Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

A ja narazie dostalam kilka negatywow na poczte i przed chwila jednego poytywa od zpw@debianka.pl maja mi wyslac podstawki pod szklanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medrzaczek
ja wczoraj dostałam 4 próbki od Ziaji dopiero zaczynam i czekam na kolejne. Wiem że prześlą mi z Royal Canin - krma dla psów i z Eukanuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis dwie przesyleczki dostalam :D Jedna z http://www.goszen.pl/ - trzy ksiazeczki, zamowie sobie jeszcze. Jestem w szoku ze tak szybko przyszly bo zamawialam je w niedziele ;-) I z UMiG Tolkmicko - fajna mapa w twardej oprawce rozkladana, 2 broszury, 4 ladne pocztowki i dwie plyty jedna w kawalku obejzalam, jest w kilku jezykach do wyboru i jest na niej nagrany pol godzinny film o miescie a drugiej jeszcze nie obejzalam ale przypuszczam ze tez cos podobnego bedzie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
Ja właśnie dostałam fantastyczny autograf od Hani Stach super warto czekać.............U mnie również masa zaproszeń i próbki z ziaja i jakieś próbki perfum/ A mam pytanie jak długo czekałyście na próbki z ob ja czekam i nic:( POzdrawiemmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamiętam, kiedy zamawiałam te próbki z OB ale jakoś z 2 tyg czekałam...nie pamiętam dokładnie :P wiem, że przyszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 czy mogę wiedzieć od jakich przedstawicieli to otrzymałaś? Z góry dziękuję! Dwie przesyłeczki: -> Kalendarz scienny, 3 cześciowy, dwa czarne długopisy -> 6 różnych długopisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja gratuluje wygranej :P :D no to twoja dziewczyna dostanie fajny prezent na walentynki :) Dlugo nie pisalam, u mnie byl jakis tam bryloczek, dlugopis, autograf, po raz kolejny wlasnie te O.B :P Heh nic specjalnego....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zamawialam pierwszy raz OB to czekalam dobre dwa miesiace :/ Potem zamawialam drugi raz... I po jakims miesiacu dotarly ;/ Wiec czekalam bardzo dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio OB, materiały o Polsce z Niemiec, o Węgrzech, Omanie, Kanadzie, katalog kempingów vacansoleil, i o Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trutka22 mogę wiedzieć skąd dostałaś ten kalendarz (poszukuję takiego) i długopisy (zbieram je) bardzo Cię proszę napisz mi na maila: kaska9494@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mazur
Dzięki za odp Misty_sweet i oczywiście reszcie też dziękuję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to sa nagrody baji a nie trutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba01
Trutka 22 powiedz pliss z kad masz ta spoko przesylke na e-mail dominikia@vp.pl pliss dam cos w zamian:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmienilam nicku jezli to do mnie baja... nie jestem na tyle zachłanna na kalendarze... w końcu stań mnie na taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flattery - skad ten prezent ma dojsc mozesz podac adres lub cos :) u mnie wiele maili wyslanych ale w konu cos dzis przyslo :D szampon 200 ml Head & Ahoulders :D ale fajnie moglby ktos podac namiary na jakis kalendarz - bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agutkaaa
Dziewczyny barzdzo mnie interesują darmowe pierścionki 2 smart 4u. Tylko nie wiem jak można je zdobyc :( Pomóżcie!! Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj paczuszka od Kasi:)) dziękuję;**(nawet lepiej,ze przyszła dzisiaj,bo akurat z prezentami na moje dzisiejsze urodziny^^xD) i broszurka z hotelu fero lux pzdr. xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałam dwa taki same notesy, 3 długopisy i smycz. A moj chlopak dostal ze stihla 2 czapeczki z daszkiem a ja tez wysylalam do nich meila o gadzety i mi nie przyslali. Ale to nic. PZDR;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
nataliaaaaaaaa możesz powiedzieć skąd dostałaś notesy Pisz na e-maila odpowiedź tomula06@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się do was przyłączyć? Już kiedyś mnie próbki wciągneły i chyba teraz znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia03
Czy mogę do Was dołączyc... Jestem nowa i szukam jakiś pewnych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu nie wszyscy umieją dobrze czytać. Tą wiadomość wysłałam do BAJA19_20 i chciałam sama się dowiedzieć skąd dostała ten kalendarz i 6 tych długopisów. Ale BAJA19_20 nic mi nie odpisała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×