Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

buuuuu ale burza za moimi plecami :( właśnie sobie poczytałam wszyscto, dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą:) dziewczyny, uważam że wobec zakochanej byłoby nie fair gdybym podała te linki - maile, uważam że może to zrobić tylko ona sama, a jeśli jej nie ma to nic na to nie poradzę, uwierzcie że gdyby zakochana pojawiła się na forum lub napisała do mnie maila ponownie to z pewnością nakłoniłabym ją aby adres podała na forum. to naprawde nie chodzi o to że boje sie ze nie dostane - dostane albo i nie dostane - to juz nie zalezy ode mnie, jak nie dostane to świat sie nie zawali, a jak dostane to sie bede bardzo cieszyc. Sorry jesli kogos uraaziłam i ze wczesniej nie odpowiedzialam na post \"do papaji\" , po prostu sie spieszylam, ale mam nadzieje ze to Was zadowoli (lub nie :P ) takie jest moje stanowisko i prosze nie piszcie do mnie w tej sprawie, naprawde nie podam tych adresów, uważam że to moze zrobic tyulko zakochana... jeszcze raz dzieki za wszystkie glosy w mojej obronie a i do \"oskarżycieli\" nie mam pretensji i pozdro for all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little girl
u mnie dzis długopis i notes z naturelli i probki z inter fr., takze nie zawiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
nie bądż taka święta, bo wiadomo o co chodz.... JESTEŚ EGOISTKĄ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres Duwopu to: info@duwop.com Dziewczyny, najpierw popatrzcie kilka stron wcześniej, zanim zadacie pytanie! A przy okazji jak teraz wyślicie tyle próśb, to potem nie będą wysyłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno :D nie szantażujcie mnie \"papaja, podobno jesteś fajna babka\", \"papaja, napewno nas nie zawiedziesz\" bo naaprawde to nie zależy od fajności... głupio wyszło z tymi linkami, rzeczywiście, ale mam jakieś zasady i tego sie bede trzymac:) powtarzam, MOIM ZDANIEM TYLKO ZAKOCHANA MA PRAWO PODAĆ TE LINKI NA FORUM, i ona zrobi to wtedy kiedy uzna to za stosowne! przykro mi jesli kogos rozczarowałam moją postawą...:( ktos mi zarzucił że sama wynaajduje linki i sama na nie pisze, nie podaje ich na forum otóż, ja zawsze jak coś znajde to powiem o tym, podam linka (rzadko sie zdarza bo polskie strony juz chyba wyczrerpalysmy a anglika nie znam na tyle) podam nazwe firmy - ktąra sama wynalazłam, sama wpadłam na pomysl napisania do tej firmy a juz tym bardziej jak cos dostane to zawsze napisze skąd , przynajmniej podam nazwe firmy, czy nazwe katalogu - zobaczcie wcześniejsze posty ale nie mam prawa \"handlować\" czyimiś linkami - to nie jest nigdzie w żadnym kodeksie zapisane, ale to \"moje moralne prawo\" sama je sobie ustaliłam i bede sie trzymac tego:\"):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 papaja i Moniaraczek -> popieram to co napisałyście i mam nadzieje że już więcej nie będzie tu żadnych kłótni bo po ostatniej była znów fajna atmosferka ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaak, ostatnio raz odpowiadam na te posty bezosobowe :) wiecej nie bede wiec sie nie trudźcie:) nie bede sie powtarzac bo nie lubie:) ale wyraziłam swoje stanowisko i nie bede tego komentować - Wy za to mozecie bo jak sama nazwa wskazuje - to jest forum:) a o adresy pytam w wyjątkowych sytuacji bo w przeciwieństwie do niektórych potrafie obsługiwać polską wyszukiwarkę google:D jesli ktos cos dostanie to rzeczywiscie pytam skąd ale w zupełności wystarvczy mi nazwa firmy bo google to moja specjalność :P ale tak samo nikogo