Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość owlosiona malpa
czy ktoras z was korzystala z elektrolizy? czy tylko laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jestes owlosiona i ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosiona malpa
tam gdzie nie powinno go byc :( mam 30 lat. hormony w normie. taka "uroda" :( najwyrazniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokladniej masz tez problemy o ktorych ja napisalam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaałaa
Hej dziewczyny. mam pytanie, choć nie wiem czy bedziecie znaly na nie odpowiedź, ale zapytam. Wiecie moze czy przy połączeniu spironolu z Yasminelle, owe tabletki antykoncepcyjne zabezpieczają? czy trzeba dodatkowo sie zabezpieczac? rozmawiala ktoras z was o tym z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Zabezpieczają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaałaa
jestes pewna? czy to sprawdzone źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Tak, jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaałaa
dziekuje serdecznie. przyjmujesz moze takie leki jak ja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Bralam te leki, ale osobno (kiedyś tam Spironol, potem Yasminelle). Ostatnio bylam na Yasmin + Andocur (radze go unikać), teraz być może wrócę do Spironolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekletewlosiskazzzz
hej Kobietki jestem tu nowa, nie ograne calego topicku ale Wy znawczynie moze doradzicie, jestem brunetka, i jeju juz chyba od szkoly podstawowej moim problemem sa wloski w nosie ;// wlosy mam wszedzie ale te najbardziej mnie dobijaja ;/// jej blagam Was pomozcie mi, domyslalm sie ze Wy tez mozecie miec podbny klopot jak je usuwac, czym, na jak dlugo to pomoze ;((( tylko nie piszcie ze sa potrzebne ;/// itddd bo ja to wiemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaałaa
Mówiąc ''wszedzie'' tzn? w miejscach w ktorych normalna kobieta nie ma tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile moge czekac aż właściciel serwisu usunie post o który poprosiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z buszu
Kilka dni temu miałam pierwszy zabieg laserem Light Sheer, cena jeszcze lepsza niż pisałam bo za pakiet 4 zabiegów na brodę zapłaciłam 199 zł :) Atmosfera w salonie bardzo fajna, można było pogadać. Ból odczuwałam dość mocno ale wtedy pani wykonująca zabieg zmniejszała natężenie lasera. Miałam przez parę dni obrzęknięta i bolącą brodę, po 2 dniach sie trochę zaniepokoiłam bo te kłaczki zaczęły jakby rosnąć, musiałam je 2 razy golić żeby wyjśc do ludzi, ostatni raz wczoraj bo wydaje mi się, że one chyba wyhamowały i nie mogą wyjść. Staram się codziennie wyciągać pęsetą po kilka bo moja broda wygląda okropnie, widać masę czarnych punkcików, nawet mi sie koleżanki w pracy dziwnie przyglądały, nie da się tego ukryć nawet pod podkładem bo i tak je widać. Mam nadzieję, że będzie efekt i koniec moich męk jest bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
Witam dziewczyny,czytam Was od bardzo dawna,piszę dopiero teraz.Mam PCO,jestem po 30-stce,mam troje cudnych dzieci:)Poza sporą nadwagą mam oczywiście problem z nadmiernym owłosieniem,głównie na twarzy-broda,baczki,wąsik i szyja-podgardle.Niestety jest to męski sztywny czarny gruby zarost-z którym od jakiś 15 lat męczę się pęsetą.W nowym roku powiedziałam sobie dość tego-,zawsze brakowało kasy na coś,przy 3 dzieci szczególnie:)-czas pomyśleć o sobie.Postanowiłam ,że pójdę na laser,nawet jeśli te pieniądze pójdą w błoto,będę mogła spać spokojnie wiedząc ,że zrobiłam wszystko co mogłam...Pierwszy raz idę za 10 dni-póki co męczę się z maszynką-masakra-dobija mnie to...Na pewno napiszę o efektach,bo wiem że te z Was ,które jeszcze tego nie robiły są ciekawe.Jestem pełna nadziei i optymizmu-nawet gdyby to miało być 10 zabiegów:)Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wytrwałości i wiary:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, robiła któraś z Was depilację laserową nóg? Orientujecie się ile to mniej więcej może kosztować? Bardzo proszę od odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaga
wpisz w wyszukiwarkę miasto z którego jesteś i sprawdź ceny w salonach,ceny na pewno nieco się różnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
Hallo dziewczyny ,czy ktoś tu jeszcze zagląda?co u Was? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, od jakiś 7 miesięcy biorę Spironol + Yasminelle. Byłam niedawno u lekarza i zapomniałam spytać o bardzo ważną rzecz. Czy przy takim połączeniu leków mozna bezpiecznie współżyć ? czy te tabletki antykoncepcyjne normalnie będą zabezpieczać? czekam na szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Roza
Strone wczesniej o tym pisalysmy... Tak, normalnie Cie zabezpieczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moge spytać skąd wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
jestem po 1 laserze na całą twarz,pierwszy strzał bolał niemiłosiernie jak rozgrzana gruuuuba igła,kolejne coraz mniej.ogólnie nie było to wcale tak bolesne jak myślałam:)obalam mit o wąsiku-że jest b. bolesny-dla mnie to niewielki ból w porównaniu z brodą-ale tam mam zdecydowanie grubsze i sztywniejsze włosy-może dlatego...Minęły własnie dwa dni,opuchlizna była jakieś 2-3 godz po zabiegu,teraz mam bardzo widoczne czerwone kropki w m-cu lasera,pod brodą zrobił mi się syfek jakiś ropny(zapalenie mieszka włosowego może?).I tak ogólnie moje wrażenia po,kolejny laser za 4 tyg.Bardzo ważna sprawa-zdecydowanie polecam zrobić to w pt,bo ja dziś w niedzielę wyglądam średnio-pod makijażem prześwitują czerwone kropki,muszę kupić zielony korektor-może pomoże:).Piszcie dziewczyny jak wasze wrażenia,jakie rezultaty:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
zapomniałam dodać że nie używałam Emli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Też stosowałam te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
Dziewczynki,które są po laserze mam pytanie-kiedy znikły wam te czerwone kropki po laserze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
do małpki z buszu-mnie kosmetyczka zabroniła usuwać włosków potraktowanych laserem -pęsetą,wiec je golę maszynką.A co Tobie powiedziano?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniejaaa
hej dziewczyny! ja na usunięcie włosów z brody jutro rano sie wybieram... trochę mam stracha nie powiem... napiszę co i jak po zabiegu mam pco i od 20 lat nie mogę sobie poradzic z tym draństwem... mam nadzieję że laser mi pomorze, to ostatnia deska ratunku... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowa
Cześć, mam pytanie, czy któraś z Was próbowała radykalnej zmiany diety przy walce z chorobą? czy walczycie głównie przyjmując leki oraz usuwając owłosienie mechanicznie? pozdrawiam i życzę gładkiej skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka 33
Jest przełom w końcu!Nie minęły 2 tyg po laserze a włosy zaczęły same wypadać-jakie to miłe uczucie:)))Oczywiście na pewno nie wszystkie,ale jest dobrze:)Wypadające wyglądają jak bez cebulek.Wiem że potrzeba min 3 zabiegów,bo włosy są w różnej fazie wzrostu,ale mam taka satysfakcję,że nie żałuję nawet zł wydanej na laser:)Na pewno dam znać jak ma się sytuacja po kolejnym zabiegu-tj 28 luty-pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×