Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość gość
a tam resekcja klinowa jajnika... można mieć pcos a obraz jajnika ok wiec nie zawsze da się bez tabletek...ja mam usg ok a hormony kosmiczne i to nie wina lekarzy tylko genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow! jajniki policystyczne bez cyst / torbieli? a to jakaś nowość! :-D no chyba że usg nie było dopochwowe więc obraz może być niedokładny.. A stosunek LH do FSH? Jesteś pewna że to nie hirsutyzm idiopatyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
gość, nie wiem skad ten ton, ja od lekarza endokrynologa przy akademii medycznej w Katowicach usłyszałam że JEST możliwy pcos bez torbieli na jajnikach więc zastanów się zanim zechcesz kogoś wyśmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4. Rozpoznanie i leczenie zespołu policystycznych jajników Jajniki u kobiet z PCOS są nieprawidłowo zbudowane. Lekarz zazwyczaj podejrzewa obecność zespołu, gdy w trakcie badania ginekologicznego stwierdzi, że są twarde i powiększone. Mają też charakterystyczny wygląd w badaniu USG. Są za duże, ich osłonka biaława jest pogrubiała i zawierają wiele torbieli (cyst) o wielkości < 1 cm. To pęcherzyki jajnikowe wzrastające. Występuje ich więcej niż 10 (zazwyczaj 15–20). Jednak nie wszystkie kobiety z licznymi pęcherzykami w jajnikach są chore. Przyczyną podobnych zmian może być na przykład stosowanie antykoncepcji hormonalnej. W diagnostyce PCOS istotny jest również nadmiar androgenów (zwłaszcza testosteronu) w badaniach hormonalnych oraz występowanie zaburzeń miesiączkowania i klinicznych objawów nadmiernej androgenizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jestem po epilacji laserem Vectus i muszę powiedzieć że efekty po zabiegu są genialne!!! Długo się zastanawiałam czy zaczynać ze względu na koszty.....ale po długim szperaniu w sieci zdecydowałam się bo trafiłam na fajną klinikę w Warszawie która od niedawna się otworzyła i z racji tego mają rabaty na wszystkie zabiegi epilacji laserowej Vectus do końca października 2014 ;D miałam farta ;D posyłam link do kliniki http://www.beautyskin.com.pl/ Pierwszy zabieg na jaki się zdecydowałam to paszki już po 10 dniach widziałam pierwsze efekty , obecnie czekam na kolejny zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuula25
Witam Was wszystkie, postanowiłam tutaj napisac ponieważ tez zmagam sie z tym wstretnym problemem:( mam PCOs i hirsutyzm jest u mnie jego skutkiem:( mam takie pytanie do Was, moze któraś z Was potrafi mi odpowiedzieć: czy w ciazy z Hirsutyzmem jest cos lepiej czy moze gorzej? Ciekawi mnie to, bo mam naprawdę masę tych wlosow nawet na plecach:( a jestem w ciazy ... Boje sie ze cała zarosne... Nigdy sie z nimi nie pogodzę i będę z nimi walczyć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuula25
Jedno mam sprawdzone na sobie.. Tabletki anty nie działają u mnie na wlosy... Jadłam je kiedyś dosc długo i miec lepiej nie było.. A pozatym to gowno, ktore szkodzi organizmowi..walczę z włosami za pomocą depilatorow, plastrów, pencety, golarek, kremów i wszystko z krótkim efektem... Mam wiecej wlosow na sobie niz moj maz.. Wiec kochane kobietki, nie róbcie afery z dużej ilości wlosow na nogach czy rękach,, tragedia jest miec zarośnięte cycki, brzuch (cały!!) i plecy oraz gore posladkow, do tego posiadać wąsy i wlosy na brodzie oraz policzkach...musze sie niezle nakombinowac zeby wygladac ja kobieta a nie małpa.. Czasem juz poprostu chce mi sie ryczeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej koleżanki, miałam wczoraj robiony test light sheerem na brodzie i to "trafione" miejsce wygląda okropnie :-/ nie wyobrażam sobie takiej czerwonej łuszczacej się gęby... któraś z Was miała tak samo? Kiedy to zniknie.. rozumiem że każda skóra jest inna ale jake były Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
