Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Ja też mam zadek owłosiony i brzuch masakrycznie :D ale wskakuje w jednoczęściowy strój kąpielowy, możliwie najdokładniej golę nogi i jadę nad jezioro. Uwielbiam pływać a życie jest zbyt krótkie żeby tak się wszystkim przejmować i odbierać sobie nawet te drobne przyjemności :) Więc jeśli tylko masz ochotę to śmigaj na plażę i nie przejmuj się tak każdym włosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym maszynek jednorazowych nie brała do b. podręcznego, wydaje mi się ze bedziesz musiała je wyjąc. Powiem wam że ja też juz sie tak nie przejmuje, odkąd zrobiłam laser na twarz czuje sie zdecydowanie lepiej, czwarta serie musze przełozyc na jesien gdyz teraz wybieram sie na wakacje, musze jeszcze poczekac dwa tygodnie zebym mogla sie opalac :). Dziewczyny ja nawet latem nosze bikini, dobrze sie wydepiluje i tyle, no co mam nad pepkiem no cóz jak sie opale to prawie wogole ich nie widac i daje rade, kiedys jak odłoze kase pewnie je usune. Ale myśle ze to w dalekiej przyszłosci, moze po urodzeniu dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze bo będę miała tylko bagaż podręczny :( Wyjąć przecież mogę to raczej nie jest problem nie chcę tylko żeby kazali mi je wyrzucić, bo później nie za bardzo się orientuję gdzie będę je mogła zakupić już na miejscu, a lata bez maszynki w torbie sobie nie wyobrażam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie kazano wyrzucac maszynki z podrecznego. poza tym nie ma tego przedmiotu na plakacie rzeczy niebezpiecznych, jakie wisza na lotniskach. w przeciwnym razie faceci nie mogliby podrozowac z samym podrecznym. badz spokojna, uda sie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoiłaś mnie :) na innych forach i na stronie lotniska też czytałam że maszynki jednorazowe przechodzą jeśli tylko mają osłonkę na ostrzu ale jak to jest w praktyce nie wiedziałam bo nigdy nie leciałam samolotem a myślicie że pęsetę też można spokojnie zabrać czy mogą się przyczepić?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz chyba o to pytałam ale nie uzyskałam odpowiedzi, jak to jest z tym opalaniem po laserze, czy czekacie te 4 tygodnie zeby sie opalac ? bo ja narazie czekam ale akurat równo po tym terminie jade na urlop no i same wiecie chcem sie opalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkosieposypało
mi babka powiedział, że jakieś 2 tyg. nie opalać przed i po też z tydzień, dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mnie powiedziano ze 4 tygodnie a gdzies na forum czytałam ze najlepiej 3-4 miesiace. No cóż wydaje mi sie ze skora jest najbardziej narazona na powstanie przebarwien zaraz bo depilacji kiedy jest najbardziej podrażniona. Troche mnie uspokoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesete moga Ci kazac wyrzucic, tak jak np. pilnik do paznokci. Mnie kiedys cążki do paznokci kazali wyjąć. A przecież nie zamordowałabym nimi nikogo :-) Co do opalania.. Ja bym tam kladla krem z filtrem 50. Kiedys smarowalam sie takim i mialam, niestety brzuszek i pachwinki biale, ale co tam.. I tak wszystko sie zmyje pod prysznicem, z mydelkiem/zelem! :-) Lepiej nie ryzykowac. Nie ma reguly z przebarwieniami. Ja dostalam je nawet w miejscach gdzie sie nie laserowalam, po samym sloncu tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doła i letnią depresję! Mam dosyć hirsutyzmu!!! Zatruwa mi życie, czuję się jak potwór. Moje małżeństwo legnie w gruzach, mąż ze mną nie sypia. Czuję się okropnie. Latem nie opalam się, nie chodzę na basen. Jest mi bardzo ciężko!!! Żadne leczenie nie przyniosło poprawy a różne rodzaje depilacji zawiodły. Chciałabym być kobietą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkosieposypalo
