Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Olka nowwa
Siema Kobitki ;* Ja dopiero zacyznam ale pisze e-maile i nic :( Jak napisać prozbe zeby odpisali lub odeslali prosz eo pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka nowwa
dzieki wielkie jak ktos pomoze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej all :)) U mnie wreszcie coś... -paczka z Pedigree (w tamtym roku też dostałam) -próbki kosm. z Kolastyny (tym razem na moja mamę) ok 30 sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy my dostałyśmy głupie koszulki dwa kubki sliczne whiskas,próbki z dermiki i to na tylk pozdrawiamy milego wieczorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfefef
ja dzisiaj dostalem pozytywną odpowiedz z adresu na www.free.amciu.com a dokladnie mozna pisac rowniez na te adresy ktore reklamuja sie na stronie w boksach reklamowych! te w czerwonym kolorze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraglutka
U mnie dziś budzik a takze : 1 paczka - czapka,szalik,rekawiczki i kubek 2 paczka - pudełko czekoladek i piękny list 3,4,5 paczka - skromnie jakas smycz, długopis i notesy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jedna foteczka dla córki i przesyłeczka sympatyczna z Nowego Dworu Mazowieckiego, foldery, widokówki, gadżeciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
możesz mi podać a ja ci podam też ale inny adres? na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj była cała skrzynka. chyba z 7 fotek z canona i troche makulatury z jakiegoś miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 3 tygodnie temu wysłałam koło 100 maili. Jak do tej pory przyszły tylko próbki z Mincera i Ziaji i kilka odpowiedzi odmownych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa. Mogłabym się dowiedzieć jak to robicie że dostajecie gadżety typu (kubki, czapeczki, długopisy...) Czy wybieracie sobie firmę i piszecie do nich na maila? Ale co piszecie, przecież nie wiadomo czy coś maja i czy ogóle wam prześlą. Mój e-mail mone10@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy provent, randstad, oknoplast i vattenfall wysyłają gadżety każdemu? bo pisałam maile 9 dni temu i jak dotąd nic nie doszło :(. a może piszę złe maile? wyglądają tak 1. piszę że jestem ich klientką/ mam o nich bardzo dobrą opinię 2.proszę o gadzety (piszę że zbieram) 3. żegnam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty i Kasia dziękuję Wam gorąco za wspomaganie mnie winiarami. Wkrótce i ja Wam wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dzisiaj dostałam super paczkę. ; ) koszulkę, kubek,kalendarzyk i naklejki z ... Super Express'u. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Agatka powiesz skąd dostałeś lub dasz mi link? Napisz mi na e-mail tomula06@tlen.pl ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
nie pamiętam ich strony, po prostu w googlach wpisałam 'super express', weszłam na ich stronę, weszłam w kontakt i napisałam e-maila. pozdrawiam. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Podzieli się ktoś gadżetami/próbkami na Priv? Jestem tu nowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica nie ma tak dobrze masz 711 stron tego z prawie 3 lat czytaj i szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eywon
Hejka ja siedzę w tym dopiero 3 dzień ale już wysłałam dużo e-mali oto 16 z nich:) bok@yrnet.com biuro@bio-med.pl mcr@kosmetyka.com biuro@floslek.com.pl kontakt@ganassini.pl biuro@farouk.com.pl serwis@eris.pl dax@dax.com.pl ceemeaconsumers@custhelp.com bell@bell.com.pl info@pierrerene.pl soraya@soraya.com.pl infolinia@kolastyna.pl bielenda@bielenda.com.pl marketing@oceanic.com.pl Mam nadzieje że wam wystarczy:) I że znajdzie się tu dla mnie miejsce bo zaraz się zarejestruje:) Buziaczki;* I korzystajcie z adresów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już:) Postaram sie tu często zaglądać i dawać nowe e-mali i linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nikogo tu nie ma?:( No trudno ja dam kilka odpowiedzi co dostałam od niektórych firm:) Loeal: Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Informujemy, że Dział Konsumencki jest do państwa dyspozycji i służy informacjami na temat naszych marek oraz produktów, udziela porad w dziedzinie ich stosowania, oraz przyjmuje uwagi od konsumentów. Bezpłatne próbki dostępne są w punktach sprzedaży, w których nasze marki są dystrybuowane. Tam proszę zwracać się z prośbą o ich udostępnienie. Prasa kobieca jest również miejscem, gdzie bardzo często umieszczane są próbki. Serdecznie pozdrawiamy ------------------------------------------------------------------------------------ Eris: Szanowni Państwo, Bardzo nam przykro, ale nie dysponujemy już próbkami kosmetyków. Proponujemy pytać o nie w dobrych sklepach kosmetycznych. Wszelkie informacje o kosmetykach można znaleźć na stronie: http://www.DrIrenaEris.pl lub http://www.erismedia.pl Pozdrawiamy Serwis Informacyjny Dr Irena Eris ------------------------------------------------------------------------------------ Ziaja: Witamy w firmie Ziaja Dziękujemy za kontakt z naszą firmą i zainteresowanie kosmetykami Ziaja. Chociaż generalnie próbek nie wysyłamy to zrobimy dla Pani wyjątek i dostępny materiał reklamowy wyślemy. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy satysfakcji z poleconych preparatów. Dział Obsługi Klienta Jupi zrobili dla mnie wyjątek:) ----------------------------------------------------------------------------------- To tylko 3 ale otrzymałam je z większości firm i większość to pozytywy:) Piszcie dzieffczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tylko z UM Bukowina Tatrzańska - informator i mapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziaja wszystkim pisze to samo i każda z nas czuje się wyjątkowa ;) Wczoraj przyszły 2 próbki perfum z Londynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba01
siemka Moge wymienić sie za pewniaka: Dzisiaj paszuszka:P Pachnąca owieczka dwa długopisy i smych:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×