Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

MODLITWA PIOTRUSIA Dobry nasz Panie, Jezu Chryste, bardzo gorąco proszę Ciebie: nie chcę żyć dłużej na tym świecie . Zabierz mnie prędko stąd do siebie! Tatuś pijany wrócił do domu, rozbitą flaszkę trzymał w dłoni. Mój Anioł Stróż gdzieś sobie poszedł, bo mnie przed biciem nie obronił. Mamy od wczoraj nie ma w domu, nic nie mieliśmy na śniadanie; więc zabierz nas do nieba, Jezu , mnie i siostrzyczkę moją Hanię. Tam się spotkamy z babcią Rózią, co zawsze piekła nam kołocze, i była dobra, lecz umarła. Hania do dzisiaj za nią płacze. Będziemy grzeczni i posłuszni . Wystarczy nam trochę mleka, chleba i kredki dla Hani, jeśli będą, a dla mnie ... dla mnie nic nie trzeba. Ja sam potrafię wszystko robić: garnuszki umyć, chleba pokroić, niech tylko zawsze będzie jasno, bo się po ciemku Hania boi. Tatuś dziś rozbił dwie żarówki, i świece się skończyły właśnie. Więc zapaliłem gaz w kuchence, żeby nam było trochę jaśniej. Lecz tatuś zgasił płomyk - łokciem. Tak się zatoczył, trzasnął drzwiami i poszedł sobie. A tu ciemno i my w kąciku, całkiem sami. Wiem , że zakręcić kurek można. Zaraz to zrobię- chwilka mała... Niech tylko Hania mocniej zaśnie, tyle się dzisiaj nacierpiała. Tu nam wygodnie na podłodze, za taboretem i ławeczką. Nawet poduszkę Hani dałem, lecz trudno uśpić głodne dziecko. O, jeszcze wzdycha. Ciszej, ciszej ... A mnie tak słabo. Matko Święta! Wszystko się wokół mnie kołysze ... Coś miałem zrobić?! Nie pamiętam. Gdzie jestem? Jak mi w uszach szumi. Noc za oknami jest ciemna, głucha ... Jezu, modliłem się do ciebie. Wierzę, że wkrótce mnie wysłuchasz ... Chwila milczenia... Jezus usłyszał prośby twoje zaraz wam wyjdzie na spotkanie. weźmie do siebie was oboje - ciebie i twoją siostrzyczkę Hanię. Autor: (mi) nieznany macie tu dziewczynki taki smutny wiersz ze strony www.wisniewski.net PRZECZYTAJNIE!!!! JA SIE OD RAZU POKLAKALAM😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA PIOTRUSIA Dobry nasz Panie, Jezu Chryste, bardzo gorąco proszę Ciebie: nie chcę żyć dłużej na tym świecie . Zabierz mnie prędko stąd do siebie! Tatuś pijany wrócił do domu, rozbitą flaszkę trzymał w dłoni. Mój Anioł Stróż gdzieś sobie poszedł, bo mnie przed biciem nie obronił. Mamy od wczoraj nie ma w domu, nic nie mieliśmy na śniadanie; więc zabierz nas do nieba, Jezu , mnie i siostrzyczkę moją Hanię. Tam się spotkamy z babcią Rózią, co zawsze piekła nam kołocze, i była dobra, lecz umarła. Hania do dzisiaj za nią płacze. Będziemy grzeczni i posłuszni . Wystarczy nam trochę mleka, chleba i kredki dla Hani, jeśli będą, a dla mnie ... dla mnie nic nie trzeba. Ja sam potrafię wszystko robić: garnuszki umyć, chleba pokroić, niech tylko zawsze będzie jasno, bo się po ciemku Hania boi. Tatuś dziś rozbił dwie żarówki, i świece się skończyły właśnie. Więc zapaliłem gaz w kuchence, żeby nam było trochę jaśniej. Lecz tatuś zgasił płomyk - łokciem. Tak się zatoczył, trzasnął drzwiami i poszedł sobie. A tu ciemno i my w kąciku, całkiem sami. Wiem , że zakręcić kurek można. Zaraz to zrobię- chwilka mała... Niech tylko Hania mocniej zaśnie, tyle się dzisiaj nacierpiała. Tu nam wygodnie na podłodze, za taboretem i ławeczką. Nawet poduszkę Hani dałem, lecz trudno uśpić głodne dziecko. O, jeszcze wzdycha. Ciszej, ciszej ... A mnie tak słabo. Matko Święta! Wszystko się wokół mnie kołysze ... Coś miałem zrobić?! Nie pamiętam. Gdzie jestem? Jak mi w uszach szumi. Noc za oknami jest ciemna, głucha ... Jezu, modliłem się do ciebie. Wierzę, że wkrótce mnie wysłuchasz ... Chwila milczenia... Jezus usłyszał prośby twoje zaraz wam wyjdzie na spotkanie. weźmie do siebie was oboje - ciebie i twoją siostrzyczkę Hanię. Autor: (mi) nieznany macie tu dziewczynki taki smutny wiersz ze strony www.wisniewski.net PRZECZYTAJNIE!!!! JA SIE OD RAZU POKLAKALAM😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge, nie moge po prostu😭 to takie smutne ze niekture dzieci tak wlasnie