gość, jak ja lubie takie wpisy...jeden lament;/ wybacz, ale czy mąż nie sypia z Tobą przez te włosy? to po co z nim jesteś? znajdź lepszego po drugie, jakie metody depilacji zawiodły? byłaś na laserze? ile razy? na jakie części ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są na tym świecie tacy faceci, którzy przez hirsutyzm swojej żony nie sypiają z nią i co za tym idzie pewnie szukają pocieszenia w innym łóżeczku????? Niezłą sobie wymówkę znalazł! Zostaw dziada i szukaj takiego, co rozumuje głową a nie pałą!! Z tego co piszesz, wnioskuję, że jakoś tam dbasz o siebie i że przynajmniej się golisz na co dzien. Masz hirsa też na twarzy? Przypuszczam, że również nogi i bikini przysparzają problemów.. Co u Ciebie zawiodło, jaki laser??? Jesteś pewna, że przeprowadziłaś go wystarczająco dużo razy? Nie możesz tak łatwo się poddawać! I nie próbuj zganiać na włosy całęj winy za zgrzyty w małżeństwie. Jeśli facet Cię odtrąca bo masz problem z owłosieniem, to wybacz, ale to zwykły chłystek, a nie godna kochania Twoja druga połówka.. Ja też miałam wielkie problemy na brodzie, bikini, brzuchu i nogach.. Dzisiaj już jest super i wchodzę na to forum tylko po to by podtrzymywać inne na duchu.. Zobaczysz, że odnajdziesz i Ty właściwą metodę na zbędne owłosienie. A co do męża.. no cóż.. myślę, że niezależnie od Twojego hirsa znalazł sobie inną i teraz próbuje obarczyć Ciebie cała odpowiedzialnością za Wasz związek.. Co za nikczemność! Faceci, wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam problem z nadmiernym owłosieniem, ale znalazłam sposób: depilacja pasta cukrową. Chodzę do salonu kosmetycznego i powiem wam, że z wizyty na wizytę mam tych włosów znacznie mniej. Po depilacji woskiem odrastało tyle samo do wcześniej, a pasta dukrowa ma chyba jakieś inne właściwości. Spróbuje, a przekonacie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak sobie radzic z wloskami w nosie, na karku i na brzuchu mam dylemat ;/ teraz uplanie wlosy chcialabym zwiazywac ale wloski na karku przeszkadzaja to samo brzuch nie moge sie pokazac w stroju publicznie bo wiadomo, a w nosku mam czarne zle sie czuje jak ktos patrzyyy noo i mam 25 lat moze macie jakies sposoby????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sprzed lat... jak długo się laserujesz? co ile chodzisz na laser? ile masz miesięcy spokoju? strasznie lubie Cię czytać, waleczna i silna babka musi być z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
eehh jednak nie zrobiłam lasera ... nie daję rady golić się na twarzy dłużej niż 3 dni :-( jednak zaczekam do jesieni, może w międzyczasie wypróbuję ipl... kurcze jest coraz gorzej ze mną... jeśli chodzi o facetów to no cóż... ja mam dziwny gust, pociagają mnie mężczyźni z problemami, może dlatego że podświadomie odrzucam tych normalnych którzy z kolei mogliby odrzucić mnie... zdarzają się faceci wyrozumiali tylko trzeba się starać i ukrywać przed światem swoje problemy, mężczyźni są bardzo ambicjonalni, przejmują się np opinią kolegów na teamt swojej partnerki, nie wszyscy no ale... ja na razie daję sobie spokój z facetami bo jeśli sama ze sobą nie czuję się dobrze to dlaczego ktoś miałby czuć się dobrze ze mną.. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chille spróbuj kremy do depilacji czytałam ze trzeba je przestac stosowac tydzien przed depilacja laserowa i nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
chile, ja wytrzymałam tydzień bez wyrywania i przy okazji depilacj ud poprosiłam o próbę na twarz... myślę, że przy następnym może wytrzymam 2, ale bede musiała w golfie chyba latac a co z tymi facetami? oni chyba Cię lubią, co? ja paradoksalnie też mam powodzenie, ale teraz nie czuje sie zupełnie kobieco i zwiewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak sobie radzic z wloskami w nosie, na karku i na brzuchu mam dylemat ;/ teraz uplanie wlosy chcialabym zwiazywac ale wloski na karku przeszkadzaja to samo brzuch nie moge sie pokazac w stroju publicznie bo wiadomo, a w nosku mam czarne zle sie czuje jak ktos patrzyyy noo i mam 25 lat moze macie jakies sposoby???? Kobietki czy ktoras odpowie na moje pytanie no prosze Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
jakbym miała tylko takie problemy jak włoski w nosie i na karku , to bym była happy :P w nosie olewam, na karku nie wiem, nie oglądam ich czy bardzo odbiegają od normy na brzuchu miałam zawsze masakrę na lini białej, typowe łoniaki i zawsze je po prostu pęsetą wyrywałam, teraz jetem po 2 zabiegu laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
i jaki masz dylemat? nie możesz usunąć ich z brzucha? karku ciemniejszy mech u brunetek jest normalny co do stroju - są też jednoczęściowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dylemat mam jak kazda kobieta, na brzuchu nie ruszam narazie chociaz mnie korci zgolic ;/ alee boje sieee w nosiee przycinam nozyczkamii i pensetaa na karku zgolilammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