ja mialam opuchliznę przez około 24h.. nic się nie łuszczyło. Posmaruj alantanem. Używaj "musów" do zatuszowania (catrice, essence, bell). Wybieraj piątki jeśli możesz siedzieć w soboty w domu.. :-) będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka strupków miałam, które następnego dnia zniknęły, ale ja włosów mocnych i czarnych miałam ze 20 może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styska88
Hej ja mialam robiona vectusem i bylm czerwona przez okolo godzine. Moha skora reaguj***ardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
No właśnie ja mam same bardzo grube i czarne,jest już drugi dzień po teście a te czerwone ślady zostały... poproszę może o możliwie najmniejsza moc skoro moje włosy i tak sa b. podatne na spalanie... zastanawiam się też nad całą twarzą bo cena zabiegu jest tylko 50 zł. wyższa od brody i wąsów razem. ale ogolić całą twarz? hmm ... dzięki za odp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
chile, no co ty.. :-) przecież to taki trick aby od razu kusić się na więcej bo wychodzi ekonomiczniej! Chyba nikt cię nie zmusi do laserowania takich części twarzy jak nos, poliki, czoło itp. To chwyt by klientka nie wahała się między samą brodą a całą twarzą. No weźmy na przykład taką sytuację, że wykupiłam zabieg na całe nogi, a mówię kosmetyczce czy dermatolog, że chce by mi zrobiła tylko łydki i rezygnuję z ud (świadoma własnej głupoty). To co...myślisz, że mi odmówią??? :-))) Bądź spokojna, już oni wiedzą co robią! Bierz zagiegi na całą twarz a tuż przed laserowaniem zrezygnuj z polików (bo masz kruche naczynka na przykład). A i baczki sobie usuniesz, jeśli masz choć trochę.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiula a jak usuwasz wlosy z plecow? na karku tez masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg sexowne lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Dziewczyny zwracam się do was z APELEM Te z was ktore maja duzy problem z ciemnym i grubym owłosieniem zachecam z całego serca do depilacji light sheer. Jestem 2 dni po pierwszym zabiegu, OD RAZU po nim kosmetyczka usuneła mi większość włosów z brody, po prostu wypadły... broda na poczatku wygladała okropnie - jedna wielka rana ale da radę przykryć to korektorem i szalikiem, nie jest tragicznie. I powiem Wam że pomimo tych oparzen i łuszczącej się skóry jestem szczęśliwa! Pierwszy raz od kilkunastu lat nie mam potrzeby sie golić/depilować!!! gdybym wcześniej wiedziala że efekt będzie tak spektakularny i to kosztem minimalnego wysiłku (codzienne golenie okazało się całkiem ok-o wiele mniej czaso i pracochłonne niz wyrywanie! Chwila bólu na zabiegu i voila! na następną wizytę jestem umowiona dopiero w grudniu ponieważ Pani stwierdziła że moje włosy za szybko nie odrosną (jeśli wogóle)!!! :-D Idźcie dziewczyny na light sheer, szkoda życia :-) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
chile :-) masz w 100% rację! Potwierdzam, że golenie wcale nie jest takie straszne, jak by się wydawało! Kilka lat temu też przygotowywałam się do lasera. Bałam się, że jak zacznę się golić to już nie przestanę! Pierwsze tygodnie były trudne.. Teraz, co jakiś czas wykonuję zabiegi przypominające i badzo chętnie siegam, między jednym zabiegiem a drugim, po moją maszynkę na te kilka upartych niedobitków! Co do kolejnego zabiegu: ważne by się zmieścić w 6 tyg., póki trwa faza wzrostu włosa. Poszłaś więc w czwartek a w piątek dało się wszystko ukryć? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.sciencephoto.com/image/105443/350wm/C0041222-Female_hirsutism-SPL.jpg sluchajcie pisalam na ogolnym ale nikt sie nie odezwal w mojej sprawie, zwracam sie do Was z pytaniem jak to usunac zeby byl dobry dlugotrwaly efekt ! Nadmienie ze na laser mnie nie stac i z tego co piszecie nie zawsze pomaga, mam wlosy w nosie takie wlasnie jak na zalaczonym obrazku tylko ciemne czarne! wasyyy i brwii ktore mi sie lacza na nosie.... nie wspominajac o reszcie ciala... ale wiadomo na twarz kazdy zawsze zwroci uwage.... prosze o porade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam nic innego. Osobiscie jestem po czwartym zabiegu laserowym (vectusem) i jeste naprawde ok. Dziewczyny może ktoras z was ma podobna sytuacje do mojej. Otóż mam podwyzszona prolaktyne i najprawdopodobniej ona jest przyczyna nadmiernego owłosienie , łojotok który posiadam. Dostałam tabletki na obnizenie mam nadzieje ze pomogą. Teraz juz wiem że nie bede długo odwlekac staran o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Gosciu, przede wszystkim pozbądź się wąsów... na włosy w nosie nikt nie zwróci uwagi... możesz tak jak pisałam wczesniej usuwać je specjalna maszynką raz na jakiś czas. Kurcze dziewczyny... przez chwilę było ok a teraz mam znowu tyle tych włosów... jednak ustawię sobie wczesniejszy termin niz 5 grudnia... to trochę za długo by było... kurcze, zbyt wiele się spodziewałam po pierwszym laserze ale jestem pozytywnej mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta niestetyyy :( nie facetem zebym sie tylko pozbyla wasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
ja na tym zdjęciu nie widzę żadnych włosów w nosie, tylko porządne wąsiska. Poza tym, jak pisała chile, włosy w nosie możesz przycinać. Nie wolno ich usuwać bo pełnią funkcję filtrowania wdychanego powietrza. W przeciwnym razie, wszystkie te nieczystości, które codziennie się gromadzą w nosie, trafiałyby do płuc! A któż ci zagląda do nosa???? To co wystaję możesz przycinać. Na wąsy są różne metody, choć mało skuteczne. Na pewno nie jesteś w stanie uskładać na light sheer? Czasami jakieś większe poświęcenie, dodatkowa praca, może zagranicą, rozwiązałaby problem. Jesteś uczennicą, studentką czy żoną i matką dzieci? Mieszkasz w małej miejscowości? Nie pytam z ciekawości, tylko staram się tobie pomóc . Ja przez wiele lat męczyłam się z owłosieniem, od czasów liceum! Nie stać mnie było na lasery. Jednak gdy zaczęłam zarabiać własne pieniądze postanowiłam zainwestować. Żałuję tylko że tak późno. Powinnam była już na studiach rozglądać się za jakąś fuchą. No ale było, minęło. A powiedz, jak usuwasz te wąsy? Stosujesz jakiś krem czy wosk? Polecam krem Laser z Bielendy, zawierający telocapil, do nabycia w Rossmannie i nie tylko. Trzymaj się! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaaaa
ja dziś byłam na laserze bikini i uda. Bolało okrutnie, ale mam nadzieję, że będą efekty. chciałabym zrobić też brodę, ale boję się, że włoski są za jasne i goląc je będzie jeszcze gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli któraś z Was boryka się z hirsutyzmem to szukamy takich właśnie osób do programu urodowego emitowanego na antenie jednej z telewizji kobiecych. Jeżeli poruszy nas wasza historia i zakwalifikujecie się do programu to pomożemy Wam rozwiązać go za darmo - warunkiem jest opowiedzenie swojej historii przed kamerą. Wysyłajcie swoje zgłoszenia na adres uroda małpa tvn . pl Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny niestety ale mam ten sam problem co wy.Chciała bym się dowiedzieć czy któraś z was była może w szpitalu na Karowej w Warszawie?Czy do wizyty trzeba się jakoś przygotować czy być taką jaką sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×