Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja szukam adresu do radia trójki ;/ no i dzisiaj pewnie przyjadą foty z canona. Baja ja nie wiem, ale zamówiłam sobie płyte na jungle.pl i mi zeżarło pkt. i nie ma płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus mam pytanie czy ty każdą fotke z osobna wysyłałaś czy wszystkie 8 razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena dostałaś przesyłkę ode mnie? Jeśli nie, to powinna na dniach przyjść bo kilka dni temu listek wziął :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty jak dojdzie to się odezwe, poczta dalej działa jak działa u nas, wczoraj dostałam karte świąteczną nadaną 23.12 w gdańsku :) sonia tam się nie da wysłać kilku zdjęc na raz, tylko pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
mi też możesz powiedzieć skąd masz kalendarz bo bardzo chciałbym dostać. Pisz na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na stronę: www.itaka.pl są nowe katalogi 2008 polecam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek piszemy, bo wiele firm czy urzędów nie dopisuje na maile tylko od razu wysyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ten adres co dostałam kalendarz : wsb@wsb.bydgoszcz.pl Jest to szkoła. A mam pytanie jak mam wejsc w swoja stopke bo probowalam ale zapomnialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia w preferencjach ja wysyłam co jakis czas i dalej przychodzą te fotki wiec nie wiem czy sa jakies ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj udane zbiory ;)): -z powiatu wschowskiego notesik i długopis -z rokietnicy długopis i informacje -2 foty z canona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a z jakiej firmy masz kubek i koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaa
do tomula nie pamietasz ze baja cie unika? ;| mowil przecierz ze bedzie cie traktowal jak powietrze teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
wiem otym może jakąś się pogodzę z bają JAk myślisz baja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co kupilas
klucici sie o slawex ale to tez piekarnie i sklepy spozywcze apteki i hutorwnia w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×