Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Marco22252
Do Meg402 ciekawy pomysł jak możesz to podeślij swojkę na forum przed i po obcinaniu włosów jesteśmy ciekawi i będziemy wdzięczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Meg402 to podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
Tez myślę, że to podpucha. Co to w ogóle za fryzura - na jeżyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
Tez myślę, że to podpucha. Co to w ogóle za fryzura - na jeżyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjErECzKA
Mi się podobają krótko, ładnie wystrzyżone włosy. Miałam długie i poszłam do fryzjera i powiedziałam do fryzjerki: chcę w sobie coś zmienić. Ona założyła mi pelerynę, umyła włosy oraz porozdzielała je na części i spięła... zaczęła strzyc dolną część... patrzyłam się ze smutkiem na lecące w różne strony włosy, zamknęłam oczy... z przodu włosy sięgały do brody, z tyłu na wysokości wyżej niż uszy, a zaraz... (tego się nie spodziewałam) wzięła maszynkę i... zaczęła golić na karku! Ułożyła i powiedziała: "JUŻ". Bałam się otworzyć oczy... otworzyłam i... z długich włosów pozostał króciutki "bob", z niedowierzeniem przejechałam dłonią po króciutkiej fryzurze...obała mi się ta fryzura! Często idę do fryzjerki i proszę, by podgoliła mi kark...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FryzjErECzKA
Mi się podobają krótko, ładnie wystrzyżone włosy. Miałam długie i poszłam do fryzjera i powiedziałam do fryzjerki: chcę w sobie coś zmienić. Ona założyła mi pelerynę, umyła włosy oraz porozdzielała je na części i spięła... zaczęła strzyc dolną część... patrzyłam się ze smutkiem na lecące w różne strony włosy, zamknęłam oczy... z przodu włosy sięgały do brody, z tyłu na wysokości wyżej niż uszy, a zaraz... (tego się nie spodziewałam) wzięła maszynkę i... zaczęła golić na karku! Ułożyła i powiedziała: "JUŻ". Bałam się otworzyć oczy... otworzyłam i... z długich włosów pozostał króciutki "bob", z niedowierzeniem przejechałam dłonią po króciutkiej fryzurze...obała mi się ta fryzura! Często idę do fryzjerki i proszę, by podgoliła mi kark...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Rogerek chyba masz rację że meg402 to podpucha ,chyba że będzie fotka jej?,a co sądzicie o fryzjereczce? Fryzjereczko wyślij nam na forum swoją obecnie fotkę z króciutkim bobem i podgolonym karkiem bo takie fotki lubimy oglądać-prosimy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
fryzjereczka to tez podpucha:) a zdjęcia to żaden dowód w dzisiejszych czasach gdzie w interecie przewijają sie tysiące nikomu nie znanych twarzy:D no ale haircute kombinuj dalej, bo ciągle kiepsko idzie Ci podszywanie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Do :a tam" chyba masz rację że to podpucha bo sampowiedz czy idąc do fryzjera "prosisz fryzjerkę by podgoliła kark"-troszkę to dziwne bo chyba po to się idzie do fryzjera by się obciąc lub kobiety ułożyć fryzurkę ,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
no i meg402 jak i fryzjereczka zamilkly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco22252 ,pewnie masz rację że te wpisy to podpucha, ale co do podgalania karku to muszę ci powiedzieć że czasem mi się zdażają klientki które proszą o podgolenie lub o nie golenie karku maszynką. Fryzjer nie służy tylko do obcinania lub układania włosów. Robimy też balejaże, trwałą, farbujemy, podcinamy, strzyżemy, bywa że i golimy kobiece głowy.Wszystko zależy od potrzeb i upodobań klientek. Dodam że jak się czasem trafi klientka \"gaduła\" to i można się nagadać do bólu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka0001
