Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Coś nie mogę się zabrać do napisania maila do rimmela ... próbki tesh wysyłają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie pustki w skrzynce, nie wiem czy dlatego, że listonosz jeszcze nie chodził, czy znowu nic nie przysłali. Oby to 1, no nic lece do pracy. Pozdrowionka i miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIWNICZANKA mnie opieprzyła (konkretnie facet od marketingu) ale to na moje własne życzenie po pomyliłam nazwy wód i wpisałam Jurajska zamiast Piwniczanka a gdzie indziej znów Piwniczanka. Więc zostałam krótko mówiąc zmieszana z błotem (spryciula jesteś bo jednak Piwniczanka i Jurajska to nie to samo). Na własne życzenie ale i tak tego nie lubię. Idiotka ze mnie że nie wszędzie pozmieniałam i tyle. Poza tym dzisiaj Białobrzegi (4 foldery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :* u mnie dzisiaj jedna paczuszka;P skromna, ale treściwa xD dokładnie: -broszury z Legnicy i negatyw od Hippa ;/ a szkoda, bo naprawdę mi zależało ;P pzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis puuusto:/ hgd@bci.krakow.pl na ten meil pisalam do miraculum ale mowie od razu ja dostawalam od nich chyba z 5 razy te sama ankiete wypelnialam wysylalam i dostawalam:/Myslalam ze nie przysla ale jednak:))Ale wszystkie przeciwzmarszczkowe bo podalam ze mam 36 lat bo slyszalam ze tylko dla tego wieku maja kosmetyki:)A i meil byl dluuuugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.afb.org/braillebug (to jest alfabet brailla taki z biedronką dla niewidmomych) zamówiłam z ciekawości wielkość prawie jak kartka od zeszytu Ale trzeba mieć wyćwiczona palce żeby tak czytać - bo ja miałam trudności Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki. jestem tu od wczoraj i z ciekawosci powysyłałam troszkę e-maili. Prawde mówiąc nie chce mi się wierzyć, że coś mi przyślą, ale można spróbowac. Jeśli coś przyjdzie od razu wam napiszę. Pozdrawiam serdecznie. buziaczkki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za motylka u mnie dzisiaj neg od UG Cekowa i przesyłka z UM Miłomłyn tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa-sliwa
Jestem tu nowa. Też chcę wypróbować tą próbkomanię! Czy podacie mi adresy na kosmetyki dla nastolatek? (gadżet też wchodzą w grę) :) Pozdro for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki juz dostały energii dobranoc wszystki ps. jest konkurs na gillette mozna zgarnąć nagrody za 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritka
czy ma ktos moze stronke z której mozna dostac darmowa bielizne lub bikini bylo tutaj cos takiego ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajny mail na gadżety-nie podaję tutaj (pasożyty). Jeśli chcecie piszcie na maila. Tylko podajcie swój nick z Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj tylko jedna mała przesyłka, koperta w nienajlepszym stanie a i zawartość nieciekawa ;P mianowicie przesyłeczka z Kórnika -długopis i broszura nie powiem,ciekawa, ale skąpa ;) a u Was co dzisiaj ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa-sliwa
I co - i znikło! Nic jeszcze nie przyszło. Spróbuję jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiaj po raz kolejny puściutko ;( postanowiłam popisać trochę o próbki z pierwszych str. forum - zobaczymy może cosik będzie Poza tym dostałam pozytywa od mail Krzysztof.Bogdol@buscon.com.pl - że wysłał do mnie 2 bryloczki (bo o 2 prosiłam) \"Jestem Trzeźwy prowadzę\" czy cosik takiego - mam nadzieję ze nikt nie bedzię na mnie wrzeszczał ze spamuje Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa21
Dzia kiedy pisałas po te breloczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa21
przepraszam dzo83 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pisałam po te bryloczki dokładnie o 14:03 a odpowiedzieć dostałam pół godziny później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tylko katalogi z Itaki i UM w Żninie( w tym smycz) poza tym susza jutro tymbardziej głąb nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jestem, podaje te gadżety, program pocztowy mi się zepsuł :( koral@koral.com.pl U mnie dzisiaj: Województwo małopolskie (broszury, mapka, pocztówka) Ustronie morskie (fajne broszury) Solec Kujawski (ładne broszury)-koperta wyraźnie naderwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że u niektórych ( agussia ) niezłe łowy ;P poza tym ja też pisałam do Ustronia Morskiego (byłam tam 2 razy ;) i póki co cisza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam Hiszpanię ale nie udaje mi sie wydostać czegoś z Ich ambasady :( natomiast indonezja, norwegia, niemcy czy Szwecja bez problemu odpisała, musze jeszcze popisać do innych może coś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podkładka pod mysz z jakies ochrony srodowiska czy jakos tak :) a poza tym czy mogłby ktos jutro dodac ebergii mojemu motylkowi bo ja jutro jade na wykłady :( moj motylek to Olcia20 :) z góry dziekuje i pozdrawiam :) stałe bywalczynie kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka
witam poproszę o adres do Miraculum... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×