Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość PrzemekD
Sorry ale Merz jest przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritaaaaaaa
czyli Meraz nie jest dobry jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez slyszalam ze Vitapil dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
Używałam przeróżnych witamin,a najlepszy jednak jest dla mnie HUMAVIT"Skrzyp i pokrzywa".Głównie brałam witaminy na paznokcie,bo bardzo rozwajały mi się,teraz nie mam juz z nimi problemów.Biorę te witaminy przez 3 miesiące,póżniej robię przerwę i znowu zaczynam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalla
Przez 2 miesiące stosowalam Silicę - niestety na moje włosy nie podziałała... wypadają jak wypadały... Ale nie twierdzę, że innym osobom nie pomaga. Doradziła mi ją moja fryzjerka, która od swoich klientek dowiaduje się co na wiekszość z nich dobrze działa, a co im nie pomaga ;) Następnie poleciła mi Humavit lub Revalid. Wybrałam Humavit ze względu na cenę - za kilka tygodni okaże się czy warto było oszczędzać. Silica - 50 tabl. - 16zł - 1x1 tabl.; opak. na 50 dni Humavit - 250 tabl. - 11zł - 3x 2-4 tabl.; opak. na 20-27-41 dni, w zależności od dawki Revalid 90 tabl. - około 50 zł - 3x1 tabl. (chyba); opak. na 30 dni Wszystko bez recepty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja za revalid 90 tabletek place 4ozl. diore trzecie opakowanie i jestem bardzo zadowolona z efektow mam wlosy jeszcz\e bardziej gesciejsze niz przedtem widze sporo nowych prwaie wcale mi nie wypadaja teraz jeszcze zamowilam szampon i balsam tej firmy moj syn tez bedzie je lykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam skrzypu z pokrzywą biogardena juz jakieś 2 tyg i chyba pomaga...może stosowała go któras z was cena 14zł za 100 tabletek/ 50 dni kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dembowski
kto bierze revalid 3x1 dzienie bez sensu!!! Jak są preparaty 1 dzienia Viatpil kuracja na 60 dni, silca na 50 dni! geralnie pogadajcie z farmacutami w aptece to sie dowieci że skrzp polny nie pomaga na włsoy tak super to tylko taki stereotyp pomaga Wit.B5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
Szukałam informacji na temat Humavit i w googlach wyświetliła sie strona na której sa Wasze wypowiedzi. Mam nadzieję, ze mi pomożecie. Używałam kiedyś levitan, piłam napary z pokrzywy, bratka i skrzypu polnego. Dozo mi nie pomogło bo potrzeba do takich kuracji anielskiej cierpliwości. Teraz zazywam humavit z od miesiąca. i nie moge sobie poradzic z wysypem ropnych pryszczy, nawet na plecach-a raczej wcześniej mi sie to nie zdarzało. Czy to normalne? W ogole moim wiekszym problemem byly raczej zaskorniki niz pryszcze. Zdążały mi sie sporadycznie po okresie. Ale teraz przezywam szok. Czy to ustapi? W ogole jaki humavit jest lepszy? bo farmaceutka poradzila mi humavit z, z tym ze tam nie ma nic o tym, ze pomaga konkretnie przy trądziku. za to w humavicie n napisane jest ze walczy z lojotokiem. Aha. A jak dlugo trzeba przeprowadzac ta kuracje? I po jakim czasie należy zrobic przerwe? I jak dlugą przerwe? Bo wiem na pewno, ze przerwa jest konieczna podczas każdej kuracji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
