Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie nie chodził :( a poza tym kto pomoze odbic www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=naoojnhrkz ?? prosze :0 odwdziecze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rondua_jc
proszę:) odbiłam boncośtam:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisia
www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=stzxcpiqys super konkurs z nagrodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZESC DZIEWCYZNY JUZ SPORO MNIE TU NIE BYLO:) ZAJZALAM BY SPR CO UWAS I CO WIDZE............ EJ! PANIENKO POMARANCZOWA! NIE ALDNIE CZYJS NIC PODRABIAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj mala zlosnico!!!Faktycznie cie tu troszke nie bylo:)) Ej samantha----->a ta probvke perfum to moglabys podac ades kad bo nie kojarze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) niop nie bylo mnie, cosik probeczek nie mam czasu slac i w pracy sporo obowiazkow, a poza praca aerobik, prawko i chlopak:P no a potem luli ...... przemeczenie daje w kosc:) za to u was widze kwitnie i wszytko sie rozwija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :D Nie wiecie czy pepsi wysyła gadżety ? bo wysłałam do nich mail ale niecierpliwość mnie zżera ... 😘 pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
Nowe forum otwarte nie ma zadnych zaproszen ani wejsc, otwarte dla wszystkich www.gadzetyreklamowe.xt.pl POjawilo sie juz kilkanascie rarytasów ale najwazniejsze pewniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi nie wysyla gadzetow bo mozna je zdobyc w promocjach:/ U mnie dzis jakas broszura z wyzszej szkoly w Poznaniu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wczoraj nie chodził... Chyba już dostałam wszystko co miałąm dostać, trzeba maili trochę powysyłać. Pozdrawiam, życzę pełnych skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja--> myśle że możesz już przestać reklamować swoje forum-kto chciał, to się zarejestrował, uzyskał dostęp i jest szczęśliwy. A kto nie chciał i tak tego nie zrobił...i nie zrobi. Życzę Ci miliona użytkowników-ale takie rzeczy już są-przypomina mi to trochę free amciu. I tyle...oczywiście zrobisz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak listonosz był łaskawy:wielka koperta z województwa lubelskiego a w niej...bardzo ciekawa zawartość, a mianowicie: -2 ładnie wydane foldery -odblaskowa opaska na ramię -długopis -ołówek -czerwona frotka na nadgarstek A wszystko z logo i napisem WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE. Fajnie ;) Zapakowane w podwójną kopertę, więc nikt nic nie zwinął. Życzę równie udanych łowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu pustki dzisiaj... bo ja już nie mam pomysłów, gdzie wysylać. Jak na coś wpadniecie to możecie mnie poinformować, jeśli nie rozbi to Wam problemu...:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusssia ---- spokojnie aguś, to nie jakieś tam free amciu :-) po prostu chcemy sie uchronic od sępów i dzieci neo i dlatego jest tak jak jest :-) ktoś kto się zawodowo tym zajmuje to uzyska bezproblemu dostep :-) pozdrwiam ciepło i zycze pełnych skrzynek :P vipsteam.ok1.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz na topie Urzędy miast i gmin z polski, w wymiernym skutkiem, przesyłają głownie mapy, pocztówki, informatory, czasem gratisy, np. długopisy, naklejki, smyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-złośnica
www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=stzxcpiqys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis dwie paczki :) 2 długopisy+smycz świetna i tampony o.b+ksiązeczka+kalendarzyk. jak ktos chce wiedziec skad prosze o maila i nick z kafaterii :) zeby wiadomo kto :) stop pomaranczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja standardowo jeszcze nie zajrzałam do skrzynki, ale nie sądze zeby coś tam było :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
Bardzo proszę o głosiki www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=innhtakkhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
Proponuję też zarabianie na oglądaniu reklam. Wiem, że to nie są gadżety, ani próbki, ale może ktoś będzie zainteresowany. http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=alf (jako polecającego, proszę wpiszcie alf, trochę inaczej niż tutejszy nick, ale ten był już zajęty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exemate
jak się zalogowac no to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EStala
Eh, też kiedyś byłam zawziętą próbkomaniaczką :) Niestety brak wolnego czasu przeważył i musiałam z tego zrezygnowac, ale znowu do tego wracam :) Moje zdobycze nie były aż tak wielkie jak Wasze :) W swojej kolekcji miałam pełno katalogów i makulaturki. Różnego rodzaju pocztówki, mapy, płyty, książki, naklejki, długopisy itp. Nigdy nie dostałam koszulki, czy kubka... A na to najbardziej polowałam :P Ale mówi się trudno :) Może tym razem będe miała większe szczęscie :) Jak tylko dostane znowu jakąś przesyłkę to wstawie linka skąd ją mam ;) Pozdrawiam próbkomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
Też od jakiegoś czasu bawię się w wysyłanie próśb o próbki. Moje zdobycze: - poradnik żywienia i próbki produktów: www.nutricia.com.pl - krem do twarzy: www.torf.pl - 6 próbek z Bielendy: www.bielenda.pl - 4 próbki z Mincera: www.kosmetyka.com/contact.php - próbka kremu: www.olay.pl - 4 próbki z Dermiki: www.dermika.com.pl - 2 próbki z Ziołoleku: www.ziololek.pl - 2 próbki z Erisa www.eris.pl Wszystkie adresy chyba już tu były, ale wpisuję je jako sprawdzone przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge prosić o te adresy z długopisami i deskami?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic, no chyba że listonosz jeszcze nie chodził - no ale wątpie ps. kliknijcie w stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki pomóżcie jak mozecie :) chciałabym wygrac dla mojego chrzesniaka te chipsy :) www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=naoojnhrkz moge sie odwdzieczyc tylko napiszcie jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×