Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Maja_Ma
dziewczyny, od dawna mam juz zdiagnozowany hirsutyzm i chce sie z wami podzielic metoda radzenia sobie z nim. znajoma dematolog poradzila mi zebym robila zabiegi depilacji laserowej. i efekt jest cudowny! wiadomo, ze nie wsyztskie wlosy wypadly, ale jest o niebo lepiej. jest ich zdecydowanie mniej, sa delikatniejsze, nie wrastaja. polecam wszystkim z tym schodzeniem. podpobno najlepszy jest lasetr Light sher duet- ja znalazlam go w krakowie na ulicy sławkowskiej w gabinecie Estetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka niestety poroniłam :( ale nie poddaje się. Teraz zafundowałam sobie 6 depilacje laserową. Będąc "chwile" w ciąży moje włoski troszke sie wzmogły ale w innych miejscach tj na brzuchu ale teraz już zanikają. Lekarz kazał mi pić preparat inofolic, niby pomaga w zajsciu w ciaze ale czytam w necie opinie dziewczyn które maja pco i hirsutyzm i piszą że ich owłosienie po tym preparacie się zmniejszyło.Zobacze jak bedzie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miala z 8 laserow na brode. Wszystko wyszlo broda piwkna. Wygojona po depilacjach. I. .... rok minal wszystko wrocilo i jest jeszcze gorzej bo nawet na szyji i znowu uzywam plastrow do depilacji nie gole maszynka a na laser nie mam kasy ale czy warto? Mysle ze w moim wypadku nie. Mam zbadane wszystkie hormony ktore sa w normie teraz endokrynolog dal mi verospiron mam brac pol roku. Zobaczymy. acha diane 35 tez bralam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirsutki są fajne
Niedawno na Facebook-u widziałem dziewczynę z hirsutyzmem, kliknąłem zupełnie przypadkiem na nazwisko Chris Evans Carter. To młoda Angielka, to znaczy nazwisko i miejsce zamieszkania na to wskazuje, ale wszystko inne nie, ponieważ Ona ma długie kruczoczarne włosy, gęste grube zrośnięte brwi nad nosem, baczki i widać też meszek, czyli wąsiki na górną wargą. Na fotce leży na jakimś tapczanie z podniesioną głową i ma widoczne ręce grubo powyżej łokci. Jest ubrana w ciemnofioletową koszulę z krótkimi rękawami. Na pierwszym planie są widoczne jej niesamowicie owłosione bardzo gęstym czarnym owłosieniem ręce, na lewym ma zegarek, a na prawym ciemnofioletową bransoletkę. Nie wygląda na zmartwioną, czy zrozpaczoną tym kosmatym faktem, uśmiecha się szeroko tymi swoimi czerwonymi ustami, odsłaniając białe zęby, wygląda jakby dawała nam facetom do myślenia - moje ręce są obrośnięte, ale żebyście wiedzieli jak wyglądają moje nogi (nie widać ich na zdjęciu, ale na mur beton są bardzo silnie owłosione). No i te oczy - czarne, może nawet trochę skośne, śmiało patrzące przed siebie, można się w nich zatopić. Nie widać żadnych kompleksów, ani płaczu, tylko zawadiacki uśmiech. Z pochodzenia to chyba jest Hinduska, albo Meksykanka, trudno zgadnąć, bo na typową Angielkę to ona w ogóle nie wygląda. Jeżeli takie są dziewczyny z hirsutyzmem, to my faceci mamy ochotę się spotykać z takimi dziewczynami, a nie od nich uciekać, jak Wam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaaaa
Styka88 strasznie mi przykro! Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że to się zdarza, zwłaszcza w przypadku pierwszej ciąży. 2 lata temu moje trzy koleżanki byłby w podobnej sytuacji z dzisiaj dwie z nich są już mamami a trzecia jest w zaawansowanej ciąży. Także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam pytanie ponieważ raz byłam na laserze ipl na brodę i nie chciałam tego zgolic wiec pani tylko kazała mi przed 4 dni nie wyrywać tego dziadostwa i wykonała zabieg jak włosy miały z 2 milimetry. Teraz zadzwoniłam do innego salonu i powiedziano mi że trzeba zgolic. Ja się obawiam ponieważ boje się że będzie jeszcze gorzej. Czy warto zgolic ????? Bardzo proszę o poradę bo jestem zdesperowana i po nocach nie mogę przez ten mój problem spać :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chile i jak do tej pory nadal miałaś 2 zabiegi ??? czy jescze robiłaś? napisz czy efekty są i czy jesteś zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee
do gość 2015.03.05 Piszesz o Diane 35.. Mnie to wlasnie po niej zaczely rosnac wlosy, w wieku okolo 18 lat. Zmien endokrynologa! Takich silnych hormonow nikt juz dzis nie przepisuje! Ten verospiron te wydaje sie byc silny.. Mnie po light sheer nic nie powrocilo, a minelo juz ponad rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diane 35. nie stosujcie tego ,przeczytajcie w wielu krajach jest zakazana to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do she . A w jakich odstepach mialas robione light sheer i ile zabiegów i jak można wiedzieć i na jaka część ciała ? Bo jestem po pierwszym zabiegu minęło tydzień a mi rosną następne a jestem zapisana za 3 tygodnie, ale chciałabym wcześniej bo tyle bez usuwania tego nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniya5
Dziewczyny z pcos. Czy próbowałyście diety niskowęglowodanowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 34 letnia zalamana matka. Moje objawy od 13 roku zycia. -hirsutyzm calego ciala( w ciazy wlosy byla tak slabe, ze niektore wyrywalam palcami, wasik znikl, po ciazy wrocilo do normy) -zaburzenia miesiaczkowania ( czasem brak okresu nawet 6 miesiecy) - otylosc jak przy zespole cuschinga -szybkie meczenie, niechec do dzialania - ochota tylko na papierosy I slodycze, glod wieczorem O pazdziernika 2014 schudlam 12kg jedzac raz dziennie, glownie kfc I mcdonalda. Okres sie unormowal do 32 dni. Juz sie cieszylam ze moze wszystko sie unormowalo. Cos jednak bylo nie tak przestalam pic kawe, w pracy nie czulam glodu. Kaszel 2 miesiace. W grudniu w pracy swiat zaczal mi wirowac, mroczki przed oczami, myslalam ze zemdleje, mrowienie w nogach i rekach, uczucie zimna, drgawki. Nie moglam chodzic, pojechalam na pogotowie tam badanie moczu I krwi. Diagnoza bakteria w calym organizmie, twoja krew wyglada dobrze. Antybiotyk nie pomagal znowu na pogotowie doszly leki i oddawanie moczu co 5 minut. Diagnoza depresja. Swieta koszmar doszly bole w mostku, zgaga, bezsennosc, potworne leki, drgawki. Wizyta u lekarza po 2 minutach diagnoza zmiana antybiotyku wodna infekcja. Nic nie pomagalo, poszlam do polskiego lekarza po zbadaniu moczu paskiem, uslyszalam leukocyty masakra. Diagnoza zatrucie ( w pracy mialam chemikalia) albo borelioza, a moze h pyroli. Zdiwilo pania Dr ze jak weszlam czolo mi sie luszczylo a pod koniec wizyty wrocilo do normy. Po 2 tabletkach antybiotyku myslalam ze umre wszystko sie nasililo. Poszlam do lekarza ulitowal sie zrobil mi badanie krwi. Glukoza 6.6 Norma 6, niski poziom vitd. Powtorka badan glukoza w normie. Przez amalgam wstyd pow. o owlosieniu. Dostalam sk na badania pod katem tarczycy i pco. Rano nie bylam w stanie isc na badanie, poczekalam na meza poszlam o 13. Zapytalam czy te badania moge zrobic teraz, pani odpowiedziala, ze tak. Wyniki w normie. Poprosilam o badanie h pyroli. Kupilam wit d, magnez, b complex, za stosowalam diete wszystko na parze, jogurty, owoce priobiotyki I miod manuka. Do pica tylko woda. Po 2 tygodniach zgaga, ucisk w mostku, burczenie w brzuchu, zawroty, mrowienie ustapilo. Wstawalam rano i bolaly mine rece i nogi. Poszlam do lekarza h pyroli dodatni. Antybiotyki. Koszmar znowu wrocil, zawroty glowy, szum w uszach, leki potworne, oslabienie, delikatne burczenie w brzuchu, brak ochoty na sex. Wstaje rano i czuje jakby zakwasy w nogach I rekach po maratonie. Nigdy nie leczylam sie na nic, jako dziecko chorowalam na zapalenie oskrzeli notorycznie. 