zyja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Limba---> papatki, 3maj się, tylko wróć do nas na pewno :) Lawia --> tak, to jest naprawde bardzo smutne. Chciałabym żeby wszystkim żyło się jaknajlepiej niestety chyba tak się nie da :-0 otwieram google i szukam .... jak coś znajdę to podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princetonGIRL----->> berdzo ci dziekuje ze choc ty zauwazylas ta modlitwe🌼 dla ciebie slonce za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja się rzadko udzielam ale wszystko czytam i bardzo mnie denerwują te kłótnie i wogle. To forum jest beznadziejne nie widziałam drugiego takiego bo po poirwsze sedenwuje mnie bardzo jak np jakieś napalone dziecko podszywa sie pod zakochaną i coś tam gada.. nie powinno być tak ze mozna pisac z roznych linków tylko forum dostepne dopiero po zalogowaniu... powinni być moderatorzy którzy usuwaja głupie posty nie na temat itp ale pozdro:* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy chamstwo, predzej zajeliby się usuwaniem postów podszywaczek i wogle zamieszczeniem kilku zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze moderatorzy robią nie to co powinni. ja chce byc moderatorką naszego topiku!!!!!!!!! zrobilabym porządek tu i na innych też booo ... o zgrozo. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
ale to naprawde ja zakochana!!!! nie jestem zadna podszywaczka!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe mi się wiesz
i na 108 stronę nie chce wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszemy maile
do urzędów miasta albo urzędów wojewódzkichi i tez do urzędów marszałkowskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia1
a ja dostałam gadżety od hortexu, bo napisałam, że piję ich soczki. a i dostałam też od pasty elmex, bo napisałam, że regularnie stosuję ich paste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikel
podajcie mejla do kolastyny, bo szukam i szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już podaję
kolastyna@op.pl proszę bardzo i życzę wielu próbeczek :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do papaji
JA TYLKO MAM JEDNO PYTANIE - KOCHANA I ŚWIĘTA PAPAJU MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ GDZIE BYŁ TWÓJ KODEKS MORALNOŚCI, KIEDY PISAŁAŚ DO ZAKOCHANEJ PO NAZWĘ TEJ FIRMY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres do Kolastyny
kolastyna@kolastyna.com.pl Tamten jest fałszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj oj
Lolu czy podałabyś nazwe tej firmy z której dostałaś te kremiki i perfymy, jeśli papaja (lub inna dziewczyna) podałaby nazwę tej firmy od zakochanej? Dziewczyny błagam niech to forum wróci do normy. Nie pamiętacie już jak kiedyś było fajnie... pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj co za dzień, co za noc...:( Nie mam głowy do szukania adresów:( Ja chyba zwariuję ...........szkoda że dziś skrzynka pusta:( WOJSKO zabrało mi faceta buuuuuuu :( :( :( :( :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzgirl, nie płacz... zobaczysz, jak to szybko minie ja tam bym swojego z chęcią wysłała na przeszkolenie- odpoczęłabym od niego... ale go nie chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam dziewuszki:) Chciałabym napisać, że mamy piękny dzionek, słoneczny i radosny, ale niestety. Akurat dzisiaj jak mam jechać na plażę na 3 -dniowy maraton muzyki elektronicznej to oczywiście musi być zagrożenie opadami. Szlak może człowieka trafić. Nigdzie nie wyłażę, a jak już to proszę. Czasami mam wrażenie, że pilnuje mnie jakiś anioł stróż mojego faceta i rozwala mi wszystkie plany imprezowe. Nie żebym miała jakieś kudłate myśli:), ale czasem ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Byłam przed chwileczkę sprawdzić pocztę no i były 3 kopertki :) dobre i tyle :P - katalog płytek ceramicznych - KB projekty domów - H&S z Niemiec (3szt. x 10ml) no i awizo (list polecony) a u was kobietki były już listonosz ?? życzę duuuzich przesyłek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×