Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Hairy Witch
Cześć dziewczyny. Byłam tu już kiedyś pod innym pseudonimem, nie pamiętam jakim. Włosy mam praktyznie wszędzie. Najgorzej mnie dobijają te na twarzy. Chodziłam trochę na wosk, ale to trzeba powtarzać co parę dni, na dłużej efekt nie starcza, i zarzuciłam to. Na laser się chyba nie zdecyduję, bo po pierwsze trochę to kosztuje, a po drugie włosy trzeba wtedy zapuszczać, a ja jakoś muszę wyglądać w pracy. Myślę teraz nad depilatorem z końcówką do depilacji twarzy. Robił ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hairy Witch
Cześć dziewczyny. Byłam tu już kiedyś pod innym pseudonimem, nie pamiętam jakim. Włosy mam praktyznie wszędzie. Najgorzej mnie dobijają te na twarzy. Chodziłam trochę na wosk, ale to trzeba powtarzać co parę dni, na dłużej efekt nie starcza, i zarzuciłam to. Na laser się chyba nie zdecyduję, bo po pierwsze trochę to kosztuje, a po drugie włosy trzeba wtedy zapuszczać, a ja jakoś muszę wyglądać w pracy. Myślę teraz nad depilatorem z końcówką do depilacji twarzy. Robił ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsws
ccv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chetnie poznam kobiete naturalna z poznania i okolic piszcie bili1977@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarośnięta hela
Powiem ci , że ja mam "brodę" i kiedyś właśnie tak zrobiłam i miałam spokój ma 3- 4 dni, potem i tak odrastają .są słabsze, ale odrastają Kwestia odrastających włosów jest indywidualna, ja np. Nie mogę sobie pozwolic na to , aby choćby 1 był widoczny.nie nawidzę ich, zakupilam sobie rio scanning, robie zabiegi co 5 dni i widzę różnicę, mam go od 4 rygodni i już są słabe i małe , polecam ,kup sobie, na pewno ci pomoże.polecam. A miedzy zabiegami normalnie wyrywam pesetą, wiem najlepiej golić, ale ja nie cierpię ich ogladać i wyrywam, jak tylko jakis się pojawi , to odpalam laser i atakuje, potem depilacja pęsetą i tak w kółko,ale efekty już widać nawet jeśli nie golę tylko wyrywam. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie posypalo
ja bym jednak była za laserem bo to może na dłużej uwolnić nas od tego obłędu... stratego jest taka, tydzień zapuszczam chodząc do pracy (tyle wytrzymam z golfem i włosami rozpuszczonymi) potem urlop gdzieś na tydzień i idę na laser po 2-2.5 tyg. wiem, że może mniej skuteczne to bedzie niż po miesiącu zapuszczania, ale nie chcę się golić przez miesiąć , a potem miedzy zabiegami to chyba juz lepiej powinno byc chyba dobry plan ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety jak Wy same reagujecie na odrastajace wlosy? mnie trafia jak patrze w lustro;/ jak slonko swieci ;/ tak mnie to wnerwia ze cos starsznego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to dobra strategia :) dziewczyny tak wogole w jakim wieku jestescie? Ja mam 26 lat. A ja ostatnio doszlm do wniosku ze moje owlosienie znscznie sie zwiekszylo po odstawieniu antykoncepcji. Niby chormony w normie a ja mam taka rewolucje w organizmie wlosy mi rosna na glowie wypadaja no i brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, jak myślicie czy moge brac tabletki wzmacniajace wlosy i paznokcie ? Bo własciwie wiem tylko ze mam nie brac leków światłouczulajacych, zioł z nagietkiem i dziurawcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej będzie
hej, ja mam 30 lat, prawie rok temu odstawiłam tabletki anty które brałam około 6 lat. zawsze miałam meszek na całym ciele, walczyłam z włosami na nogach, bikini, brzuchu i na dole pleców. ale po odstawieniu tabletek wydaje mi się że to wszystko ruszyło tak szybko, że teraz patrząc w lustro boję się co zobacze na twarzy :( zaczynaja mi wyrastac wloski na brodzie, a na policzkach zrobil sie meszek bardziej widoczny i ciemniejszy :(pojawiły mi sie włoski rowniez w miejscach w ktorych byly niewidoczne, najgorsze jest to, że są one ciemne, więc rzuca się w oko na mojej bladziźnie ;/ ehh.. byłam na laserze ipl na lydki, na pewno troche pomoglo są placki w których nie odrastają mi włoski, ale liczyłam na lepszy efekt, może nie trafiałam w dobry moment. teraz zastanawiam sie nad laserem lightsheer, ale u mnie w mieście nie ma gabinetu z tym urządzeniem. a od lekarza uslyszalam, ze najprawdopodobniej jest to sprawa genetyczna poniewaz okres mam co miesiac, ale zadnych badan nie robilam. mam nadzieje ze wynajda cos skutecznego co pomoze raz na zawsze ;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja mam dokładnie tak