20 lat nie bralam zadnych antybiotykow. Co moge przebadac prosze o porade. Kortyzol pod katem cuschinga, czy cos innego. Moje fundusze sa organiczone. Jedno badanie to ok 500zl do Polski moge leciec w lipcu. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to moze byc Cushing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee
light sheer robilam na poczatku co 4 tygodnie, pozniej co 5-6 bo akurat w moim przypadku nie bylo sensu czesciej . Obszar laserowania: glownie broda, wasik prawie zaden, ale byl w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee
najpierw mialam 5 zabiegow light sheer, a pozniej znalazlam oferte na grouponie na laser diodowy (ale niestety nie light sheer, o czym dopiero pozniej sie przekonalam): 3 obszary i 5 zabiegow. Jednym z tych obszarow, dla swietego spokoju, znow byla broda i wasik, oprocz tego lydki i pachy. Na lydkach odroslo wszystko od razu, pachy o dziwo sa prawie ok, no a jezeli chodzi o brode to powiem tak: jakies szare pojedyncze (5-6) niedobitki zaczynaja sie pokazywac, ale dla mnie to nie stanowi problemu. W kwietniu mija rok od ostatniego laserowania. W porownaniu z tym co bylo kiedys (codzienne wyrywanie pesetka ok. 50-60 wlosow!!, sina, pokancerowana i obolala broda, gruby makijaz) to jest rewelacja! Dlatego moze napisalam wczesniej, ze mnie nic nie odroslo.. 5 wlosow to dla mnie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję she za odpowiedz. Dla mnie także 5 włosów które by pozostały nie były by problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee
Ach, od light sheer minelo rok i 8 mies, a od tamtego drugiego l. diodowego 11 miesiecy. Light sheer jest najlepszy! Z kolei ten z grouponu, Flash laser - teraz sobie przypomnialam - niby bylo 5 zabiegow ale pierwszy z nich byl tak przeprowadzony, ze lepiej nie mowic; ani jeden wlos nie wypadl! Wkurzylam sie i poprosilam o zmiane kosmetyczki! Obiecano jeden zabieg gratis a pozniej rzneli glupa.. No co sie bede szarpac z chamami! Powiedzialam im co chcialam i tak sie skonczylo. Tak ze mozna mowic o 4 zabiegach z grouponu, ktore niewiele w sumie daly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sshhee...a czy masz problemy też z udami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cushingiem nie chodzilabys od 13 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshhee
uda traktuje depilatorem.. przez zime nawet troche zaroslam i musze wreszcie wydepilowac sie.. ;-) moją życiową tragedią była broda. dzisiaj jestem inną osobą. nadal nie mogę w to uwierzyć.. tak "niewiele" potrzeba do szczęścia.. ludzie mają takie przedziwne zachcianki, a ja pragnęłam tylko mieć gładką brodę no i udało się! NIE TRAĆCIE NIGDY NADZIEI! MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! Nie leczcie się hormonalnie, bo to nic nie pomoże a tylko pogorszy sytuację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm dobrze się mówi,,, ja mam całe nogi, okolice intymne bleeeeee buzia...i mam się nie poddawać..śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śmieszne tylko się nie poddawać bo nie masz wyjścia ja miałam nogi, uda, brzuch, twarz i śmigam na laser bo co mam innego zrobić? Prowadzić życie w klasztorze i biczowac się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej, niedawno miałam 3-ci laser na brodę, efekty najlepsze po pierwszym, po drugim mój entuzjazm lekko osłabł chociaż włosów odrosło znacznie mniej i rosly wolniej więc czekałam aż 3 miesiące na trzeci. zobaczymy co będzize po tym trzecim, szczerze to wolałabym już iść na solarium i zrobić sobie przerwę do jesieni ale raczej pójde na czwarty, teraz to będe musiała chyba czekać do maja aż coś odrośnie ;-) w sumie jestem zadowolona, jedynie zauwazyłam ciemne wlosy tam gdzie wczesniej ich nie było, to pewnie od golenia, póki co grube włosy powypadały, mam spokój :-) Mam tylko pytanie, czy któraś z Was ma patent na golenie pojedyńczych czarnych włosków tak żeby nie ruszać tych delikatnych dookoła? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak...tylko ja na tyle sie wstydze swojego ciała,że nie wyobrażam sobie życia z kimś.że nie bede chodzić w sukienkach ani nie pojdę na basen. przykre to moje życie...tylko udaje sie,że wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
a masz problem tylko z włosami? czy np z nadwagą? chodzisz na solarium? po depilacji i w opaleniźnie naprawdę niewiele widać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze byłam "przy kości" tzn 70kg przy wzroscie 168..ale nigdy jakoś nie próbowałam tego zbić. po goleniu nóg,,,mam czarne kropki-wyglądają jak po depilatorze. parę lat temu byłam u endokrynologa..dała mi diane i powiedziała,że taka moja uroda. A najbardziej sie boję okolic intymnych i dalej...o stoju kąpielowym moge tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jak tylko powstało to forum to się tu udzielałam. Czasami zajrzałam żeby pośledzić czy może któraś z Was odkryła jakaś nowatorska metodę walki z tym paskudztwem. Jestem już pod 40-stkę. Mam dzieci i powiem Wam, że z wiekiem mniej się tym przejmuję. Co od siebie mogę Wam poradzić.... nie ma wyjścia trzeba nauczyć się z tym żyć. Jesteśmy już skazane na to. Są gorsze choroby.Należy dbać systematycznie o siebie, usuwać włosy które was drażnią. Żyć i korzystać z uroków życia. Jak teraz rozmyślam ile ja się zamartwiałam i chowałam przed światem. Nie warto. USUWAJCIE TE CHOLERNE WŁOSY i nikt nie pomyśli że macie z tym problem. Z zawodu jestem wizażystka, maluję kobiety, dziewczyny , modelki na pokazy. Nawet nie wiecie ile z nich zmaga się z tą cholerna przypadłością. To plaga naszych czasów. Naprawdę jest nas bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy te dziewczyny mają problemy z okolicami intymnimi.. co ja mam robić jeżeli moje całe uda tył i przód..pokryte są długimi włosami,. Czy dieta też ma wpływ na nasze skórę.? JAkoś nie mogę sobie wyobrazić,że całę uda do pupy będę musiał do koń a golić..a jak będe stara-będę wyglądać jak yetii., Niektórzy faceci mają mniejsze włosy ode mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób laser. Włosy się przerzedzają. Wyrasta ich mniej. Robię go 2 -3 razy do roku. Włosy na nogach i udach to nic w porównaniu z twarzą. Jeśli masz pcos tak jak ja stosuje diete niskowęglowodanową, z mojego doświadczenia włosy staja się cieńsze jest ich mniej i wolniej wyrastają. Jajniki regulują prace hormonów i odwrotnie. W Anglii dietą leczą ta przypadłość lub lekami na cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy te też masz całe uda??chodzi mi o tylna częsć. robiłam dawno temu badania-wyszło,że taka moja uroda. zazywałm przez jakiś czas diane-poxniej zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×