skoro mas dylemat, to chyba problem jest mały ja bym bez usunięcia nie pokazała sie chłopakowi :) jeśli to meszek to rozjaśni , jeśli gruby włos to wok/ ew laser golić nie polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty te włosy na karku zgoliłaś maszynką ?? jeśli tak to nie rób tego wiecej...każdy ma jakiś mech na karku jak to wygląda u Ciebie? jeśli bardzo widoczne to weź rozjaśniacz/ wosk/ odłoż na laser, ale nie maszynką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak maszynka spieszylam sie do miasta nie chcialam zeby ktos to zauwazyl to sa wloski ktore ja widzee czasem uzywalam kremu do depilacji na karku wosk? hmm mozee ale czy ja sobie sama poradze, ten kark to mi najbardziej w lecie przeszkadzaa jak jest upal nie nosze wlosow rozpuszczonych na brzuchu nie usuwam narazie tylko opalam jak jestem opalona widac ale malo no a w nosie wlasnie sie dzis bawilam pensetka usunelam te na chrzaste te w srodku zostawilam ale pewnie jak bede sie umawiac z chlopakiem przytne nozyczkami, dziewczyny no ja musze to robic lepiej sie czuje, ale czasami mam zalamke ja nie widze zeby inne tak mialy bo albo maja takie fajne noski ze nic nie widac albo odsloniete dziurki tak jak ja i tez im nic nie widac a ja ma czarne wloski jak facet ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy w nosie nie są zależne od płci raczej, moja siostra gładka też je ma myśle ,że z tym karkiem przesadzasz...i radziłabym go nie golić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze nie bede go golic ale nie ukrywam ze przeszkadza mi w dotyku ;/ najwyzej jakies pojedyncze wloski bd wyrywac penseta, ale z nosem juz musze robic porzadek nie mogloabym chodzic z czarnymi widocznymi wlosami ale dziekuje wam bardzo za radyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
każdy ma jakieś włoski na karku, wątpie abyś miała męski gruby włos ( dla porównania taki typowo męski włos na karku przypomina te pod pachą, a nie meszek) jak Ci się bardzo nie podobają to kup rozjaśniacz i poproś kogoś by Ci zafarbował, ale nie ma co tego golić, jak bedzie odrastac to dopiero bedzie ciekawie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie badania
Hej dziewczyny , patrzę dosyć długo utrzymuje się ten temat tutaj więc postanowiłam tutaj się zapytać i mam nadzieję że ktoś mi odpisze szybko . Jakie badania powinnam zrobić i w jakim dniu cyklu ? Z internetu wypisałam takie LH +FSH + Estradiol = 1-4 dzień cyklu Prolaktyna + Progesteron = 21-24 dzień cyklu TSH + Testosteron = bez znaczenia androstedion tydzień przed lub po miesiączce Mam jeszcze wypisane anty- TPO i DHEA - S nie wiem kiedy zrobić I tak dopiszę 4lata temu zauważyłam na twarzy meszek , byłam u ginekologa ale on tylko powiedział że PCO nie mam i żebym zbadała lepiej tarczycę zrobiłam TSH wynik ponad 4 , zlekceważyłam to ale po roku zbadałam i wynik 3.51 był , 2lata temu byłam u endo dostałam dawkę 25mg euthoryx ale po miesiącu przestałam brać , w kwietniu tego roku badałam TSH o dziwo 1.5 byłam z tym u lekarza i co powiedział że wynik jest w normie nic mi nie przepisze bo nie ma potrzeby , mówiłam że mam te owłosienie i co odesłał mnie do ginekologa ;/ Za miesiąc idę do gina endo i chcę mieć wszystkie badania ponieważ we wrześniu wyjeżdżam na 3 miesiące więc na wizytę po miesiącu nie pójdę a też nie chcę iść z jednym wynikiem np TSH aon zaleci inne więc chcę z kompletem iść , ponad to od 2 lat staram się o dziecko i nic ;/ Pod tym kątem też chcę się zbadać ,czy ktoś może mi napisać jakie badania i w jakim dc zrobić żeby lekarz wiedział od razu co ze mną zrobić jakie leki mi przepisać i co mi dolega ? Jeszcze jedna sprawa napiszcie mi czy przy tej dolegliwości macie nadwagę lub wodę w organiźmie od której puchniecie , jak jeden hormon szwankuje to już wszystkie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
TSH, fT4, aTPO- niezależnie od dnia cyklu, choć podobno lepiej omijać dni miesiączki. LH i FSH- w 3 d.c. Testosteron wolny, androstendion, prolaktyna, DHEA-S - max do 10 dnia cyklu. Tyle wystarczy na początek. Z hormonami jest jak piszesz- efekt domina... Ja mam problemy m.in. z nadwaga, a raczej miałam, bo rok temu zrzuciłam kilogramy i wagę utrzymuję,ale kosztuje mnie to sporo wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×