Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ale to trudno takie dorwac chyba ze zagraniczne:) ja sie z polskimi nie spotkałam zeby napisali na stronce ze daja próbke sami z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt malo tego jest, ale sa: OB karteczki z pos-it tasma dwustronnie klejaca samochodowa mapa Polski podkladka z Heel no i do Iwostinu sie zapisalam ;-) zmykam juz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide lulu ale znajac zycie nie bede mogła zasnac tylko bede myslała do jakiej jeszcze firmy napisac to juz zaczyna w jakis -holizm wpadac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA LASKI. ALE CZYTANIA :-0 LITOŚCI, JA DZISIAJ JESTEM NIEPEŁNOSPRYTNA, CICHOCIEMNA I CIĘŻKO TRYBIĄCA. WROCIŁAM O 5 RANO DO DOMU A WSTAŁAM O 9 :-0 POPIERAM PRZYSŁOWIE \" KTO RANO WSTAJE, TEN SIĘ GÓ***O WYSPI \" ;) POZNIEJ TU JESZCZE LOOKNE NARAZIE IDE PO KAWE MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie tu nie było:) i tyle już sie porobiło do czytania:D tylko, żeby żadnych kłótni tutaj nie było:). Widzę, że wołamy o pomste do nieba:) i MODERATORÓW!!:D. Mam nadzieję, ze nas wysłuchają:D:D.Ja dostałam wczoraj tylko e-maila z negatywną odpowiedzią od agrosnovy, a tak poza tym nic:(. Listonosza u mnie już dawno nie było:(:(, ale pocieszam się tym, że przyjdzie w poniedziałek:). Jeżeli ma ktoś pod ręką spis e-maili lub stron www. po przewodniki to proszę o zamieszczenie poniżej gdyż nie mam siły ich poszukiwać na starym forum:D.To narazie tyle:). A co do blondynek teoria głupiutki dziewczynek o blond wlosach się sprawdza:D. Ps. Ja jestem szatynką:D:D. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny hehe własnie wstałam a i tak ziewam:) a pisałyście do toski ( tej od serków) i do maćkowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarlotka ja nie pisałam do tych dwóch firm co podałaś:), ale może kiedyś...:D. Dziewczyny pisałyście dawno temu, że dostałyście próbki węży ogrodwych:), właśnie jestem na ich stronie:) http://www.polix.com.pl/formularz.php , ale z tego co dobrze widzę trzeba tam wpisać firmę, czyli do osób prywatnych nie wysyłają? Napiszcie co wy tam napisałyście> Czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam nadziejze ze juz sie dowiem czy warto pisac ale widze ze trzeba pisać w ciemno ja napisałam wczoraj do prezydium gdyni to mnie odesłałi na dworzec ze tam jest full gadzetów i moge sobie kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinka wpisz jakiekolwiek słowo nie wierze zeby sprawdzali czy taka firma istnieje:):):) najwyzesz dostaniesz koperte zaadresowana na firme hehe widzicie jak to prosto firme \"stworzyc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja do polskich miast nie pisałam... wole oglądać zagraniczne przewodniki, takie jak przyszły z ambasady Portugalii... miodzio:):):) teraz czekam na Hiszpanie bo podobno bosko tam jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslicie ze jest jakiś sens pisać maile w niedziele... ja mysle ze nie... oni potem w poniedzialek mogą przoczyć niektore w nawale czytania... lepiej wysłać w poniedzialek rano na świeżo... choć kto pierwszy ten lepszy... sa,ma nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka dzięki Ci za radę:),ale się boję:D...brrr aż tak mi na tym nie zależy:). Papaja mam prośbę moge otrzymać od Ciebie stronki www. albo e-maile do przewodników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tylko jesteśmy tutaj jak narazie tylko we trzy:), co to inni jeszcze śpią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A >>> ale ja pisałam tylko do ambasad... nie mam żadnych stron www do jakichś przewodników po nowym yorku, czy Nevadzie... były tutaj takie strony, poszukaj jeśli Ci zależy, ale ja z nich nie koszytałam... :( wpisz do google ambasady, albo jakoś konkretniej ambasada hiszpanii... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgf
{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A >>> nie m za co... masz moze linka gdzie kiedys dziewczyny pisały po confetti? wtedy nie bylo mi potrzebne to nie pisalam... teraz szykuje sie imprezka:):):) gdybys miala:) podaj oki? b:):):) modec>>> eee ja nie wiem jak ale mysle ze inne dziewczyny nie przejdą obojetnie wobec tej prśby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modec dzięki za interwencję:D:D, jestes wspaniały:D. Papaja przykro mi, ale go nie mam. Dam ci jedna wskazówkę:) będzie na starym forum:D:D. Przykro mi :) może ktoś inny będzie mial pod ręką:). Papaja a czy te ambasady zawsze wysyłają i zawsze nie trzeba placić za pzresyłkę?:) Ja od razu podałam adresy tam gdzie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A >>> NIE NIE NIE nie trzeba płacić za przesyłkę... ja zawsze tak formuuję prośbę że wiadomo że chodzi o bezpłatne foldery czy przewodniki... jeśli napiszesz ze bezpłatne i że otrzymac a nie zamówić to nikt nie ma prawa kazać Ci płacić:):):) pozdro... szkoda ze nia masz konfetti APEL: kto ma pod ręką adres do konfetti prosze o linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno... dopiero teraz zauważyłam że wróciło ki miedyś maila z ambasady Hiszpanii czyli czekiam na próżno :( ale jestem głupia... oczywiscie od razu wysłałam nowego maila na innny adres - poszukałam innego i teraz jhuz chyba doszło... jejku... wkurzyłam sie... jak myślicie dostane jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz wróciło mi maila z ambasady Chorwacji... nie wiem co robic... oto mail pod który pisałam croemb@pol.pl czy ktos pisał z dobrym skutkiem pod inny? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, ze dojdzie:), ja też teraz sparwdziłam i jak się okazało tak nap[rawdę wsyłałam tylko 1 maila a wzreczywistości bylo ich 4:) no nic poitem jeszcze raz wyslę:). Sorki za literówki:).Papaja a moze przy okazji bedziemy prosic o jakies gadzety?:D moze maja dlugopisy albocos takiego?:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A >>> tego to by juz moim zdaniem bylo za duzo... kurcze:( tak mi zalezalo na tej Hiszpanii myslalm ze listonosz juz jutro przyniesie z hiszpanii a tymczasem moge wcale nie dostac a tak chceeeeee :(:(:( niech nam starczą gadżety fimr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×