Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość gość
widze dyskusja na temat lasera.... mi nie pomógł.... a robiłam wtedy, kiedy 1 zabieg to koszt 300 zł... miałam 4. pomogło na chwilę, a "zapachu" palonych włosów długo nie zapomnę ;) więc codzienna pensetka. nie moge anty, na leki wyniki mam "za słabe", więc na razie walczę tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tabletki anty by pomogły na to cholersrwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki raczej nie pomogą, sama brałam i efekt był praktycznie nie widoczny. Byłam nawet w szpitalu na badaniach hormonalnych (które co jakiś czas muszę kontrolować) i jako terapię przypisano mi laser + jako wsparcie tabletki anty, ale efekt da Ci laser przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nabyłam ostatnio rio scanning, i jestem w miarę zadowolona ,wloski odrastają. Ale słabsze i ja się cieszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam jak znalazłam to forum. Może powiem coś o sobie... dokładnie 6 lat temu zaczełam przyjmowac tabletki anty, poznałam mojego przyszłego męza i stwierdziałam ze trzeba się jakoś zabezpieczać. Wpadka na studiach była nie do przyjęcia (moje głupie myślenie ) Miałam drobne włoski na brodzie, szyji ale były one jasne. Z racji tego iż lekarz zwrócił na to uwagę byłam świecie przekonana że widzą je wszyscy więc zaczełam depilować. Podczas brania tabletek było wszystko ok może włosków troche przybyło ale dawałam rade, czułam się atrakcyjna. Jednak teraz odstawiałam tabletki, dokładnie w styczniu no i zaczeło sie. Koszmar problem się okropnie nasilił i do tego pogorszyła sie cera i w dodatku dostałam łupież czego nigdy wczesniej nie uświadczyłam. Od lutego nie mam okresu, lekarka stwierdziała ze tak moze być po odstawieniu ale teraz jeszcze te włochy. Zrobiłam sobie poziom testosteronu i fsh, lh , progesteron i prolaktyny, wydaje sie ze sa ok. Jutro ide do lekarza zobaczymy co mi powie. Obawiam się ze taka moja uroda,mój tata jest bardzo owłosiony coż moze mam jego silniejsze geny ale postanowiłam ze jesli jutro dowiem sie ze wszytsko jest ok ide na laser. Wypłakałam ostatnio za dużo łez z powodu nadmiernego owłosienie ale co najważniejsze jest mi lepiej na sercu bo zaczełam o tym mówić, powiedziałam o moim problemie mamie, męzowi i teraz pisze wam. Może to głupie ale to chyba taka moja mała terapia, muszę sie wygadać. Jestem z Wrocławia może znacie jakis dobry gabinet gdzie wykonują depilacje laserową? zamierzam usunąc wasik i szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup rio scanning, mnie pomógl, usunęłam dzia-dostwo , pewnie kiedyś tam wróci, to wtedy znowu potraktuję tym laserkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole sama nie próbować, wole iśc gdzieś gdzie zajmują sie profesjonaliści. Jestem już po wizycie u lekarza i cóż taka moja uroda ehh. Dziewczyny czy która z was jest po depilacji laserowej twarzy ? Powiedzcie mi proszę jak czy obrzęk na twarzy jest duży ? i czy jakoś można pokazać sie miedzy ludzmi. Musze chodzic do pracy, nie ma szans na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety jest, wygladasz strasznie , zalezy jaką masz skórę, możesz mieć nawet blizny, wiec kwestia profesjonalistów nie ma tu nic do rzeczy, Ja mam rio domowe i jestem zadowolona, jest delikatny i z pewnością nie będziesz po aplikacji miała żadnych blizn czy nawet przebarwień, Włoski odrastają , ale wollllnoooo i słabe i jasne , ja jestem happy :-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że po laserze który tak zachwalasz nie ma żadnych podrażnień tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych, sprawdzony na własnej twarzy ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skutecznie zapudrowac i jakim pudrem , tę nieszczęsną brodę , poranioą od pęsety , helpp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze ja uzywam podkładu z revlonu i bardzo dobrze kryje, ja doszłam do wniosku ze koniec z włochami ide na laser, juz mam umówioną wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety a czy ktoras z was ma wlski na karku??? i w nosie ;/// ?? jak je usunac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Jestem już po pierwszej depilacji laserem uhh i juz psychicznie czuje sie lepije bo wreszcie zaczełam walczyc z tym owłosieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak było, bolało? Tylko szczerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ból, hmm poszłam z nastawieniem ze bedzie bolalooo ale miło sie zaskoczyłam, dla mnie bardziej bolesne jest borowanie zeba a raczej bardziej nie przyjemne. W momencie strzału czułam ukłucie ale było to absolutnie do wytrzymania. Teraz ide na depilacje wąsika i juz wiem że nie mam czego sie bać. Za ok dwa tygodnie włosy powinny zacząc wypadac. Oby jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super, a napisz na jaki konkretny laser poszłas i ile czasu to trwało.ja chcę zrobic sobie brodę.a cena ?jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiła któraś rio scanningiem takim domowym ? Czy zadziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na depilacji vectusem. Dziś ide na wąsik, a wczesniej depilowałam szyje i brode i zapłaciłam 200 zł ale to nie była cała broda i szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz kochana o rezultatach za jakieś 2 tygodnie jak to będzie u ciebie w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrylady
cierpie) nowe wlosy nie beda juz odrastac, moje pytanie jest takie, czy jezeli wydepiluje je depilatorem, czy one odrosna? Czy moze jedynym wyjsciem jest laser ? Prosze o szybkoe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko sie posypało
zaczęłam to zauważać ostatnio , to znaczy może dlatego, że spotykam się z idealnie pięknym mężczyzną, którego będę musiała sobie odpuścić... to nawet dziwne, jak długo zbywałam to gdzieś do podświadomości bo jestem naprawdę ekstremalnym przypadkiem włosy zajęły całe nogi, twarde i sztywne na linii białej + długi meszek na całym brzuchu, masakryczne ręce to pojawiło się już w wieku kilkunastu lat potem miałam spokój, ok 20 zaczął się problem w wachem, którego rozjaśniam no i po 24 rż pojedyncze wloski po obu stronach żuchwy , a teraz to raz na kilka dni wyrywam ich kilkanaśnie...już nie mówiąc o tym, że brwi od zawsze kruczoczarne, wyrywam codziennie bo się zarastają... chciałam walczyć, leczyć się może, sprawdzić jak z hormonami, iść na laser, ale tracę nadzieję czytając Was...myślę, że to będzie postępować i w końcu zacznę się izolować choć hormony i tak sprawdę, na laser i tak pójdę bo nie można się tak latwo poddać, to nie wiąże z tym nadziei i przyszło pogodzenie z samotnością i nieudanym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili prawdziwa kobieta posiada brodę, czyli męski zarost. Przestańcie się przejmować i zróbcie z tego atut:) Właśnie pracuję psychicznie nad zmianą nastawienia do mojego wąsa i brody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie urządzenie do usuwania włosów Lumea Philips, mam okropne włochy na twarzy (codziennie spędzam dużo czasu walcząc z nimi pęsetką) boję się je ogolić, jak każe producent urządzenia, więc wyrywam je jak wcześniej pęsetą i potem używam Lumea jestem po 2 takich sesjach na razie, może mi się wydaje, ale włosów jest jakby mniej, ale może tylko tak sobie wkręcam w każdym razie zabiegi nie są bolesne i trwają krótko w piątek powtórka, to już będzie 3 raz na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się posypało
gość, a nie boisz się tego depilowania ? ja chciałam kupić taki deplilator, ale przeczytałam, że jest niewskazany na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miałam napisać o efektach mojej depilacji laserowej. Otóż tydzien temu byłam na deilacji brody i szyi no i ...... jestem cholernie szczęliwa. Najpierw włosy odrosły ale juz dwa dni temu zobaczyłam jednego włosa który został na reczniku a wczoraj juz trzy włoski sobie sama palcami wyciągnełam.Miały zaczac wypadac dopiero po dwóch tygodniach a tu prosze juz po tygodniu :)Co do wąsika to depilowałam w piatek i jeszcze nic nie odrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się posypało
ja znalazłam vector-hair-removal-system i chyba zainwestuję na twarz wydaje się bezpieczniejsze niż laser który może szkodzić oczom potem laser w gabinecie kosmetycznym + bez lekarza się nie obejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się posypało, trochę się boję,ale chyba wolę takie domowe kombinowanie niż laser w gabinecie, bo tam golą twarz, a tego golenia boję się strasznie poza tym Lumea to nie jest laser, więc mam nadzieję że zagrożenie jest mniejsze do depilacji twarzy są te nowsze modele Lumea, które mają specjalną nasadkę z filtrem u mnie w każdym razie nie ma chwilowo żadnych niepożądanych efektów, skóra po zabiegu nie jest nawet zaczerwieniona, tylko w jednym miejscu odrobinę mnie zaszczypało (pod pachą), więc zmniejszyłam moc z 5 na 4, a tak to wszędzie używam największej mocy i praktycznie nic nie czuję, czasami jakieś ciepło, albo zapach przypalonego włoska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się posypało
napisz jak będą efekty...moje włosy na brodzie są w 2 miejscach czarne, rosną między meszkiem i tak chciałam też kupić ten depilator tylko jak przeczytałam na stronie silk'n , że nie zalecają na twarz bo może obudzić uśpione mieszki to spękałam....znalazłam urządzenie do domowej elektrolizy i to może na początek + pije miętę + kupiłam wierzbownicę na laser też pójdę , na nogi, brzuch i wącha, ale na dopiero zimą bo słońce teraz całą kasę wpakuje w marzenia...nawet gdybym miała ten laser do domu kupić za 60 000 to wezmę wielką krechę :) oby tylko zdrowia starczyło bo zaburzenia mam na pewno. trzymaj się :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×