ja ściełam swoje włosy bo trudno mi było się domyć :/ a autor topicku to jakis pokurwiony gej. co kogo obchodzi czemu dziewczyna scina wlosy ja pierdole czytac wywody o tym to jak lubic filozofie -trzeba byc popierdolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka0001
ja ściełam swoje włosy bo trudno mi było się domyć :/ a autor topicku to jakis pokurwiony gej. co kogo obchodzi czemu dziewczyna scina wlosy ja pierdole czytac wywody o tym to jak lubic filozofie -trzeba byc popierdolonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haircuiier
Oleńka0001 "trzeba być popie**olonym" rzeby takie bzdury jak ty pisać. "co kogo obchodzi czemu dziewczyna scina wlosy ja pie**ole czytac wywody o tym to jak lubic filozofie". Skoro tak sądzisz jak wyżej cię zacytowałem to znak że jesteś płytka jak kałuża i pusta jak wydmuszka. Jedni interesują się filozofią bo to lubią, inni fryzjerstwem jak uczestnicy tego topika, bo widać też to lubią. Ciebie temat nie interesuje więc tu nie wchodź i nie twóż durnych wpisów bo świadczy to tylko o tobie.Dzięki twojemu wpisowi wiemy jaki z ciebie prostak. Nawet nie wiadomo gdzie by cię tu odesłać bo chyba nie istnieje topik o "niczym", a jak widać tylko to cię fascynuje. Może załóż sobie taki topik "pustej Oleńki0001 wywody o niczym".Kto wie, może jest więcej takich pustaków jak ty i będziesz miała masę wpisów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka0001 \"trzeba być popie**olonym\" rzeby takie bzdury jak ty pisać. \"co kogo obchodzi czemu dziewczyna scina wlosy ja pie**ole czytac wywody o tym to jak lubic filozofie\". Skoro tak sądzisz jak wyżej cię zacytowałem to znak że jesteś płytka jak kałuża i pusta jak wydmuszka. Jedni interesują się filozofią bo to lubią, inni fryzjerstwem jak uczestnicy tego topika, bo widać też to lubią. Ciebie temat nie interesuje więc tu nie wchodź i nie twóż durnych wpisów bo świadczy to tylko o tobie.Dzięki twojemu wpisowi wiemy jaki z ciebie prostak. Nawet nie wiadomo gdzie by cię tu odesłać bo chyba nie istnieje topik o \"niczym\", a jak widać tylko to cię fascynuje. Może załóż sobie taki topik \"pustej Oleńki0001 wywody o niczym\".Kto wie, może jest więcej takich pustaków jak ty i będziesz miała masę wpisów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pociecha
Witaj haircutter troche sie naczytalam tych wszystkich wypowiedzi tutaj wiec sama postanowilam napisac cos od siebie.. A mianowicie sama mam dlugie wlosy po sam tyłek uwielbiam je bo sa gęste nigdy ich nie farbuje bo po prostu podoba mi sie mój kolor włosów(dośc ciemny brąz). I mam dla Ciebie dosc przykra historie mojej kuzynki która miala wlosy do kolan.. Piękne długie i zadbane. Jakies 3 tygodnie temu poszla do fryzjera zeby je wyrównac na koncach a ten palant bez jej niewiedzy opierdzielil jej 40cm. Rozpłakała sie i nie chciala zaplacic no to powiedzieli ze wezwa policje. No i niestety musiala zaplacic. W takim szoku biedna byla ze nie wziela tych wlosow. Od tamtej pory nie chodze do fryzjera ;] Mam grzywke ktora cieniuje sobie sama bo swietnie mi to wychodzi. Wszystkim sie zawsze podoba;] Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pociecha
Witaj haircutter troche sie naczytalam tych wszystkich wypowiedzi tutaj wiec sama postanowilam napisac cos od siebie.. A mianowicie sama mam dlugie wlosy po sam tyłek uwielbiam je bo sa gęste nigdy ich nie farbuje bo po prostu podoba mi sie mój kolor włosów(dośc ciemny brąz). I mam dla Ciebie dosc przykra historie mojej kuzynki która miala wlosy do kolan.. Piękne długie i zadbane. Jakies 3 tygodnie temu poszla do fryzjera zeby je wyrównac na koncach a ten palant bez jej niewiedzy opierdzielil jej 40cm. Rozpłakała sie i nie chciala zaplacic no to powiedzieli ze wezwa policje. No i niestety musiala zaplacic. W takim szoku biedna byla ze nie wziela tych wlosow. Od tamtej pory nie chodze do fryzjera ;] Mam grzywke ktora cieniuje sobie sama bo swietnie mi to wychodzi. Wszystkim sie zawsze podoba;] Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pociecha
