Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

🖐️🖐️ :D Ja dzisiaj mam wolne to powysyłam troche mailików. Mam adresik, ja tam nie pisze, bo firma jest w moim mieście, ale jak jesteście zainteresowane to prześle drogą mailową - bo tu wiadomo pasożyty :) Wydaje mi sie że powinni coś wysłac, bo pracuje tam moja kolezanka i co jakiś czas przynosi mi rózne pierdołki - nie jestem w 100% przekonana - ale kto nie próbuje ten nie ma :D ps.prosze o glosik------->patrz stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o doładowywanie mojego motylka-nazwa w stopce Gorzów Wielkopolski też przysyła informacje o mieście mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie 3. przesylki: * Europejski Bank Centralny - dwie okragle podkladki pod myszke, ogragly notesik, dlugopis oraz niezwykle mily list z odrecznym podpisem (przesylka z Frankfurtu nad Menem) :) ; * JAN Niezbedny - opakowanie sciereczek (3 szt.) i list; * zapachowa kartka Baldessarini Del Mar z UK (piekny zapach dla pnow) - czekalam na nia chyba z 4. miesiace :) Obecnie nie wysylaja. Na razie tyle. Pzdr4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przysło mi : - zapachowa kartka od Hugo Boss - katalog Bon prix - autograf ze zdjęciem Angeliny Jolie :D - przyszedł z USA a czekałam tylko równy miesiąc :P tylko mój mało rozgarnięty listonosz nie przeczytał na kopercie \"Nie zaginać\" i mi wepchnął do skrzynki :( no chłopak nie zna angielskiego ... trudno To tyle :D Pozdro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha--->to jutro jest koniec tego konkursu motylkowego??Skad wiesz bo ja nigdzie nie moge znalesc kiedy to sie konczy.A i dziekuje za klikniejccie:*Wczoraj valy dzien mnie nie bylo w domu wiec by biedny nie przezyl ale dziekuje:*W ramach wdziecznosci klikne w twoj link:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha-->nie wiem czemu ale pisze ze w ciagu 24h juz odalam na ciebie glos.Dziwne bo oddawalam w sobote o ile pamietam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exemate
Hej zbieram kody nestle w zamian proponuje kody winiar knora czy inne może któras potrzebuje?? GG 1057204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec motylków był dzisiaj o 12 :) a co jest potrzebne z tego nestle??? musze zobaczyć czy cos jeszcze mam odłozone a w skrzynce to nie wiem bo w pracy kwitne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie był u mnie listonosz przyjechał samochodem swoim wlasnym ;) bo juz nawet byl przebrany 1) 3 podkladki pod myszke,2 dlugopisy,2notesy,2opakowania drazetek mietowych (podam adres na maila) 2) deseczka drewniana, nozyk, dlugopis, smycz (rowniez na maila) 3) HIS RADIO - długopis 2 breloczki, notesik www.hisradio.com (pisałam po angielsku) 4) zapach męski DEL MAR 5)Jan Niezbędny - 3 sciereczki 6) ulotki z hotelu LUBICZ (bez zadnych gadzetów;( 6)mapa Detroit + gazeta 7) mazak kalendarz Parkin Elmer 8) katalog Victoria\'s secret 9)Ulla Popken - katalog 10) katalog biurta turystycznego MAESTRAL (szkoda ze nie dali zadnego gadzetu) 11) CJ WILDLIFE - gazetka o ptaszkach (karmniki) WOW sama się zdziwiłam ze az tyle dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusssia napisalam Ci maila- mam nadzieje ze doszlo jak nie to sprobuje jeszcze raz ;) (jak chcesz możesz dalej rozprowadzać innym użytkowniczkom) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exemate
Z nestle potrzebuje kody z wszystkich produktów dla dzieci z niebieskim misiem kaszki kleiki oraz z winiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exemate
dozo83 wymieni 1 lub 2 two adres z adresem na który posyłają małego misia pacynke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczty dzisiaj było sporo, listonosz sie wsciekac zaczyna bo pól torby moje. ;) katalog Adriatyk ściereczki od janka gmina Wierzbinek(mapka) Ośno Lubuskie(piękny duży katalog, mapki) gmina jastrowie(piękny informator mapka) Nowe Skalmierzyce(piękny katalog) a takiech rzeczy z nestle to nie mam :( wyrosliśmy z kaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EXMATE - nie uwazasz ze to by bylo nie fair wobec innych??? Bo ja tak uwazam ;) prezykro mi ale najpierw podam tym, którzy są zarejestrowani a później pomyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły maile, dzieki, napisalam juz :) U mnieteż dzisiaj sciereczki...chyba wszystkim to samo wysyłali i to w jednym terminie na dodatek. Formularz wypełniałam z miesiąc temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem jak to sie stalo ale dopiero wczoraj uslyszalam o tych sciereczkach z niezbednego:))Dopiero dzisiej zamowilam a noz widelec moze dojda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exemate
dzo 83 jak uważasz żeby było fair chciałam adres za adres ale niech będzie jak uważasz na razie będe sie cieszyła miskiem którego mi wysłali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzo83 mogłabys wysłac maila z tymi firmami co przysłali ci 1) 3 podkladki pod myszke,2 dlugopisy,2notesy,2opakowania drazetek mietowych (podam adres na maila) 2) deseczka drewniana, nozyk, dlugopis, smycz (rowniez na maila) ?? z góry wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któras chciałaby zaporszenie do heineken ?? jesli tak prosze swoje imie i maila na mojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wkoncu koniec konkursu wiec moge sie zając werbowaniem gadzetów :D u mnie przez ostatnie dni, przyszła tylko karteczka zapachowa z Del Mar- chyba tak to sie pisze i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-zlośnica
www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=stzxcpiqys paczka chipsów dla co 5 osoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , powiedzcie proszę jakie prośby wysyłącie do ambasad, bo ja nie mam zielonego pojecia co napisać. I czy piszecie do Polski czy za granicę?:) Jak argumentujecie chęć otrzymania przewodnika , map itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na temat próbek i gadzetów, ale nadal weruje lud do heinekena - jeśli ktos byłby chętny - zapraszam, wysle zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja pragnę bardzo maili dzięki którym można otrzymać: 1) 3 podkladki pod myszke,2 dlugopisy,2notesy,2opakowania drazetek mietowych (podam adres na maila) 2) deseczka drewniana, nozyk, dlugopis, smycz z góry dziękuję i pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nowy miesiąc mamy dziewczyny... któraś tam chciala wiedzieć, jak zwracać się do ambasad: uważam, że sama byś sobie poradziła, ale powiem Ci, co mogłabyś w takowym e-mailu umieścić. Że szukasz informacji o danym kraju, ale jeszcze nie znalazłaś niczego, co by Cię zadowoliło. Reszta pójdzie jak po maśle...:) a dzisiaj dziewczyny to listonosz chodzi, czy nie, bo nie wiem, czy iść skrzynkę sprawdzić...? 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×