Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

baja ja do ciebie nic nie mam misty dostałam ponad 40 maili spamu a dzisiaj przyszło z UM Krzanowice: informatory o gminie, mapka, pocztówki, i dwie książki o ich gminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj już chyba z milion maili wysłałam.. czekam może poczta wyrobi się do końca tygodnia. a teraz szukam zdjęć żeby wykończyć cały limit w canonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreweetka
może ktoś mógłby odpowiedzieć...? to takie pytania początkującej baardzo mi zależy na odpowiedzi :) zwłaszca na pierwsze pytanie czy po tym jak wyślecie w mailu swój adres nie dostajecie niechcianych przesyłek na pocztę tradycyjną ( chodzi mi o to, że najpierw dostajecie np. breloczek a potem co miesiąc tonę makulatury). czy piszecie wprost o gadżety czy piszecie że jesteście zainteresowane ich ofertą i prosicie o same informacje? od razu podajecie adres czy czekacie na odpowiedź pozytywną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że do końca tygodnia coś dostanę.. chociażby fotki z canona. ;] jak narazie tylko jedna odpowiedź od jakieś firmy, że nie wysyłają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisulajdus
yhhhh co za onet.... cos mi sie z poczta robi ze nie moge wiadomosci odebrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisulajdus
Przepraszamy. Nie jestesmy w stanie pokazac listu w tej chwili. List znajduje sie na naszym serwerze. Jest bezpieczny. Sprobuj ponownie za jakis czas. ;/ swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm od czego zacząć negatyw z UM Zelów a w skrzynce UM Kielce-dużo informatorów i mapek UM Prudnik-informatory, zakładki, widokówki, mapa, UM Wojkowice- widokówki 2 fotki canona katalog scan holiday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dawno tu nie byłam...... żadnych przesyłek, żadnych maili nie mam czasu na wysyłanie prósb(zresztą nie było z tym żadnego rezultatu) ;/ ale mam pytanko: dostałyście próbki z always, Gwiazdy Pustyni lub naturelli? ja nie, a to dziwne bo zamawiałam bardzoo dawnoo...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
always tak doszło chyba w grudniu innych nie zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam do pomarańczowej (wyżeeej) ja mam dwa maile na onecie, ale że z reguły długo dochodzą i strasznie zamula to mam też na Gmailu strasznie szybko przychodzą. ! jak czekasz na ważny mail to lepiej na dżimejlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dzisiaj dostałam radyjko w kształcie karty kredytowej z PKO Bank Polska. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
aaa i zapomniałabym, dostałam również próbki z Flos-Lek. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gatka chyba PKO Bank Polski :) Ja też zamawiałam i przesyłkę z Naturelli, Always i Gwiazd Pustyni (odpisywali mi już 6 razy, że wyślą)... i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus > tak najlepiej sobie załóż. straszna ta reklama pudelka ;/ --\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przesyłka od hjeny... ojej ale sie ciesze ;D super wielkie dzięki :* zeby mi takie paczuszki codziennie przychodziły :) a i jeszcze dzisiaj kartki na zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawno mnie tu nie było ..... Z tego co czytam to dostajecie mnóstwo świetnych gadżetów..... Jakbyćie byli tacy mili i podali kilka meili pewniaków ?? Baja moze podzasz kilka meili?? Piszcie kochani na ruda_161@wp.pl Może pomyślicie ze jestem tylko tzn żerownikiem heheheh, jeżeli bede tylko mogła to z chęcią zrobię coś dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie: firmy raczej odpisują na maile czy zdarza się, że nie odpisują ale wysyłają gadzety? pare dni temu napisałam do vattenfall, provent i randstad ale jak narazie nie dostałam odpowiedzi :(. chyba, że popełniłam błąd że napisałam wprost że zbieram gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
ja bardzo rzadko dostaję odpowiedź na e-maila, a gadżety dostaję. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a ja mam pytanie Czy ktoś potrzebuje koda do zdrapki? bo mam na zbyciu 1 kod FindCode z Collectora - wymienię się na 1 prizza+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomula06 moglbys/moglabys podac adres na ten katalog z artykulami slubnymi. Z gory dzieki A tak poza tym to u mnie smycz i dlugopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×