Ech ja mam dlugie i zdrowie po tylek i uwielbiam swoje wlosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
pociecha ale zmyslasz, powiadasz ze od 3 tygodni cieniujesz sobie grzywke tak? szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociecha, Jeśli opowieść o twojej kuzynce jest prawdziwa to powiem szczerze że bardzo się jej dziwię że zapłaciła.Skoro fryzjer chciał wezwać policję to na jej miejscu dał bym mu jeszcze numer telefonu. Nie rozumiem czego się wystraszyła skoro to ona była poszkodowana z powodu słabego jak myślę słuchu fryzjera.Patafian powinien jej odszkodowanie zapłacić, albo przynajmniej zaproponować jakieś zadośćuczynienie typu...darmowe usługi przez rok. Ja na miejscu twojej kuzynki nie zostawił bym tak tej sprawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Sorry Kamila ,ale czegoś tu nie rozumiem ,tzn.gdyby Twoja kuzynka nie poszła do fryzjera to wszystko by było oki ,ty byś też chodziła -no nie i nie było by sprawy a jak możesz to wyślij swoją fotkę na topik bo jesteś dumna z swoich długich włosów -rozumiem.Rogerek co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marco
no właśnie, niech wyśle, oczywiście nie musi być twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
tak niech wysle...bedziemy wszyscy podziwiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moust
nie wiem, nie ogarniam.Według mnie kobiety najlepiej wyglądają w długich włosach. Nie można oczywiście generalizować, bo każdej ładnie w czymś innym, ale ścinanie włosów na krótko tylko dla mody nie jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki_14
Miałam bardzo długie wlosy do pasa w 2007 roku je zciełam teraz wiem jak barzo żałuję teraz mam tylko do ramion ;( ale w sumie mam mniejszy problem z ich układaniem ;] Od momentu zcięcia ich wkurzam się bo strasznie wolno mi rosną... Ale z czasem każdy potrzebuje jakiejś zmiany. Widząc jakieś dziewczyny z dlugimi włosami wnerwiam się że ja mam krótsze ale co tam :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że autor topiku nienawidzi długich włosów, obieram to jaka zazdrość że sam takich nie posiada, pisze że dzieczyny o długich włosach to Świtezianki Według autora wszystkie kobiety powinny mieć króciutkie, modne fryzurki. Nie uznaje nawet włosów półdługich czyli takich za łapatki. Może kobiety powinny tez wszystkie chodzic w spodniach i zrezygnować z sukienek? Bedzie jak w wojsku Ponadto autor napisał że długie włosy - - mogą miec czasami kobiety które maja wyjatkowo grube i gęste - A ja uważam że dziewczyna która nie ma super gęstych włosów, ale tez nie jakies bardzo rzadkie, lepiej bedzie wyglądać w pódługich czyli takich gdzieś do łopatek niż ożempolona na chłopaka. Autor jednak nie uznaje półśrodków. Jak już nie do pasa, to na króciutko. Wszystkie kobiety na chłopczyce niech się zrobią- według autora to byłaby idealna opcja ! Sorki autorze ale jestes jakims dziwnym facetem, bo większośc męzczyzn lubi jak kobieta ma długie włosy. Wygładasz mi -nie obraż się - na homoseksualistę. Bo homoseksualiści są zazdrosćni o kobiety które straktują jak swoją konkurencję. A faceci hetero potrafią docenic kobiece piękno, w tym długie włosy które dodają uroku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że autor topiku nienawidzi długich włosów, obieram to