samo, tez brałam 6 lat tabletki, zawsze miałam włosów jak by wiecej niz inni ale mój tata jest bardzo zarosniety wiec mysle ze jest to genetyczne ale jak odstawiałam tabsy problem znacznie sie zwiekszył. Ale juz jestem po depilacji laserowej brody, szyi i wasika. Za ty dzien ide na kolejny jak narazie jestem mega zadowolona no i zdecydowałam sie ze usunę tez baki. Zrób sobie badania moze to odpowie na pytanie skad te włosy Ci rosną. Ja w styczniu wziełam ostatnie opakowanie tabletek anty i zanikł mi okres, w dodatku te owłosienie. Robiłam hormony i wszystko wyszło ok okresu nadal nie mam, moja lekarka stwierdziła ze owłosienie jest dziedziczne a na okres czekamy do pół roku. Jutro ide na konsultacje do innego lekarza, chce byc pewna ze ze mna wszytsko ok. Tym bardziej ze powoli mysle o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,sTYSKA...dlaczegoo pisałaś wcześniej zeby nie pić np.nagietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam bo tam gdzie robie laser dostałam kartke jak sie przygotować do laseru i jak postępować bo i jest napisane ze nie pic zioł typu dziurawiec, nagietek i stąd było moje pytanie o branie tabletek wzmacniających włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styska a jak twoje okolice intymne?? tez masz z nimi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba u mnie nie nazwała bym tego problemem, mam troche wiecej włosów ale radze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37 lat, i powiem tyle jak małam 25-27 to się pojawiły pierwsze na brodzie, był 1 , potem 3, za 2 lata kolejne 4-6. Za kolejne 2 lata znowu 4-6 nowych, dziś po tylu latach jest ich już tak dużo , że muszę codziennie wyrywać pęsetą, bądz traktować lasrkiem domowym, bo zakupiłam ostatnio, A nie mogę zmusić się do golenia maszynką, Po laserku odrastają , mniejsze, słabsze i jaśniejsze, jestem zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja mam taki problem..,że nie dosc ,że okolice intymne to ciagnie się aż do pleców:? tak więc kostium kapielowy,spódnica...nie wchądzą w grę aby je założyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza dla pewnosci narazie wszystko ze mna ok. Wlosow naplecach nie mam na dole plecow mam taki delikatny mesze ale w normie. Na brzychu pod pepkiem nie potrzebnie kiedys zgolilam trzy wloski i troche sie rozmnozyly no i nad pepkiem ale jak troche sie opale to prawie ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
hej laski, dzięki że jesteście, zawsze to jakieś wsparcie :-) mam 26 lat, przerost kory nadnerczy i kolosalny problem z brodą. Chciałabym wyjechac za granicę do pracy na kilka tygodni, po powrocie zrobić sobie zabiegi i narodzić na nowo ;-) w tej chwili moje życie to sinusoida, często mam takie dni że wszystko mnie cieszy i zapominam o problemie a przynajmniej go bagatelizuję natomiast jak zaczynam dołować to na maksa... a jak inaczej? która napotkana na ulicy/w pracy laska jest w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzimy??? dla niej oznaczałoby to samobójstwo.. mnie ostatnio denerwują komentarze w towarzystwie - wychodzące od facetów - nt Conchity Wurst -te drwiące smieszki-wydaje mi się wtedy ze rozmawiaja o mnie i popadam w paranoje - i niebardzo wiem jak sie zachowac. Zreszta znacie to na pewno - czysty nonsens :-) dziękuję za uwagę bo musiałam dorzucic swoje trzy grosze :-) acha - WAŻNE PYTANIE - ponieważ od dziesięciu lat wyrywam brodę pęsetą -w dwóch miejscach -wiecie jakich - skóra jest w tej chwili tak zgrubiała że wyrażnie odstaje od dziewczęcej buźki -takie "rogi" -macie moze jakis pomys jak sie tego pozbyc? najbardziej mnie przeraża że jak już pozbęde sie włosów to zostanie mi "pamiatka" w takiej nieciekawej formie.. O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem. Co do twojej brody, ja w tym miejscu gdzie wyrywałam włosy penseta miałam też "inna" skóre ale po laserze skóra zrobiła sie jak by bardziej zdrowa. Ja po laserze rozpoczełam nowe życie, moze dla innych to śmieszne ale tak jest. Już po pierwszym razie pozwalam dotkną mojemu męzowi mojej szyi. W czesniej było to nie dopuszczalne. Zawsze się krepowałam. I powiem wam że pisanie na tym forum bardzo duzo mi daje bo wiem że nie jestem z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsgdt3eyebeg
