Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

aga nie daj się ogłupić, ze on się przyznaje ze jest psychol, on chce cie tutaj zwabić, a potem się nasmiewać, ze obiecałas tu nie zagladać a jednak się wpsujesz, a tak ogólnie to pamietasz jak sugerowaś, ze on jest chyba kobieta? ale odpowiedz mi na maila, czemu tak sądziłaś, przeczytałam troche jego starych wpisów i tej baldissimy, ciekawe, no ciekawe, pewnie się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie kiedys napisałas paulimka, ze tu kazdy mos mies 15 nicków jego prawo, sprawa, problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belisima czekam na Twoją odpowiedz. czymu kwestionujesz poetę, który podobnie jak dziewczyny ścinające włosy jest człowiekiem, a nie kwestionujesz świń, które ludźmi nie są? to przeciez jeszcze dalej od tematu topica, oj nieładnie , oj podejrzane.... a jednak aga miała rację, że rogerek nienawidzi ludzi, przykład: 14:31 [zgłoś do usunięcia] bibliotekarka-boss Popieram moją przedmówczynie-bibliotekarke. Długie włosy wymagają poświęcenia i wieloletniej pracy i napewno nie odważyła bym się u pana ich ściąć. I myli się pan twierdząc że dziewczyna w długich włosach już się mało komu podoba. ja idąc przez miasto napotykam na podziw i zachwyt innych ludzi. i podkreślam to że jeszcze nikt nie skrytykował moich długich i gęstych włosów. i oczekuje na pana odpowiedź bo jestem ciekawa jak do tego pan się ustosunkuje.pzdrawiam. 15:03 [zgłoś do usunięcia] rogerek bibliotekarko nie slyszysz krytyki, bo kazdy pod nosem tylko Ci wspolczuje no i co ci ta dziewczyna zrobiła, że ta na nią napadłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuio, nie kwestionuje zadnego poety, w temacie swin wypowiedzialem sie wczesniej piszac, ze nie rozumiem tak naprawde o co sie spieracie i dlaczego. Poza tym idac dalej tym tokiem myslenia powinno sie komentowac kazdy wpis na tym topiku i oceniac czy jest on w porzadku czy tez nie. To juz sie moze nie bede odzywac, wydaje mi sie ze kulturalnie zwrocilam Ci uwage na sposob i logike Twojej wypowiedzi. Jesli Cie urazilam, to przepraszam, znikam, nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zwrócę uwagę na napisanie słowa "wypowiedziałem" Czyżbyś baldissima była facetem?, następnie piszesz już "zwróciłam",litery "e" a "a" nie można sobie ot tak o pomylić ;D Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugowlosa, naprawde nie wiem czemu tak napisalam, ale zwroc uwage na moje poprzednie wpisy. Ja nawet potrafie zrobic blad w moim nicku, zwykle pisze bardzo szybko i nie sprawdzam co napisalam. Taka juz jestem. Mam za kare obciac sie na krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co miałabyś się karać a już tym bardziej po co pisać takie bzdury jak to ostatnie zdanie a właściwie pytanie. Nigdy nikogo nie zmuszałam do niczego i nie wyznaczałam kary i nigdy takich rzeczy nie zrobię. Poza tym sądząc po Twoim nicku to już krótszych się nie da mieć ;D chyba że masz teraz dłuższe(wybacz ale nie mogłam się powstrzymać by to napisać - taka już jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugowlosa, to pytanie to byl zart, ale tak naprawde to juz od dawna nie jestem lysa ani nawet super krotkowlosa. Mam wlosy tak mniej wiecej do polowy szyi, nic ciekawego, ale chyba juz za stara jestem na jakiekolwiek szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak, pewnie nie masz 40 lat jeszcze więc możesz mieć jeszcze i długie i krótkie jakie wolisz, ale z