Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tomula06
a skąd ta paczka i ten miasiak samba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
tylko chcę wiedzieć skąd baja:) to nie rycz też jak dziecko 3 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
prosiłem tylko jaka to jest firma. powiedz skąd miałbym wiedzieć że to jest ta firma a nie ta? myśl po ludzzku baja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Heh...A ja wiem jaka to firma...mi przeslali dokladnie to samo co Ci. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba01
Za ten adresik moge sie wymienic za pewniaka:D:D:D;] To moj e-mail jak ktos chce to sie moge tam wymieniac;] dominikia@vp.pl mam jeszcze duzo fajnych pewniakow;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee...mi dzisiaj 4 negatywy przyszły:( Okropieństwo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena dzięki :) ja tu ostatnio rzadko bywam, bo ---> s.e.s.j.a. :D ale jak na razie wszystko idzie ok, jeszcze jeden egzamin :) :) Hjena ile już dostałaś tych fotek z Canona? Jak nie ma limitu to i ja jeszcze spróbuje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam co jakiś czas na siebie po kilka sztuk i dalej przychodzą. więc chyba nie ma limitu :) dzisiaj 2 odmowy mailowe z urzędów w Dymowie i Kobierzycach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj 5 próbek z ziaji;): -Winogronowy balsam do ciała 7 ml -Krem biolipidowy 4 ml -Krem nocna regeneracja 4 ml -Krem na dzień liftigujący 2 ml -Krem tonujący na dzień 01 odcień naturalny 3 ml -Katalog Wszystko bardzo super:D A przed chwilą dostałam pozytywa od kolastyny;) Fajnie szkoda tylko ze dzisiaj jak do tej pory aż 6 negatyuwów;( a wysłałam już z 60 meli i z 10 formularzy wysłałam na próbki;( A u was co?? Piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_młoda
hej, witam wszystkich serdecznie! mam taka prośbę, moglibyście podać coś z jakimiś katalogami ślubnymi, cateringiem, itp, itd? wiem, gdzieś to było, ale tych adresów jest tu tak mnóstwo, że trudno wyłowić coś, czego naprawdę się szuka....... ps.ja nie rozumiem, o co Wy się tak czepiacie Baji... podał już naprawdę duuuużo adresów, dzięki Ci, Baja za wszystkie :) dobry z Ciebie chłopak :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do zbierania gadzetow :D Eh, jakos mnie tak nachodzilo od kilku dni zeby spowrotem zaczac wysylac meile z prosba o darmowe gadzety. Wzielam sie w garsc i juz dzis poszli ponad 30 meil ;-) Kiedys juz kolekcjonowalam rozne gadzety, ale nie bylo to nic wielkiego... Dlugopisy, olowki, notesiki, foldery, breloczki itp. Niestety nigdy nie udalo mi sie dostac kubka , koszulki itp. Moze tym razem sie uda ;-) Pamietam , ze najwieksze paczki dostalam z UM Limanowa, oraz z UM Bukowina Tatrzanska... A Bukowiny dostalam nawet taki drewniany emblemacin z jakims wypalanym rysunkiem ;-) No nic zobacyzmy w przyszlym togodniu czy kolega listonosz cos przyniesie, noi czy odpisza firmy do ktorych pisalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bo moja gmina - Bukowina Tatrzańska jest the best :) :) Mnie dziś kurier przywiózł przesyłkę z www.leczsiezdrowo.pl :) za quiz ---> śliczna filiżanka z podstawką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligarchia
Ostatnio wąchałam próbkę perfum wyszperanych na stronce lovetrap.pl i zapachniało mi pięknie wiosną :) Może z okazji walentynek je dostane, przy subtelnej sugestii :D Miałam jeszcze próbkę kremu z oriflame, Q cośtam, ale nie mam jeszcze zdania na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Misty_sweet Co trzeba zrobić dostać filiżankę bo tam żadnego quiz niewidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallllla
trzeba wypełnić ankietę,potem będzie quiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALENDARKA
Mam wielką prośbę, ponieważ generalnie nie orientuję się co można dostać free i prawdę mówiąc nie czytałam Waszego forum, ale jesteście ekspertkami więc postanowiłam zaryzykować i zapytać o 1rzecz, którą jestem zainteresowana i myślę ,że nie zostanę bez odpowiedzi - mianowicie interesuje mnie gdzie można dostać -free oczywiście - kalendarze -ścienne lub w formie notesu.Z Polski , Europy i świata.... Pozdrawiam i z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie dostalam nigdy kalendarza na sciane :( a szkoda... za to dzisiaj przesylka od Gosi :* dzikuje Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a na tej stronie to ja niewidziałem aniekty i itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazlam ankiete i quiz :D I do wyboru mialam angrode w postaci broszurki \"Lecz sie zdrowo\" lub kolorowanki dla dziec... Wybralam kolorowanke, dam siostrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Promocji
www.informacja.wlodawa.pl wysylaja dlugopisy,foldery i mapy regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypełniłam najpierw ankietę, później pojawiła się możliwość wyboru quizu więc zrobiłam go :) i po jakichś 2-3 m-cach otrzymałam maila od Pana Seweryna :) z www.leczsiezdrowo.pl, że wyczerpały im się zapasy pokładek pod myszki (taką już wcześniej od nich dostałam :D ) i przyślą mi elegancką filiżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani: kasiulajdus Jak zalezy ci na kalendarzu to ja ci wysle,pracuje w pewnym urzedzie,wiec zdarza sie ze mam kilka:D, juz i tak pelno dostalam takze wysle,prosze o adres na pultusia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani: kasiulajdus Jak zalezy ci na kalendarzu to ja ci wysle,pracuje w pewnym urzedzie,wiec zdarza sie ze mam kilka:D, juz i tak pelno dostalam takze wysle,prosze o adres na pultusia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×