chile, jak objawia się wpn? boje się, że to mam, Włochów pełno, okres nieregularny, ale do 37-39 dni się mieści jak mam dobry rok to 30-35 dni usg jajników ok wiec zostają nadnercza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz 4 tygodnie po laserze w poniedzialek ide na kolejny. Otoz jeszcze widze ze wloski odrosly napewno jest ich mniej i sa delikatniejsze i jasniejsze. Najwiekszy efekt widze na wasiku tam musze naprawde sie przyjzec zeby je zobacz mysle ze tylko jeszcze raz go usune. Teraz troche sie mecze jk jest taka piekna pogoda bo unikam slonca chociaz zdaza mi sid spacerowac na slonexzku ale to krotko i jestem posmarowana filtrem. Po raz pierwszy w zyciu czekam na desz a przynsjmnien na pochmurne dnii hihi ale znajac nasza pogode to pewnie dlugo nie bede musiala czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meh
Witam, napisze trochę uwag od siebie dot. lasera - może się komuś przyda. Jestem po 5 zabiegach w seriach laserem Light Sheer na te części ciała - bikini, brzuch, sutki, twarz. Daje to efekty, włosów jest mniej, ale uważam, ze działa to jak IPL - usypia włoski na jakiś czas, pewnie na dłuższy niż IPL. Niestety wszystko mi powoli odrasta, wiec efekt stałego "zabicia" włosa jest może po 20 zabiegach? Kogo na to stać? A po drugie to jest równe chodzenia 2 lata na zabiegi. Wiec zapewne po roku bez zabiegów przypominających będę mieć z powrotem może i 90% włosów. Smutna prawda. Postanowiłam teraz kupić sobie IPL Rio Pro na domowe usypianie włosków i dodatkowo zacząć się bawić w kurację hormonalną. Zaczynając laser myślałam, ze mi to pomoże, bez potrzeby wyniszczania organizmu tabletkami. Mam pytanie - Czy tabletki Cyprest może mi zapisać ginekolog czy tylko endokrynolog? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meh
To znów ja - pytałam o Cyprest, ale teraz czytam, ze to jakiś klon Diane-35. Więc może ktoś zna coś lepszego na trądzik + nadmierne owłosienie, coś nowszej generacji, a nie tabletki, które wyszły 20 lat temu? Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej! Jeśli chodzi o te nadnercza to zdiagnozowano mi to na podstawie badań hormonalnych, jakichś testów w klinice. USG nic nie wykazało. Od dziecka miałam problem z owłosieniem, nadmierną potliwością, nerwowością, jestem bardzo szczupła. Okres w normie, aczkolwiek dosyć wcześnie zaczęłam dojrzewać. Od ok 15-go roku życia rosna mi włoski na twarzy. Masakra. Diane i inne tym podobne wynalazki stanowczo odradzam! Nadnercza leczy się deksametazonem, nie rozpoczęłam jednak terapii ze względu na efekty uboczne (puchnięcie itp). Podobno dobre efekty przynosi picie naparu z lukrecji. Jedyna nadzieja w laserze i odpowiedniej diecie, swego czasu stosowałam też telocapil (wszędzie z wyjątkiem twarzy-wysusza) działa, po jakimś czasie włski np na nogach, rękach, brzuchu przestały odrastać. Do tego solarium i można wyjsć do ludzi, gdyby nie ta cholerna twarz... mimo to jestem dobrej myśli, pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meh
Hej Chile - mam pytania odnośnie Twojej wypowiedzi. Gdzie można zakupić już gotowy Telocapil krem? I czy stosujesz jakieś suplementy diety z sitosterolami oraz fitohormonami? Jak tak to proszę podaj mi nazwy produktów i jutro biegnę do apteki :). Na pewno od jutra zaczynam jeść banany, wyczytałam że wit. B6 pomaga w walce z męskim owłosieniem u kobiet. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meh
To znów ja, więc postanowiłam sobie zamówić Telocapil ze sklepu Mazidla.com. Czy mogę bezpośrednio smarować się tym płynem czy lepiej wkraplać go do balsamu (używam kokosowego) i dopiero na ciało? Dzięki z góry za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O musze też poczytac o tym płynie, skoro włosy przestaja odrastac może warto zastosować np na uda hmmm. Dzisiaj mam jakis podły dzień. Jest taka piekna pogoda a ja po dworze przemykam tak szybko byle tylko nie opalic twarzy. Mój maż twierdzić ze wakacje sobie zmarnowałam bo jak narazie nici z planów urlopowych i mojego opalania. Ehh jak mnie to wkurza ze nikt mnie nie rozumie. Wole chodzić na laser niż fundować sobie opalanie. A jak bym miała z kudłami chodzic do wrzesnia albo pazdziernika to chyba bym oszalała. Naszczescie jutro po laserze znow poprawi mi sie nastrój. Dziś obejrzałam sie dokładnie tj moją twarz no i widze że cześc włosów odrosła niestety, jednak efekt jest bo jest ich napewno mnie i sa delikatniejsze. Tylko że wyrosły mi trzy nowe włoski, trzeba bedzie je tez ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba też mam z nadnerczami problem bo wyszły wysokie hormony nadnerczowe i prolaktyna właśnie boje się dexa, wolałabym go nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×