Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna dziewczynka

nie chce juz zyc

Polecane posty

Gość liss
Smutna Dziewczynka jestesmy i to coraz to nowe buziaki są , ciekawa jestem jaki ciąg dalszy napisał los dla Twojej historii.... odezwij sie napisz ..... pozdrawiam ciepluchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake plisken
wódki sie napij wtedy wszystko jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża dziewczynka
Nie ma lekarstwa na ból po utraconej miłości, czas leczy rany, ale to trwa, czasem bardzo długo. Ja wychodziłam z dołka 2 lata, ale nie miałam nikogo kto by mi pomógł. Głowa do góry :D, choc wiem, że to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
Witam Was wszystkich U mnie chyba ok :). Teraz sie czuje o wiele lepiej niz w chwili zakładania tego topiku :). Poznałam kilka ciekawych, fajnych osób i jest dobrze. :) Przede wszystkich znalazłam fajna kumple z którą moge pogadac praktycznie o wszystkim. Wychodze na drinki, imprezy. O moim byłym mysle czasem lecz teraz z perspektywy czasu juz nie chciałabym żeby do mnie wrócił. On dzwonił, przepraszał i chciał wrócić, ja odmówiłam...... Wiem, że jesli bysmy sie pogodzili to za jakis czas sytuacja byłaby podobna. Nie chce tego. Powolutku wychodze z dołku i nie chce na nowo tego przezywać. W sumie zycie singla nie jest takie złe :). Pozdrawiam Was wszystkich, buziaczki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
"co to za temat 2" wydaje mi sie ze ja jako pierwsza załozyłam taki topik więc nie do mnie mniej pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mysza
ja zawsze w takich razach mowię "pieprzyc go w uszy!!" mi samej ktos to mowil a teraz wierzęm\,ze to jedyna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1985
Dobrze ze sie juz pozbierałas. Jestes przykładem dla innych ze można :) Powiedz jak do tego doszłas? Mi tez jest zle, zostawił mnie chłopak. Nie chce sie zabijac ale tez mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia77777
poczytajcie moze cos dla siebie znajdziecie www.agusia76.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
Agusia nie ma takiej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
sorki, jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123
ale ty głupi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilik
Czesc wszystkim :) jak samopoczucia, od dawna obserwuje ten topik, gdzie sie podziałyscie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
nie ma nikogo juz tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
Znalazłem ten topik przez przypadek. Smutno mi i nie wiem co zrobic mam ze soba. Rozstalismy sie wczoraj. Tak mi xle. Dziewczyny moze mi pomozecie? Smutna dziewczynko, odezwij sie, jak sobie poradziłas? MOze mi pomozesz, dasz jakies rady? Prosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
gdzie jesteś bb-menie? co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj smutno, cholernie smutno;( Mam doła:( Czuje sie taka samotna, za oknem jeszcze taka pogoda, że nic tylko uśiąść i płakać. Od mojego rozstania z facetem minęły 3 miesiącew, nie kocham go już, ale wracaja wspomnienia, te dni pełne ciepła, które dawały mi szczęście, znów mam przed oczami jego... Eh...:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczynka
Jestem na nowo :). Zajrzałąm zeby zobaczyc co sie tutaj dzieje:):). Jak u Was dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna dziewczynko.... Zostawił mnie po 5 latach,było tak samo jak u Ciebie...tyle planow i wogole...chce umrzec,czuje jak bym nie miała juz nikogo i nic... Prosze pomoz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfytjbhjuhiop
smutna dziewczynko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×