nie zmuszam do tego zeby napisał te nazwe - ewentualnie prosze, prosić każdy może i tylko do osoby danej zalezy jak ustosunkuje sie do mojej prośby:) i oskarżanie mnie ze wciąż żebrzę o adresy jest chyba nie na miejscu, sama wypisałam Wam nazwy firm które znam i od czasu do czasu daje jakieś linki w miare moich umiejętności:) pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja 3maj tak dalej :) będzie spox. a poza tym nie masz obowiązku podawac linków i nikt nie ma prawa ich od Ciebie wymagac. pozdrówki dla wszystkich, nie będę wymieniać bo jeszcze kogoś zgubię .. ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
papaja to skąpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki że mnie popieracie:):):) źle sie z tym czuje ze nie moge - sumienie mi nie pozwala po prostu - dpodac tych linków ale z tym juz nic nie zrobie - wróci zakochana to zobaczymy:):):) napisze sobie do jeszcze jakiejs ambaasady bo coś mnie wciągnęly te przewodniki, wczoraj do północy czytalam:) o Portugalii wciąż i o Austrii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Papaja widzę, że mamy takie samo zdanie na ten temat:). Nie musisz dziękować za obronę:) bo pisałam to co uważam za stosowne w danej sprawie:). Mam nadzieję, że żadna dziewczyna, która otrzymała te linki od zakochanej jej nie zdradzi:) i ich nie poda na forum, przynajmniej narazie.:). Dosyć tego tematu, tej kłótni:). Jenny-Aniołek nicku "adwokatka" używam tylko chwilowo. Jestem już moge powiedzieć, że stałą forumowiczką:). Jestem z Wami ponad miesiąc. Mam swój stały, zastrzeżony nick, ale w tej sprwie go nie używam. Wiem, że tchórzę i wiem, że mam rację co do tych adresów, ale jednak chcę pozostać anonimowa:). Nie miejcie mi tego za złe. Proszę Was. Kiedyś na starym forum również była pewna kłótnia (jedna z wielu :( ), wzięłam udział w tej wymianie zdań i niestety mnie (w zasadzie) bezpodstawnie zlinczowano. Teraz nie chcę podawać swojego nicku:). Zrzumcie mnie. Z tym forum nie potrafię się już rozstać. A kiedy zmieniłabym nick znowu długo musiałabym od nowa zdobywać Waszą sympatię. Strasznie się napisałam:). Więc już skończę:). Pa 🌼 dla zakochanej, 🌼 dla papaji, 🌼 dla aniołka, 🌼 dla oskarżycieli:), 🌼 dla niebiorących udziału w kłótni :) i 🌼 dla wszystkich innych:), 🌼 dla założycielki topicu i 🌼 dla spokoju:) PEACE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Dziewczęta może FELIX coś wysyła?:) Jakieś gadżeciki?:) Warto spróbować. Papierowe nożyczki nic się nie martw bęzdie lepiej z ząbkiem:), napewno przestanie boleć:). Na samą myśl o dentyście moje ząbeczki też mnie zaczynają boleć:(. Chyba też się do niego zgłoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Ja z royal canin tez dostałam. 3 paczuszki dla piesków i 1 dla kociaczka:). Moje zwierzaczki bardzo sie ucieszyły:). Szkoda tylko, że ta karma jest straszliwie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Ja z royal canin tez dostałam. 3 paczuszki dla piesków i 1 dla kociaczka:). Moje zwierzaczki bardzo sie ucieszyły:). Szkoda tylko, że ta karma jest straszliwie droga. Bardzo denerwuje mnie to czekanie przez 60 sekundek:). Naprawdę...brrrr....a co do kogoś znowu bluzgającego w stronę papaji...pochamuj się...są inne firmy do wykorzystania i obrabowania:D:D. Opanujmy się:). Papaja jak masz na imię?