opisu należy sądzić że wolisz krótkie, dla mnie włosy krótsze niż do ramion są nieładne i już, i straszne dla mnie to jest jak tak blisko głowy fryzjerka wycina cuda niewidy niektórym, chyba bym umarła na zawał jakby miało mnie to spotkać, dlatego długość włosów krótsza niż do ramion odpada( właśnie ze względu na problemy z odrastaniem z takiej fryzury oraz m.in podgalaniem karku, nienawidzę golarki itp) Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dlugowlosa, do 40 to juz tylko kilka tygodni zostalo. Mnie tam akurat krotkie wlosy sie podobaja, golarke tez lubie, ale ostatni raz jak sie tak naprawde krotko obcielam ("na chlopaka" z podgolonym karkiem), to nie wygladalo to za dobrze, za stara i za tlusta sie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój chłopak wspomniał o swojej byłej, o jej włosach jakie miała piękne a że teraz tak zupełnie na krótko się obcięła, krócej niż na chłopczycę choć może i nie krócej, nie przyglądałam się jej fotce ;D, ale nie utrzymują kontaktu tylko jego znajomy jak ją zobaczy to mu wspomina o tym i zdarza się że coś więcej pogada. A tak to on ma "bzika" na punkcie długowłosych więc to chyba z korzyścią dla mnie ;). Wracając do tematu to pewnie nie było tak źle jak to opisujesz. Ja za to jestem bardzo szczupła i wysoka i do tego mam długie włosy, więc i się zdarzy jakiś koleś głupi czasami co coś palnie jakieś głupie teksty i propozycje , ale ja zajęta jestem więc odchodzą z kwitkiem, mam sporo koleżanek co niestety przeszły taką metamorfozę na chłopczyce i wiem dużo z ich doświadczeń, na szczęście nie losowałyśmy która z nas pójdzie się na krótko obciąć bo im odbiło, bo dawniej wszystkie miałyśmy długie włosy min za łopatki. Wiem też że ciężko im teraz doprowadzić włosy do stanu sprzed takiego ścięcia a jedna z nich wściekła się za to na siebie że tak zgłupiała, ale cóż ja nie jestem głupia by tak się oszpecić a czasu cofnąć jeszcze się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż baldissima dziwne, że dawniej nie myliłaś nicka. i wybacz, co do spasionych świń to Twoja delikatna krytyka była chyba (zupełnie nie adekwatna do "lizaania d..py) przed tą obelgą. wracając do pana poety, to gdyby rogerek go znał, to nie zarzucal by mi nieuctwa. ale go nie zna, byc może dlatego, ze szuka w kompie łysych dziewczyn a jego doba ma też tylko 24 godziny, takie było przesłanie mojego wpisu. cos za coś jak mówi aga co do Ciebie baldissima i rogerka to jest duzo zastanawiających zbiezności pozwalajacych uwazać ze jesteście tą samą osobą (np. czas pojawieniw się na forum, oboje chyda jesteście mniej więcej w tym samym wieku - on wspominał Niezabitowską, a kto w wieku 25 słyszał o tej pani,więc oboje jesteście starsi, oboje jesteście niegłupi) ogólnie mam chyba z 8 pkt potwirdzajacych tę teorię, ale dowodu oczywiscie nie mam i nie bądę miała aga, jesteś tu gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto przykład wiarygodności rogerka strona 84: 17:26 [zgłoś do usunięcia] rogerek Moi mili jak już napisałem wcześniej nie znam się na tego typu forach. Mam pewną propozycję. Może na tym forum da się wkleić zdjęcia kobiet z włosami długimi i z krótkimi może pokażemy co tak naprawdę nam się podoba(...... )Można tu wklejać zdjęcia??? noi fajnie, tylko ze wcześniej na 57s. był taki wpis 19.11.2008] 16:14 [zgłoś do usunięcia] rogerek Dziewczyny, a która z was zdobyła by się na taką fryzurke http://www.haircuts.ru/foto/bald/Bald055.jpg wklejał też linki do bloga. dlaczego udaje, ze nie wie jak to sie robi? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milimiligiligili