I mam super porade na wypadajace wlosy i lamiace sie koncówki. Od ponad roku myje glowe tylko szmponem z Joanny czarna rzepa wzmacniajacy do wlosow przetluszczajacych ze sklonnoscia do wypadania , a jak odzywke stosuje gliss kur balsam swietlisty blond(ale jest tez podobny balsam do wlosów ciemnych). od czas do czasu uzywam , wcierajac w koncówki plynny jedwab biosilk. cale to polaczenie dalo swietny efekt. wlosy kiedys wypadaly mi garsciami. "przejechalam" po nich reka i mialam pelna włosów. teraz nawet przy rozczesyweaniu wypada mi tylko kilka sztuk:) a kiedys rozczesywanie zajmowalo mi prawie pol godziny, a przy tym garsc wlosow ladowala w koszu. chce dodatkowonadmienic ze regularnie co 3 miesiace robie balejaz-w tym tez rozjasnianie a wlosy nie slabna, tylko sa duzo bardziej wzmocnione, w dodatku mam ich chyba jeszcze raz tyle. jedna fryzjerka powiedzial mi ze rzepa szkodzi, ale nie sluchajcie takich bredni! jestem doskonalym przykladem na to ze to swietna terapia dla wlosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
a i odradzam Wam uzywanie srodkow do przemywania twarzy na bazie spirytusu. to zabojstwo dla skory, z zewnatrz jest wysuszona i mize ladniej wyglada ale w srodu niesamowicie odwodniona. sama tak kiedys mialam przy uzywaniu acnosanu. dlatego teraz dbam o nawilzenie uzywam pianki oczyszczajacej happyderm l'oreala i do tego z tej samej serii zel-krem supernawilzajacy. fakt ze sa to kosmetyki do slory mieszanej noe odgrywa zadnej roli. a najwazniejsze jest to ze cera wyglada na bardzo promienna, i nawet jak mam jakies wypryski to i tak niezle wyglada moja buzia-tak swiezo. krem zawiera 50ml i wlasnie mi sie skonzcyl, mialam go pol roku. kosztuje okolo 23zł, a pianka ma 150 ml, kosztuje ok 18zl, mam ja pol roku i jeszcze sie nie skonczyla, a za kazdym razem uzwam ja do mycia 2razy (2*kulka wielkosci mandarynki), bo jak rano i wieczorem myje twarz to jednorazowe umycie nie zmywa mi tlustej warstwy, czy podkladu. i to nie dlatego ze pianka jest malo wydajan, ale zawsze tak mylam, czy zelem czy mydlem. aha w rossmannie czasem jest promocja. i ten zestaw o ktorym pisalam jest w cenie samego kremu. ja wlasnie tak kupilam. krem+pianka za 23zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
a uzywalyscie HUMAVIT SILICA-VAR? bo moze on jest lepszy od tego humavit z skrzyp i pokrzywa? w ogole na stronie www.varia.com.pl/index.swf sa doklane opisy tych produktów. sorry ze Was tak zasypalam pytaniami, ale najlepiej jak ktos odpowie z wlasnego doswiadczenia. ja do dermatologa nie chodze, bo jak kiedys zawzeilam sie i chodzilam to pani doktor zaczela mi polecac kosmetyki la roche posay niech wybaczy, ale gdyby bylo mnie stac na uzywanie takich kosmetykow w ogole nie trafilabm do niej. chociaz i one nie koniecznie musz bysskuteczne, bo czesto jest tak ze nasze polskie, tanie sa lepsze od zachodnich a wracajc do tematu wlosow zawsze mylam glowe codziennie, a odkad uzywm humavit z moge myc co 2-3 dni. mniej mi sie przetluszczaja. tyle ze nie wiem czy to mozliwe, zeby przez miesiac juz te tabletki zadzialaly? ale diety ani nic innego nie zmienialam. jem wciaz duzo pikantnego-bo to moje ulubione:) i czasem slodycze. takze to chyba ten humavit juz dziala. jesli chodzi o paznokcie to nie widze roznicy bo zawsze mialam bardzo twarde. dziwilo mnie to, bo z buzia i wlosami mam takie problemy a paznokcie mam takie super, ze nawet manicurzystka mi zadroscila:) Zeby mi ktos tak cery pozazdroscil:) I Wam tez tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i don know
i dont know:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz
na cere tradzikowa najlepszy mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa106
Na trądzik najlepszy jest cynk np tableki Salfazinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka
a słyszałyście może o Power Held? czy jakoś tak. ostatnio usłyszałam jak rozmawiały o tym panie w tramwaju. ale wyszukać w google nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appple
ja biore Vitapil juz miesiac i faktycznie musze przyznac,ze jest dobry....wypada mi teraz o 2/3 wlosow mniej niz poprzednio :D a wiec dziala! i szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luttka
zastanawiam się nad kupnem humavitu, bo duzo z was pisze, ze jest dobry. Głownie chodzi mi o cere, bo ostatnio mam jakąs taką nijaka i wypryski na czole.Wlosy i paznokcie mam ok.Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
dziewczyny, napiszcie czy te tabletki dzialają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me84
hmm ,dziewczyny a ktorym humavit zeby wlosy sie mnie przetluszczaly?;/ zeby myc je co drugi dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
kupilam capivit hydro control, pani w aptece mi polecila- zobaczymy co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERO
ktos mial ten capivit, ja nie moge sie zdecydowac co wybrac. Po zimie ta moja cera jest taka szara i mam krostki na czole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmadax
KOBIETKI KOCHANE WYPISZCIE MI PROOOSZEEE WSZYSTKIE TE LEKI KTóRE Są NA PAZNKOKCIE,MAM łAMLIWE,MIęKKIE I ROZDWAJAJą MI SIę...RATUNKUU,POMóżCIE MI,WYPISZCIE TE LEKI KTóRE UWAżACIE ZA NAJBARDZIEJ SKUTECZNE,LAKIERY DO PAZOKCI ODPADAJą,SA BEZNADZIEJNE.CZEKAM NA ODPOWIEDXI,WRAZIE COS MóJ EMAIL: xmadax@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Moje paznokcie od lat były makabryczne. Cienkie, łamliwe, blade i takrozdwojone że na końcu każdego miałam \"wachlarzyk\". Żaden dermatolog nie potrafił tego zmienić, przepisywali leki - i nic! Nie pomagały też papierowe, czy szklane pilniki. Od kilku dni łykam REVALID. Przez pierwszy miesiąc mam brać 3 x dz. 2 kapsułki. Potem przez kolejne 2-3 miesiące 3 x dz. 1. SŁUCHAJ - SAMA JESTEM BARDZO ZDZIWIONA, ALE JUŻ WIDZĘ POPRAWĘ!!! Paznokcie nabierają różowego koloru i jakoś blasku! No i najważniejsze, te rozdwojone \"wachlarzyki\" ZACZYNAJĄ SIĘ ZAMYKAĆ............!!! Lek jest sprzedawany b/recepty, ale ma stosunkowo wysoką cenę -49 zł za 90 kapsułek. Tak więc na pierwszy miesiąc kuracji muszę mieć dwa opakowania, a potem po jednym. Trudno - przyoszczędzę na czymś, ale Revalid będę łykała!!! -Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippp
co jeszcze jest dobre na ładną cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipop
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humavit-ka
Ja przyznam,ze drożdże sa bardzo dobre,tylko ja nie moge sie przelamac,bo mam odruch wymiotny :( i kombinowalam na wszelkie mozliwe sposoby .. Zaczelam brac humavit - witaminy a,c,e ... Na wlosy ,paznokcie i skore :) Zobaczymy za jakis czas czy beda efekty ( farmaceutka mi je polecila ).-9,64zl Do tego kupilam odzywke na paznokcie sally hansen- 42zl.Podobno skuteczna.Zobaczymy ... A pielegnacja twarzy - to dr. dermatolog moja kochana powiedziala,ze zadne inne kosmetyki nie sa tak skuteczne jak la roche posay.CENY porownywalne z Vichy. Mam nadzieje,ze do wakacji bede wyglada fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humavit-ka
ACHA .. i jeszcze dodam,ze na wlosy uzywam tylko kosmetykow z alfaparf i keune :)To juz sie przekonalam,ze sa naprawde fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 82
Silica osłabia działanie doustnych środków antykoncepcyjnych- dlatego ostrożnie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsik
czy po humawicie rosnom szybciej wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×