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌼 Znowu były jakieś kłótnie:(:( na szczęście przeminęły:) tak jak \"Przeminąć z wiatrem\":). Dobrz, że tym razem tak szybciutko się uspokoiło:) Nie chcę się znowu przenosić na inny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Naturell nie chcę nic wysłać, bo napisał że się gadżety skończyły :P to idę \"żerować\" na innych firmach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Papierowe_Nozyczki -> wspolczuje bo ja do dentysty nie chodze ale bedzie dobrze i juz na zapas smaczengo :) adwokatka -> rozumiem ...spoko ten nick tez moze byc :) zmykam szukac jakis firm bo nudy niemozliwe :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ludzie szybko bo zadzwonila moja konsultantka Avonu i musze sie zbierac, mam pare kroków ale kazala juz przyjść:) wiec z POrtugalii z ambasady dostalam a to z Austrii bylo z jakiejs stronki, ale kurcze nie paamietam:) potem poszukam jak wrce:) byl taki maly katalog - tranzytem przez Austrie:) takie czerwone to mialo okładke leceeeeeeeeeeee papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Papierowe_Nozyczki ---> nie martw się, ja niedawno też miałam znieczulanego zęba :) poboli, poboli, i przestanie :) a takie drętwienie jest fajne :P tylko nie odgryź sobie języka :D do adwokatki ---> jestem z Tobą, ponieważ sama jestum tu jakiś czas, ale nie na stałym nicku. Sama adresu nie dostałam, bo jestem strasznie młodą stałą, ale nie narzekam. Mi się nic nei stanie od braku jakiejs przesyłki, a każdy (tak jak papaja) ma swój kodeks cywilny i moralny i nie wyda adresu bez zgody tego, kto ten adres poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jenny_Aniołek ----> spróbuję :) chociaż już im odpisałam, że mam nadzieję, że kiedyś mi przyslą, więc czekam i czekam... :) Jak Wy robicie, że w prizee.com macie takie wyniki? Ja gram w to już jakiś czas, a dopiero mam 1,64 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Moniaraczek dzięki:). Ja z tych trzech adresów napisŁAM TYLKO NA JEDEN i jak narazie nic. Ale tym się nie martwię:). Co tam tyle:). Chciałam napisać do duwopa, lae po co jak inny już to zorbili. Odczekam moze tydzień?:) i dopiero wtedy napiszę:). Jestem cierpliwa. Moniaraczek ,czyli mam rozumieć, ze masz tez inny nick, a ten tylko tymczasowy?:) tak jak meldunek?:):D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć cipki
to ja MIRELKA-dawno mnie tu nie było, bo byłam z kumplami na biwaku.-oj co tam się działo-dzikie orgie-byłam rżnięta jak kurwiszon, ale mi się podobało... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lady_Stokrotka21 - napisalas ze dostalas, m.in.: - maskotka (hell) - smycz (Gdynia, Jurajska, Scholl, Agro Zaopatrzenie, Kielce, Zott, BOT) - dlugopisy ( Kostrzyn, Nałęczowianka, PZU, Lublin, Stihl, Kreisel, Gdynia, Inowrocław, Rybnik) - bryloczek (Kostrzyn, Dębica) - podkładki do herbaty (Rybnik) - przypinki (Rybnik, Zielona Góra, Inowrocław, Lublin, Pruszków) - ołówek (Pruszków) - naklejki (Lublin, Gdynia, Opole, Kielce) - kosmetyki (Cztery Pory Roku, Sopot) - piękna torebka (Kostrzyn) - podkładki pod mysz (BOT, Łódź, Hell, Netia) moge sie zapytac, jak dostawalas gadzety z logo miasta, wysylalas prosby do Urzedu Miejskiego czy gdzie? tez bym chciala z logo mojego miasta dostac, a jestem z Lublina wlasnie :-) z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adwokatka ----> nie, przedtem pisałam na tymczasowych, ale teraz jestem na stałym, bo tak każdy mógł się pode mnie podszywać, a tak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuu!! W prizee.com w tym, gdzie się puszcza kaczkę wygrałam 0,10 € !!! Suuuuuuuuuuuuper :) Zaczynam wierzyć w szczęście (wczoraj w tmym samym wygrałam 0,05 €)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×