a ja mam dość włosów dlatego mam tylko 1 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zacznę od yuio. Mała spryciaro, zajrzyj do skrzynki, o godz 19.18 wysłałam Ci kontakt, mój adres zaczyna się od "la", ale nie spodziewaj sie wiele po naszej korespondencji, przykro mi, wielokrotnie pisałam, że nie mam czasu na przesiadywanie przed komputerem, jak słusznie zauważyłaś, wolę sobie poczytać (ostanio taki cykl Kopera o 2 RP - rewalcja: Beck, Wieniawa, Skamandryci, Jarosy, kabarety etc. fakty, anegdoty, ciekawostki). Wielokrotnie pisałam również, że odpowiadam na zadawane mi pytania i ten wpis jest w dużym stopniu konsekwencja tej deklaracji. Odpowiem na dotychczasowe, ale jeżeli zadacie następne, to bedzie już nie fair i odpuszczę je. Rogerek, jezyki obce nie są moją mocną stroną, ja jestem prosta inżynier . Znam oczywiście dobrze angielski, lubie też rosyjski (tak!!!), potrafię się po rosyjsku dogadać, ale na tym koniec i lepiej nie będzie, wolę się rozwijac w innych kierunkach, będzie to bardziej efektywne. Nie jestem też specjalnie muzykalna, bardzo lubię tańczyć, wychowałam się na standardach muzyki rozrywkowej, których pasjami słuchała moja mama, ale nie kreci mnie to. Podróże... hmmm tak, o tym mogłabym bez końca, tak jak Paulinka o włosach.. z tych bardzo dalekich krajów, to ja też byłam tylko w Tajlandii (wielokrotnie, już w dzieciństwie, bo kumpel mojego taty ożenił się z Tajką) i bardzo lubię ten kraj, jest ciekawy (egzotyka, piękna rafa koralowa, ciekawe miejsca, np rzeka Kwai), ma świetnie rozwinięta infrastrukturę turystuczną, jest przyjazny i tani (Azja ogólnie jest tania, tańsza niz inne kontynenty) i na safari w Kenii ( super). Ale i tak najlepiej lubię Europę, jest najciekawsza, podróże po niej naprawdę kształcą. Na koniec tego wpisu to, co najprzyjemniejsze: Paulinka, uwielbiam Cię! jestem fanką Barbie, to taka kultowa laleczka! kilka lat temu w Pałacu Kultury była wystawa Barbie, nie wolno było robić zdjęć, robiłam z ukrycia, więc często są troche puruszone, ale kapitalne scenki: jako harleyowcy, reklamujące coca- colę, , przepraszam, ale też jako panienki w domu schadzek, nie mówiac jeż o cyklach filmowych: Przeminęło z wiatrem, MM, Elizabeth Taylor. Ja długo bawiłam się Barbie , chyba do 15 lat, znaczy już wtedy to juz tyko szyłam im piękne, balowe, suknie. I wiecie co? TERAZ BĘDZIE W TEMACIE: jedną z nich ubierałam na lata 20-te: sukienki z obniżonym stanem, do kolan . I obciełam jej włosy! Naprawdę! bo wtedy się takie nosiło. Jeszcze gdzieś u mojej mamy są te moje Barbie i ta z krótkimi włosami pewnie też. Żegnam na dziś, to był taki wpis ekstra, sentymentalny, ostataczne pożegnanie za kilka dni, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milimiligiligili
kocham 1 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ktoś niewiedzący co ma napisać, aż zal czytać. Szkoda Aga że opuszczasz ten topik, bo ciekawie się czyta każdy twój wpis i nie jest negatywnie nacechowany jak większości osób wypowiadających się. Ja się bawiłam Barbie do 12 lat ale tez bardziej jak Ty;)Miałam też taką laleczkę nazywała się Łukasz i co ciekawe miała nawet siusiaka co trochę dziwne by pokazywać takie rzeczy młodym dziewczynkom ;) A filmy animowane z nudów i ciekawości oglądałam, bo jak weszłam na youtube to co raz wyskakiwało ;p. Co do tego że mogłabym non stop o