Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

alez jestem wkurwi**a!!!!!!!!!!!!!!! dostalam meila od Bakista ze nie ma problemu przysla mi gadzety i do tego atalog zebym sobie cos wybrala do kupienia ja bede chciala, i co sie stalo?? przyszlo w podartej kopercie://///////////// na bank mi cos zwineli n apoczcie:/ kur*aaaaaaaaaaaaaaaaa:/ ale jestem wsciekla:/ teraz o bede zamawiac wszystko jak leci zeby wykonczyc poiczte w moim miescie:[ przesadzili:[[[[[ czy ktoreas z was dpostala cos od nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
wiec jak mam wypoelnic ta ankiete bo mowia ze przysla mi darmowe probki ale nie wiem jak wypelnic,pomozcie to podam wam emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumiku23
czesc dziewczyny, dostajecie mnostwo przesylek i awiz wiec moze mi pomozecie, dostalam dzisiaj awizo na przesylke polecona, ale moge ja odebrac dopiero w poniedzialek, ale zastanawiam sie co znaczy na awizie literka D, to znaczy jest zaznaczone okienko przesylka listowa polecona a obok napisane przez listonosza D. jesli ktoras z was wie to prosze niech napisze, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111
mam duzo takich stron ale nie chce mi sie czytac czy juz były podawane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea soft skopiuj ankiete do worda, i odpowiedzi pogrob albo zmien kolor czcionki, a nastepnie im odesli jako zaloacznik albo znowu skopij i im to wklej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jest email
do MINCER MONA Lisa na ich stronie nie ma:( prosze napiszcie jezli znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do kAJMERA WLANIE ZE NIE DA SIE SKOPIOWAC NIE WIEM CZEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto moje dzisiejsze łupy : - Eris - tubka i próbka under Twenty - Wyszogród - Jedna Ulotka - Strzegom - Foldery, mapa, 2 pocztówki - Gostynin - dwa informatory, Mapa - Grodzisk Mazowiecki - Folder - I to co mnie najbardziej ucieszyło i zaskoczyło to wielka paczka z Drezdenka - a w środku śliczna świeczka, taka fajna papierowa torebka, długopis, plan miasta, i dużo takich małych folderów Ja wybywam dzis na weekendzik ostatni wakacyjny :) do napisania kobietki:) a co tu taka cisza ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
PYTANIE ; CZY ODRAZU W PIERWSZYM EMAILU PISZECIE SWOJ ADRES DOMOWY ?/??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
O KURCZE AJ JA NIGDZIE NIE PODAJE TYLKO PYTAM CZY WYSYLAJA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dostałam tylko paczuszke z Rybnika(fajne pocztówki,folder i podstawke pod piwo) :( a dzis czekam na listonosza,oby coś było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
z kazdego miasta cos przysylaja? A jak o to prosicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacao
Ja nie podaje od razu adresu tylko najpierw pytam czy mi przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie napiszcie jak prosicie?? JA pisalam do Kielc i oni odmówili a ktoś od nich dostał... I gdzie trzeba pisać do Urzędów Miasta czy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nivea soft --> ja przynajmniej psize bo wtedy mogą wyslac Ci bez potwierdzenia i wogule jak bedzie popwtierdzenie to szybciej przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do Kamicia i innych wiec jak prosicie o to jezeli piszecie do miast????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowerka
ja zawsze pisze do urzędów miast albo do działów promocji i reklamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivea soft ja pisze tak Dzień dobry ! czy byłaby możliwość otrzymania darmowych gadżetów ??? Czekam na odpowiedź. Ale nie wiem czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
no wlasnie troche dziwnie tak do miasta pisac ale co tam :P:) a jakie miasta polecasz lub od jakich dostalas cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę się wtrącić do Waszej rozmowy bo mi sie nudzi :D ja pisze (pisalam) bardziej rozbudowane prośby :P z góry serdecznie dziekuję, pozdrawiam i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowerka
troszke żle np.pisząc do firm kosmetycznych napisz ze już uzywasz ich kosmetyków i że jestes zadowolona i że interesują cie nowości z ich firmy,a dopiero proś o próbki.ja tak pisze i działa bo przysyłają,powodzenia i pełnych skrzyneczek dziś każdej życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megiiiiii
To czekaj w nieskończońośc.... Jsk można takiego bezczelnego maila napisac ? Jeszcze trzy pytajniki i wykrzyknik... A gdzie dzień dobry, dziękuję? oh my god....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mógłby napisać do mnie na gg 2087041 i pomoc mi w napisaniu wzorca takiegoż maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowerka
ja ci napisze na gg ale po 15 bo jestem w pracy ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×