobie myslalam,a moze gdzies tu jest Poli:) samoistnie.. naprawde mozna sie zzyc tu i to jest fajne bo nie znamy sie a sie zzylysmy..i wlasnie szkoda by to zaprzepascic przez jakies pojedyncze osoby:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Luteine niby brałam przez dłuższy czas, moze rok, ale to bylo takie branie, ze przez dwa miesiace brałam, pozniej nie, i tak w kólko. Okresy dostawałam po luteinie, ale jak odstawiałam to nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
raspberry18, dziękuję za odp.:) Ja właśnie przez te 2,5 mies. mam regularne cykle, ale obawiam się, że po odstawieniu leku powrócą nieregularne, a przecież na stałe nie będę go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×