Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Gruba Bela
Ja miałam w Rimmelu czas 10 sekund hahaha i co słabeusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak, dostałaś tusz? Wiecie co, ja myślę że na pewno kilkadziesiąt osób ma podobne czasu właśnie oscylujące pod 10s. i według kolejności odpowiadania wybierają wygrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na look4win wygrałem dzisiaj: Kupon rabatowy -20% na wykonanie kompleksowej analizy pierwiastkowej włosa, ważny do 30 czerwca 2007 roku. Kupon ważny również przy korespondencyjnym wykonaniu analizy. ale ja z tego nie skorzystam :/ (analiza włosa? wtf?) MOGE KOMUŚ ODDAĆ za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest konkurs na stronie Cacharel. Pewnie większość z was już ma zaproszenia, jednak jeśli ktoś by chciał to piszcie na forum albo na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wygrałam taki kupon. Ale to drogi interes a i jeszcze wygrałam kupon na Metodę Silvy, też nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czym polega ten konkurs jak jest fajny to prosze o zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś podobnego do nivea-jak najwięcej osób trzeba zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka jestem na tym forum nowa ale probkomaniaczka jestem od jakos 3 miesiecy :) mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona :D dzisiaj dostalam: 5 probek kosmetykow COLLAGEN BEAUTY, autograf i pltytke zespolu, katalog. co mam zrobic zeby byc czarna?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jestem juz czarna :) hehe nie wiedzialam ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nowa :) do dupy ten konkurs rimmela, znowu 13 sek :/ chyba mam za wolnego kompa, żeby wygrac ten tusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wasze skrzynki ja dostałam kilka odmów i jednego maila z obietnicą wysłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohohoho ! 28 sek miałam :D jutro będzie lepiej :P nic dzisiaj nie dostałam ... listonosz był dla mnie mało hojny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ja czekam na suszarkę do włosów z Allegro, cholera tego od paczek nie ma i nie ma. Pewnie już nie przyniesie :( Potrzebna mi, panie paczkowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba listonosz jeszcze nie chodził... wiec nic tam nie ma, mam nadzieje, że narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj jakiś katalog mebli, później popatrzę jaki to napiszę jakby ktoś był zainteresowany ;) i kartka zapachowa hugo boss jakiś męski zapach, ale ładny ;) a do mojej siostry przyszła gazeta \'ty i twój dom\' z wypasionymi rzeczami, a ja chociaż się zgłaszałam to jej nie dostałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie wiem komu ale dziękuję za motylka, też kliknęłam z meilików negatyw z Rozdrażewa info na mail z Pakosławia a w skrzynce Lubasz i Dopiewo informatory mapy, ulotki, pocztowki i katalog Yves rochera na dzisiaj tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie miasta jak Nowy Jork, Waszyngton, Los Angeles wysyłają jakieś informatory ? Mogłybyście mi kobitki podac jakieś maile jak tak ? Wielkie dzięki i pozdrowienia 😘 :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko kartka z bossa:))A nowy czas z rimmel to 21 sek:)Hurra!!Lepiej nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dziekuje komuś za motylka - ale nie wiem komu :) a tak na marginesie, to co z tymi motylkami, konkurs sie juz chyba skończył? U mnie dzisiaj tampony ob - już sama nie wiem po raz który i jakiś katalog z biura turystycznego - oferty wczasów na wakacje i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten konkurs z motylkami to chyba bedzie dopoki sie motylki nie wyzdychaj:))Jest juz coraz mniej:)W tej chwili 938:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etylinka
Witam;) http://eu.itsmybody.com/phppages/parser.php?path=/ob/free_sample_form.html&country_id=48 - moze to już bylo ale sprawdzone i przysylają na 100% tylko długo się na to czeka ;) O.B. Bedę tu podrzucała od czasu do czasu jakieś stronki;-] Mi dzisiaj przyszły : -Tampony O.B -Próbka kremu "torf" co cery mieszanej -i jakieś ksiażeczki o tym żeby sprzeciwić się ludziom jedzącym mięso . ehehe to ostatnie to nie fajhne bo drastyczne obrazki ale co tam może sie przyda ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina21 - dzięki za zaproszenie na Cacharel :P czekam do poniedziałku na jakieś przesyłki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja19_20---->bez urazy ale to ze sie zarejestrowalas to nie znaczy ze maz w kazdym poscie cos reklamowac.Rozumiem jakis konkurs czy coos chcesz wygrac ok ale bez przesady.Ciagle tylko czytajac twoje posty widze:ZAJRZYJCIE NA TO FORUM ONO JEST DLA PROFESJONALISTOW,albo ZAGLOSUJCIE NA MNIE itd.Bez urazy ale to juz troszke spam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa_sliwa
Karolkaaa dodałam trochę wigoru twojemu motylkowi! Mój nazywa się Welma:) Proszę o nowe adresy (lub te pewne) próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisis
Siemka widzę ,że pare stron przedtym jakas kingulka dostala bikini ?! skąd?!! widzialam stronkę na której wysylaja ,ale tylko to State/Province które tam były a polski nie było :( poda mi ktos to moje gg 7654451 lub mail kinaga@op.pl jakby co to możecie tutaj też odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×