Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

1 biolipidy 2 polimer 3 zielony 4 anthelios 5 uva 6 hydraphase 7 gliceryna 8 selen 9 nutritic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamantha22
niedziela, wiec dzisiaj pustki... szkoda. Jutro musze isc na poczte, zobaczyc czego to sie nie chciało listonoszowi taszczyc - czuje ze to bedzie paczuszka dla pieska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kolejnej długiej nieobecności 😘 obiecałam naklejke na laptopa i obietnicy dotrzymuje www.personalepka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! jeszcze raz ponawiam prośbę: znacie może jakieś firmy, które wysyłają próbki/gadżety dla dzieci/niemowląt? nie chodzi o adresy, bo sama znajdę, ale o nazwy firm;P z góry dziękuje 👄 🌼 dla Was:)) proszę o klik: patrz stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!! . Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=45987 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny.kto pomoze mi zdobus kega,wysle zaproszenie wam a wy sie rejestrujecie i tez mozecie o niego grac piszce gg.9300873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988 bonix odbity quessta samaemu tez mozna sie zarejestrowac na heinekenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ładnie uśmiechniesz to bobovita wysyła i nestle rózne fajne rzzeczy dla bobasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja co 2 post jest twój i ciągle o tym samym, wydaje mi się że to forum jest na nieco inny temat, a nie po to by reklamowac siebie i inne fora to powoli robi sie denerwujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exemate 100% racji baja----> jak ktoś chciał sie tam zarejestrowac to już to zrobił, wiec nie zasyfiaj tutaj a w temacie - wkoncu paczuszka dla pieska, musiałam po nią isc na poczte, bo listonoszowi chyba sie jej nie chciało przyniesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawitał listonosz * starter PLAYA (wygrana) ;) * katalog polenaaroma albo cosik takiego (prosilam o probki) * kolejne naklejki SHELLA (Maciej się cieszy) * KONIN - mapa, ładna książeczka i zamiast bryloczka 2 długopisy czerwone z ruszającą się głową mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koral rozdaje smycze jak któras jest zainteresowana to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności. W tym czasie u mnie: -próbki z Bielendy-chyba 8. A dzisiaj wypchana koperta, a w środku...44 próbki z Mairaculum!!! Życzę równie obfitych łowów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja->poza tym jeżeli to takie proste, zwyczajne forum i żadne nabijanie kasy tudzież punktów to czemu mamy ciebie wpisywać jako osobe polecającą i za co chcesz się odwdzięczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA tym forum baji za najwiekszą ilość głosów są jakieś gratisy nie pamiętam co ale jest jakas gratyfikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Dziewczeta ! U mnie tylko katalog \'bon prix\' (kilka dni temu otrzymalam taki sam...). Aaa, pozytywy od: UM Sopot, UM Jaroslaw, Kolastyny, Jana Niezbednego (jakis prezent)...hm...chyba tyle. I negatyw od apteki internetowej vena-vita.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chciałam kliknąć motylki ale ktoś je dopiero doładował. 2 negatywy z gminy Narew i um NYsa oraz przesylki z UG Kuślin, oraz UG Gizałki resztę konkursików zaraz klikne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklikałam Wam konkursy Hjena- olaje kliknięte KATjen25- olaje kliknięte Samantha22- olay kliknięty lollipop_- naturela kliknięte Czekam na listonosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Dziewczeta ! U mnie dzisiaj dwie przesylki: * UM Jaroslaw - wysuwany minidlugopis na takiej sznurkowej smyczy :), cienka podkladka pod myszke, 2. mapy i sporo folderow turystycznych; * o.b. po raz kolejny (wysylalam chyba dwa zgloszenia w odstepie pol roku...to teraz chyba hurtem nadrabiaja to wysylanie) ;) Jesli chodzi o motyle - doladowywuje je :) Zdjecia - klikam. Chetoos\'y odbijam - jesli mi na to komp pozwoli. Prosze o glosy na zdjecia - linki w stopce. Senkju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena olaye klikniete katjen - to dziwne bo jak zagłosuje na jedno zdjecie to na drugie juz nie moge... a u innych to na kazde zdjecie moge głosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzisiaj PUSTO , ale i tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×