Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Liviaa
Hej jest tu kto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolci6
Ja nie mam tej ankiety, nie wiem czemu, bo do Kolastyny pisałam. Czy mogłabyś mi ją przesłać? livia.poczta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, j a też już tu jestem, wczoraj przesyłka od Diora(2 perfumki, 2 tusze i kremik)tusz kupuję w piatek! ale może nie wracajmy do tematu Diora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mozecie podac e-maila do tej firmy www.cartier.com bo mi nie wyswietla strony,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że macie tego DIORA szczęściary :D ja z niego rezygnuje. Usilnie staram się za to znaleźć jakiegoś sznurka (czyt. linka) do gratisów ale jakos mi nie idzie:0 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was kurde szukałam dziołchy, ale nie wiedziałam że założycie temat na zakupach hehe tu aż was zawiało? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez przenosze sie na nowy topik..oczywiscie jak cos znajde to odrazu rzuce adresiki:)pozdrawiam wszystkie probomaniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulaaa
hehe, ja tez wciągnęłam sie w gratiso i próbko-maniactwo i uwazam ze to całkiem przyjemne hobby (jesli mozna tak to okreslić :D) dzisiaj dorwałam tonę przewodników o Chowacji i Atenach oraz próbkę perfum i żelu perfumowanego od Issey Miyake... wszystko byloby o gdyby nie to ze sporo czasu zajęło mi wyciągnięcie tego wszystiego ze skrzynki... mojemu postmanowi nie chcialo się podejsc dwa kroki w górę tylko sam pewnie siłował się zanim to wszystko upchnął do ciasnej skrzynki... eh... bezmyslna istota :D:D:D jutro chyba sama do niego zejdę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam dzisiaj próbeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam dzisiaj próbeczki
z MONY LIZY MINCER oraz pachnącą pocztówkę z LACOSTE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
laski a powiedzcie mi jak Wy wypełniacie te zagrancziczne strony? przeciez prawie nigdzie nie ma POSLki trza jakies tany wpisac i kod pocztowy piszecie normalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam prośbę do was dziewczyny, tzn do tych z pomarańczowymi nickami: możecie się zarejestrować i być na czarno żeby potem cyrów nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
a jak to zrobic? tzn zarejestrowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zgranicznych stronach
o ile nie ma oposcji Polski do wybory wpisujemy obok nazwy miejscowość POLAND lub POLEN(po niemiecku)np. Wrocław POLAND;)i przeważnie dochodzą wtedy przesyłki zza granicy.A kod pocztowy piszemy normalnie tyle,że bez kreski np.37584 zamiast 37-584:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim witam dziewczeta na nowym \"starym\" :) formu 🌻 hhera jesli nie ma mozliwosci wyboru lub wpisania Polski to obok miasta wpisz Poland (Polen na niemieckich). Jesli trzeba wybrac stan w USA to wybierz PE (Pennsylvania). Podobno dziala :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby sięzarejstrowac kliknij na
preferencje a tam krok po kroku jest napisane co masz robić dalej aby zastrzec sobie nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
dzikeuje Wam dobre dyusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×