włosach to chyba aż tak nie jest do końca. Mam tylko swoje przekonania i chłopaka gadającego o włosach więc czemu się dziwić Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiadomo że Adam jest taki a nie inny. Próbują nas skłócić bo jak wiadomo jednej osobie jest łatwiej coś wmówić i przekonać ją do czegoś niż całą grupę. Adam tutaj stosował różne prowokacje i chwyty by przekonać wszystkich że krótkie włosy są lepsze nie wzbudzając do siebie podejrzeń o to że podnieca sie strzyżeniem i ten "bełkot" mojego słodziaka co czytałyście to właśnie między innymi niby wypowiedzi klientek długowłosych po ostrzyżeniu na krótko bo sam mi to mówił,a Adam i mnie pisał różności i wyzywał długowłose od świtezianek i zacofanych, niemodnych itp, a w rzeczywistości krótkie włosy wcale nie są fajne. Wszystkim się wydaję że krótkie nie wymagają pielęgnacji a to nie prawda, moje koleżanki mają problem z odrastającymi włosami po takich "pseudo-fryzurkach" i nawet muszą częściej odwiedzać fryzjera niż zwykle, nawet im powiedziałam że zniszczyły sobie włosy na długie lata i nie prawdą jest jak ktoś tutaj zachwalający Adama pisał że włosy szybko odrosną więc trzeba eksperymentować, właśnie taki powrót do włosów do pupy po ogoleniu jest prawie niemożliwy. A to poprzez to iż częściej trzeba wyrównywać fryzurę, a to to że jak się ma krótkie to jak się obetnę to nie ma znaczenia itp, a to włosy do ramion łatwiej poświęcić do obcięcia na krótko niż takie do pupy a to skoro dała sobie ściąć tak długie to krótsze przychodzi z łatwością. Sorki za wywody ale to słyszałam między innymi od chłopaka, lubię z nim gadać ma czasami nieziemskie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynamalalalaalal
witam, ja mam dlugie jasny blond do polowy pleców, chcę radykalnej zmiany.. na krótko, podoba mi sie bardzo krótki bob z wygolonym tyłem, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na to że jesteś podszywaczem i wcale nie masz włosów do połowy pleców i nie masz co sobie wygolić bo pewnie nie jesteś nawet kobietą , ale to tylko moje domysły jak na razie. Ciekawe że jeszcze sobie nie podarowałeś\aś po tym wpisie z 1mm włosów po którym już przepadłeś/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynamalalalaalal
tak podszywaczem.. widac masz niskie iq, pozdro amm ochote na arykalna zmiane, rozpoczynam nowy etap i prosze o opinie po co mialabym sie wgl podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Nie sądzę, żeby miała niskie IQ. Poza tym spójrz na fakt, że w Twoim nicku są faktycznie dodatkowo słowa lalalalala , sugerujące jakąś jednorazową wypowiedź. Raczej mogłaś wybrać nick blondyna bez tego lalala itd. Czytając trochę tych ostatnich wypowiedzi, to można odnieść podobne wrażenie jak Paulinka, bo wpis pojawia sie po tym, jak ona twierdzi, że rogerek nie ma co szukać na stronie , którą podaje, oraz po tym jak pisze, że nie lubi bobów z wygolonym karkiem (bo to prawda) ;P Wracając do odpowiedzi na Twoje pytanie, to każdy ma prawo wyglądać jak chce, tylko czy lepiej nie jest skracać włosów powoli. Nawet jak chcesz się obciąć na krótko, to może spróbujesz najpierw kilka centymetrów, gdyż fryzura może Ci się podobać , ale może Tobie nie pasować zupełnie. Jest masa krótkich fryzur, więc może powiesz dlaczego wybierasz akurat tę? Mogę Ci coś doradzić jeżeli chcesz, ale wiesz, bez kształtu Twarzy i wyglądu, to niełatwe, a wręcz niemożliwe do wykonania. Pozdrawiam, Shavingman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja się wypisuję z tego forum. Nadszedł shavingman i znów trudno zrozumieć jego wpis. Najpierw sugeruje, że ta długowłosa blondyna to niby ja, a chwilę później chce doradzać jaką fryzurę ma (a może to ja mam, bo już nic nie rozumiem) mieć ta blondyna. średniowłosa jeszcze słówko do Ciebie, w sumie to dobrze robisz wypisując się tak jak ja z tego forum, bo tu nic mądrego już nas nie czeka. A co do inżyniera to widzę, że koleżanka po fachu :) No może kierunki inne mamy :) No i z językami obcymi (no może już nie takie obce dla nas) mamy podobnie, ja też świetnie posługuję sie angielskim, rosyjski u mnie to poziom średni, ale dogadam się :) Pozdrawiam no i może spotkamy się na innym forum, choć powiem szczerze, że raczej się nie udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Rogerek nie miałem na myśli pisać że to Ty,po prostu można odnieść tylko wrażenie że ten wpis jest trochę dziwny, a chciałem wytłumaczyć reakcję Paulinki, ale chyba i ja się pogubiłem. Ja napisałem że nie ma co jej za to winić, bo wpis wygląda rzeczywiście dziwnie i zapytałem dlaczego wybrała taki nick, nie miałem w zamiarze pisać nic na temat Ciebie złego, ale jeżeli czymś Cię uraziłem to sorry, też studiuję i może za te 2 lata będę miał inżyniera także. Chciałem blondynie coś doradzić, bo przecież nie sądzę że jest Tobą. Też chyba nie będę się pojawiał na tym forum, bo wszyscy wszystkich zaczęli osądzać i doszukiwać prawdy, może doradzę Paulince byśmy przestali pisać, bo może faktycznie nic już ciekawego nie będzie tutaj tylko samo osądzanie. Pozdrawiam, Shavingman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynamalalalaalal
Co wy wogóle gadacie za głupoty : D NBaprawde szczytny cel podszywać się pod kogoś kto lubi jakies tam włosy Tylko po co ? ; D Widze ze nikt mi tu nie pomoze wido9cznie zly temat ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynamalalalaalal
po z atym siedemnastolatka widzi w kazdym wroga i ze ktos sie podszyw anie wiem po co, bo mam wazniejsze zajecia w zyciu niż czytac caly ten temat i wybierać ppod kogo by się tu podszyć, geniiuszu sprawdź nam IP i się przekonasz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja też niedługo spadam z tego forum, bo przecież jak za moment urodzę, to nie będę miała czasu na takie głupoty. Rogrek po tym jak Aga go dowartosciowała juz się z nią utozsamia" bo tu nic mądrego już NAS nie czeka", a przecież w sprawie iq dziela ich lata świetlne shavingman widzę ujął się za swoją kobietą i to mi się bardzo podoba tylko, że te poszukiwania prawdy nie są chyba niczym złym, jeżeli ktoś chce wszystkich wykołować i oszukać. a te durne wpisy pojawiają się tylko w okresie aktywnosci rogerka. z tym sprawdzaniem IP to kolejna prowokacja, bo w praktyce jest to oczywiscie niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynamalalalaalal
jak najbardziej wykonalne, masz nikłą wiedzę w tym zakresie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę i kto tutaj dyżuruje? na poczętek przeszkód w identyfikacji, to wpisy mozna bić w kazdej kafejce, których jest mnóstwo, u kumpla, w pracy w domu tez terez są najczęściej 2 kompy, czy blondyn zrozumiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i skoro jest taki niezawodny sposób identyfikacji autorów wpisów i widacznie ja jakaś nieuświadomiona jestem, to bardzo proszę o podanie, z przyjemnością dowiem się kto wpisał się pod moim nickiem 14 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×