jaka zazdrość że sam takich nie posiada, pisze że dzieczyny o długich włosach to Świtezianki Według autora wszystkie kobiety powinny mieć króciutkie, modne fryzurki. Nie uznaje nawet włosów półdługich czyli takich za łapatki. Może kobiety powinny tez wszystkie chodzic w spodniach i zrezygnować z sukienek? Bedzie jak w wojsku Ponadto autor napisał że długie włosy - - mogą miec czasami kobiety które maja wyjatkowo grube i gęste - A ja uważam że dziewczyna która nie ma super gęstych włosów, ale tez nie jakies bardzo rzadkie, lepiej bedzie wyglądać w pódługich czyli takich gdzieś do łopatek niż ożempolona na chłopaka. Autor jednak nie uznaje półśrodków. Jak już nie do pasa, to na króciutko. Wszystkie kobiety na chłopczyce niech się zrobią- według autora to byłaby idealna opcja ! Sorki autorze ale jestes jakims dziwnym facetem, bo większośc męzczyzn lubi jak kobieta ma długie włosy. Wygładasz mi -nie obraż się - na homoseksualistę. Bo homoseksualiści są zazdrosćni o kobiety które straktują jak swoją konkurencję. A faceci hetero potrafią docenic kobiece piękno, w tym długie włosy które dodają uroku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haircutter nienawidzi długich włosów u kobiet bo jest zazdrosny. Jest chyba homo, i dlatego traktuje kobiety jako konkurencję . Prawdziwy facet hetero potrafi docenic kobiece piękno do którego zaliczają sie tez długie włosy - bo długie włosy sa niezaprzeczalną ozdobą! A rzempolenie się na chłopaka tylko może zeszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Do Iganatka dlaczego sądzisz że facet hetero potrafi docenić piękno długich włosów ,mnie osobiście podobają się pięknie obcięte włosy nie tylko krótkie ale i dłuższe i uważam się za hetero seksualnego a jak być przeczytała cały topik to Adam w nim pisze że każda długość włosów jest piękna dla danej osoby ,a po drugie to chyba kobiety idą do fryzjera coś zmienić a nie fryzjer lata z nożyczkami po ulicy by im włosy ściąć ? a "rzempolenie "u nas oznacza nie umiejętną grę na skrzypcach lub pianinie i na dodatek nikt nie zmusza kobiet do obcinania włosów {nie ma już obozu w Oświęcimiu-czynnego}a żli {nieumiejętnie obcinający}fryzjerzy są też napewno ,bo tak jak czarna owca w stadzie.Pozdrawiam i proszę nie uogólniaj wszystkich hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iganatka, gdybym był pedałem to na 100% nie był bym fryzjerem damskim tylko męskim.Strzygł bym facetów,i zakładał bym topiki o nich. Może nie zauważyłaś, (widać nie czytałaś dokładnie), podpadłem tu już kilku osobom z racji mojego negatywnego stosunku do pedałów i lesbijek. Nie trawię tych zboczylasów i chętnie uruchomił bym wspomniany wyżej obóz w Oświęcimiu gdzie zutylizował bym wszystkich pedziów, pedofili i lesby.Dla mnie to jedna zaraza którą należało by wyeliminować. A co się tyczy twojego zdania o długich włosach...masz do niego prawo, ale to co piszesz świadczy tylko o kompletnym braku gustu u ciebie. Jak włosy długie o nędznej gęstości mogą być ozdobą???? Jeśli długie włosy mają być ozdobą to muszą być grube i gęste. Mysie ogonki nadają się tylko i wyłącznie do \"ożempolenia\". Haaa...swoją drogą zastanawia mnie twoje słowotwórstwo...\"ożempolona\" Z kąd ty wytrzasnęłaś takie określenie...??? Do tego w woli wyjaśnienia, nie zazdroszczę kobietom ich długich włosów bo nie ma im czego zazdrościć.To tak jak by komuś zazdrościć że chodzi w butach na wysokich obcasach. Jak jest kobietą i sprawia jej to frajdę...proszę bardzo. Jakoś nie wyobrażam sobie siebie z włosami do pasa, a już na pewno siebie w szpilkach...hihihi. Pozdrawiam zakompleksioną koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×