Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hej dziewczyny,fajny topic,siedzialam wczoraj przez was:))caly dzien kompie i wstukiwalam te adresy ktore podawalycie,zamowilam tyle roznosci i teraz czekam na pierwsza przesylke!jestem nowa wiec dopiero bede szukac fajnych stronek sama,oczywiscie bede zagladac na to forum i jak tylko cos znajde od razu podam!pozdrowienia dla zalozycielki topicu i wszystkich ktorzy sa maniakami gratisow:))!!! kisses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,fajny topic,siedzialam wczoraj przez was:))caly dzien kompie i wstukiwalam te adresy ktore podawalycie,zamowilam tyle roznosci i teraz czekam na pierwsza przesylke!jestem nowa wiec dopiero bede szukac fajnych stronek sama,oczywiscie bede zagladac na to forum i jak tylko cos znajde od razu podam!pozdrowienia dla zalozycielki topicu i wszystkich ktorzy sa maniakami gratisow:))!!! kisses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była próbka kremu \"24 H Skin Repair Creme\"- www.dermare.com Napisałam na taki adres: service@dermare.com. Przypomnieli sobie o mnie z Carlsberga-dziś przyszła firmowa apaszka w kwiatki z napisaem KARMI :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha uśmiałam się z Twojego postu. Fajnie opisałaś całą sytuację:) I właśnie dlatego ja nawet się nie zabieram za takie domowe depilacje. Kiedyś kumpela też mi jakąś poleciła to tak mi się zaklajstrowały nogi, że nawet mydło nie dwało rady, a maszynka utknęła przyklejona do łydki:) Musiałyśmy sąsiadkę kosmetyczkę wołać, żeby mi to wszystko \"naprawiła\":) Później miałam dziwnie łaciate nogi, bo musiała jakichś substancji odbarwiających użyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
dziewczyny!! rozwiązuje na konkurs krzyżówke i brakuje mi tych haseł: 1. zboże w obroku ( na 5 liter) 2. bezmyślna kobieta ( na 7 liter) 3. jasnobrązowy koń (na 6 liter) 4. część radia ( na 7 liter) będe bardzo wdzięczna za każde hasło kto mi poda naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze wczesniej o tym pisalyscie, ale jakby ktoras mogla jeszcze raz przypomniec jakie gadżety wysyła NUTRICIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nutricia wysłała: śliniaczek, naklejki, łyżeczkę, ramke na zdjęcie i jakąś książeczke o żywieniu dziecka i chyba tyle ale nie jestem pewna bo pisze to z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nutricia wysłała: śliniaczek, naklejki, łyżeczkę, ramke na zdjęcie i jakąś książeczke o żywieniu dziecka i chyba tyle ale nie jestem pewna bo pisze to z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notes, długopis i magnes na lodówkę. Niektórym jeszcze próbki kaszek i podkładkę. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małej madszi
ja dostałam wózek dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
ja tą krzyzówke w gazecie rozwiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
kto mi pomoże rozwiązać jeszcze te 3 hasła?? prosze;) 2. bezmyślna kobieta ( na 7 liter) 3. jasnobrązowy koń (na 6 liter) 4. część radia ( na 7 liter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
tak! pasuje! jeszcze tylko jedno hasło jasnobrązowy koń to są litery _ _ iady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
sorki źle napisałam potrzebuje tego hasła: część radia: to litery: _ _ 0 _ N _ K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowe N.
a to głośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazonkaa
DZIĘKI!! KOCHAM WAS!!!! JUŻ MAM CAŁĄ KRZYŻÓWKE ;) CMOKASKI DLA WAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Super_nastolatka ty to tą łyżeczkę chyba dostałaś z HIPP:), a nie z Nutricii:D. Ja dostałam z Nutricii kaszkę, 2 mleczka, 1 herbatkę z iołową, poradik zdrowego żywienia \"mojego\":) dzieciaczka i ramkę na zdjęcie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera dziewczyny mam dylemat. Mój facet pływa i jest obecnie w rejsie, ale powiedział, że mogę sobie spokojnie chodzić na imprezy, bylebym mu o tym nie mówiła jak jest w rejsie, ale po powrocie. Jednak dostałam właśnie zaproszenie od kumpla, któremu się podobam. Teraz nie wiem czy iść ( chociaż on nic na siłę nie zrobi, a ja mu na nic nie pozwolę) czy nie iść i np powiedzieć mojemu facetowi, że mogłam , ale nie poszłam. Chociaż bardzo chcę iść na tą imprezkę, bo już szału w domu dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajac zycie lepiej nie idz bo kto wie...moj facet tez wyplywa w rejs za miesiac a ja w tym czasie jade do anglii ale nie mam zamiaru chodzic na zadne imprezy!!!rozumiem ze nie chce ci sie siedziec w domu ale skoro mu sie podobasz to jest ryzykowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
dostałam dziś z Erisa Under twenty krem w tubce (spory0 i krem w saszetce matujący (2ml) a maili 0 niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie. Tym bardziej, że dowiedział się od mojej przyszłej teściowej, że miałam atak poważny i chcieli mnie do szpitala brać. Później się okazało, że ten atak to właśnie był spowodowany nerwami. Lekarka powiedziała, że zachorowałam z tęsknoty:) Jestem astmatyczką jeśli chodzi o sprecyzowanie rodzaju ataku:) I właśnie po tym wypadku mój facet wręcz kazał mi gdzieś wychodzić, bo powiedział, że on wtedy też po nocach nie śpi jak wie, że ja to tak przeżywam. Jednak szkoda mi go, bo on po pracy strasznie się nudzi i jest mu ogólnie smutno, a ja w tym czasie będę się bawić. Dlatego mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Magda...
Mam pytanka do osób, które zamawiały damowe próbki kosmetyków różnych firm. Czy płaciłyście za przesyłkę? Jeśli tak to ile? W jakiej formie przychodzą próbki (paczka, polecony, zwykły list). Przepraszam, może to już gdzieś było, a ja nie zauważyłam. To dla mnie o tyle ważne, że naprawdę mam skórę z dużymi problemami (podrażnienia, alergie) i bardzo trudno dobrać mi kosmetyk, a niestety nie mogę kupować wszystkiego tylko po to, by to przetestować, bo zwyczajnie mnie na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×