Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jak możecie, nie róbcie ze mnie idiotki! Mam 20 lat i nie jestem gówniarą, która łapie się na byle jakie maile!! Ja wpłaciłam bo dla mnie 5 zł to nie jest dużo...a dostałam już 30! Więc chyba znak, że ludzie wpłacają :P Nie chce mi się już gadać na ten temat. Wy to okropne niedowiarki jesteście. Wczoraj sama makulatura...Inteligo (spodziewałam sie czegoś więcej), UM Włocławek (pare ulotek, mapek itp) i jakieś pismo z USA...z koperta zwrotna :) ale nie pamiętam od kogo heheh z jakąś ankietą. Aaaa no i najlepsza, najśliczniejsza paczuszka przyszła od...hjeny! Śliczny kubeczek, jeszcze ładniejszy diddl i najpiękniejsza myszka jaką kiedykolwiek widziałam :D :D :D DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejciu jak pięknie :D Dzisiaj : * przesyłka z Indii *przesyłka z ambasady niemieckiej - książka (po niemiecku- ślicznie:D) i pełno czasopism niemeickich, notes, mapki, broszurki. Przesyłka z Niemiec przyszła w dwóch kopertach, taka była obfita:D AA i dostałam podrowienia od listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka wysyłają bo ja dostałam jakieś 2 może 3 tyg.temu. I szybko przyszła po jakiś 5 dniach :) I dostałam świetne rzeczy,pisałam co dokładnie kilka stron wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena jak Ty to zrobiłaś, że Ci z Kórnika przysłali długopis?Ja napisałam i zobacz co odp: Urząd Miejski w Kórniku nie wysyła gadżetów takich jak: kubki, długopisy,magnesy, smycze itd. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani folderami promocyjnymi naszej gminy proszę o kontakt meilowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olko1
Czesc wszystkim :) Jak widzicie jestem tu nowa. Weszłam na ten temat ponieważ są wakacje a ja siedze w domu, nudzę się i tak łaże po necie. Myślę że warto napisać do roznych stron które wysyłają jakieś próbki bądź gadżety. i mam do Was wielką prośbę...jako że jeszcze nigdy nic nie wygrałam ani nic mi nie wysłali podajcie kilka stron których napewno coś wysyłają i byłyście bardzo zadowolone z ich paczek. Bardziej niż próbki interesują mnie gadżety typu długopisy jakieś smycze podkładki itd. pozdrawiam i myśle że już tu u Was zostane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhg i cioyct
Pozytyw z vattenfalla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od Nutrici dostałam przesyłkę chyba zaraz po 2 dniach od wysłania meila - przysłali 3 książeczki, 3 misie puchatki pacynki, mleczko próbka (całkiem spora) i poradnik o żywieniu dzieci. A dzisiaj miałam tyle przesyłek, że mi listonosz wręczył awizo na odebranie cytuję: pakietu listów; moje dzisiejsze łowy to: 1)4x długopis, chusta na szyję, 2x podwójne odświeżacze (takie zapachy do powieszenia), płyta CD z oprogramowaniem, 2x reklamówka 2) długopis, breloczek i przepiękna smycz (srebrny łańcuszek z zawieszką) 3) 2x smycz i 5% rabat na zakupy, 4)smycz, długopis, 2x bardzo ładne breloczki, 5) 4 naklejki i brelok 6)2x kolorowanka 7)2x baloniki czerwone, długopis, ołówek i zwijany metr, 8)2x chusta, 2x smycz, 2x długopis, 3x zapachy (do powieszenia) 9) katalog firan 10)katalog placów zabaw z drewna 11) domy energooszczędne projekty +CD 12)domy gotowe +CD 13) projekty łazienek i sztuka hydromasarzu, 14)domy w tradycji katalog 15) 61 projektów domów 16) domy na horyzoncie - projekty 17) filiżaneczka + spodeczek + pudełeczko To moje łowy dzisiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olko1
Poda ktoś jakiś adres zeby moc otrzymac dlugopisy albo breloczki a najbardziej bylabym zadowolona z kubków... a strona Wasza mi sie bardz podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odmowa z Bakomy...nie dysponują teraz gadżetami. Do Olko1 masz 293 strony z naszymi wpisami i stronami różnych firm. Dziewczyny nie bądźcie leniwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardud do lekarza
mardud niezły śmietnik musisz miec w domu,gdzie Ty to wszystko miescisz?to co robisz zakrawa na zbieractwo .rozumiem ludzi którzy chcą próbki jakiegos konkretnego produktu bo próbka pomoze podjąc decyzje w zakupie np.kosmetyku,ale zamawianie wszystkiego co popadnie tylko dlatego ze jest DARMOWE to k u r w a chore jest!!! Poczta Polska powinna temu listonoszowi co chodzi do Ciebie,dac jakąs specjalną premię,a jej kwota obciązyc Twoje lub Twoich rodziców konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem ale mam sliczny granatowy długopis, folder tez dali , :) no ale to było na początku kwietnia ;) no i jeszcze mam z Urzędów w Rokietnicy, Łęcznej i kątach wrocławskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marmud, kochana :P moze podzielisz sie z nami info skad masz tyle fajnych rzeczy??? heh, moj listonosz sie na mnie wkurza, ale nie chce wiedziec co dopiero musi przezywac twoj :D :D PS: a te DUPKI co wchodzą na to forum i mają zamiar obrazać tu kogoś, to niech dadzą sobie na wstrzymanie i leiej niech tu nie zaglądają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do którejś, która wygrała coś w konkursie Shreka:D Dostałyście może jakiegoś maila na pocztę z powiadomieniem o wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Shreka, to ja też próbowałam próbowałam i nic :D Aż w końcu wkurzyłam się i powiedziałam : \"Mama, kliknij\" i udało się:D Widocznie ja jestem pechowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma_23c
Angelica20 a możesz podac linka do tego konkursu,ze Shrekiem,bo w ogóle nie wiem o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na shreka nie narzekam juz wygrałam piłke i breloczek :) tylko trzeba miec sposoby zeby wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dostałaś może potweirdzenie na maila, że wygrałaś? :P bo ja wygrałam i nic nie przyszło:P Jak coś to wydrukowałam to co tam pisało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjhtdyj
hi,hi ło matko! w tego shreka to tylko raz dziennie można grać???no to gratulacje tym,którzy wygrywają,to chyba naprawdę kwestia szczęścia.Mi otworzyły sie drzwi i wyskoczył napis,że nie wygrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rtjhtdyj można więcej niż raz dziennie z jednego konta :P:P wystarczy wyczyścić cookies (ciasteczka)...niestety podobno usuwają niektórym konta (ale dokładnie to nie wiem ;P bo mi nie skasowali...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×