Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość stokroteczka88
A ja własnie dostałam .. katalog domów .. ;) .. dostałam jeszcze próbki od A mincer`a .. ;) i dostałam .. katalog pościeli .. ;) ale jestem happy ... ;P normalnie listonosz to zaszalał .. ;D pozdrowiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczynki :* Ja dzisiaj dostałam 2 próbeczki z Gosh\'a i maila z pozytywną odpowiedzią od Fenice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
dzięki kleopatra za adresik do austrii, zamówie u nich jakies broszurki, zawsze się przydadzą. a co do tych przewodników w księgarniach to faktycznie nicciekawego poniżej 50 zł raczej się nie kupi a większość to ok 100 zł. Kiedyś byłam na targach turystycznych w Poznaniu i nazbierałam trochę długopisów i notesików ale takie katalogi o Poszczególnych krajach to przeważnie po angielsku i niemiecku a ja chciałabym cos po polsku pozdrowionka aha dziś dostałam 6 probek z kolastyny- po miesiącu dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :*:*:* do mnie dzis przyszly broszury o Nevadzie i juz myslalam, ze to wszystko az tu nagle przyszla moja mama i dala mi cala wielka reklamowke probek ( pomadki, perfumy, pudry) oraz 5 notesikow :):):) a to wszystko z racji tego ze jest koordynatorka w avonie i mieli jakas specjalna promocje ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Molek na forum:) Co do Zotta to z tego co pamiętam to pisałam na niemieckiej stronce,na niemiecki mail,ale moja wiadomośc była po polsku,tyle że dopisałam na końcu adresu Poland,a przyszło po jakiś dwóch tygodniach,ale z jakiegoś polskiego adresu,chyba szczecin.Także spróbujcie na niemiecki mail,nic nie tracicie... A ja do Tvn-u napisałam już jakieś 3 tyg. temu i nie dostałam żadnej odpowiedzi,ani przesyłki:(....zreszta na poczatku lipca wysłałam chyba ze 150 maili do różnych firm(głównie spożywczych)z prośbą o gadżety i oprócz tego Zotta,Nutricii i fartuszka od Kujawskiego oleju nic więcej nie dostałam,ani odpowiedzi nawet,że nie przyślą,lepiej mi idzie z prośbami do ambasad..codzienne jakiś przewodnik lub broszurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie będzie chciał się Wam
otworzyć link do katalogu to skasujcie to co jest po 9 w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza22 jak możesz powiedziec skąd dostałaś tą przesyłkę związaną z siatkówką,bedę wdzięczna!!!! Kocham naszą reprezentacje:a Gołaś i Winiarski śnią mi się po nocach;) Chciałabym np.plakat drużyny,albo autografi lub trąbke cokolwiek,może wiecie jak takie coś zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam za gorące przyjęcie do grona stałych forumowiczek :) Ja dostałam: - OB (dobre, bo polskie :P ) - 7 próbeczek z Dermiki - 2 tubki i jedną saszetkę z Eris - 5 próbeczek z Iwostinu - 9 próbek z Ziaji (wysłałam dwa razy) Poza tym napisałam lecz jeszcze nie dostałam: - Netii (o dziwo odpisali, że wyślą :)) - Redds\'a (ciiiissszzzaaa...) - Nutricia (odpisali 29 czerwca, że wyślą a tu nic...) - Oceanic (maila napisałam, uwaga, 20 maja a oni kurka chyba wszyscy na urlopie, albo mają siedzibę w Rosji gdzie wszystkie przesyłki szlag trafia) BUŹKA for all :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dołączam do pytań o przesyłkę związaną z naszą reprezentacją siatkarską ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis nic nie dostałam,ale za to wygrałam kosmetyki w konkursie onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie firmy przesyłają próbki kolorowych kosmetyków??Applause odmówiła,Barwa, też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ... Iza22 ... plsze wejdź na forum :) bo nie moge się doczekać skąd coś wziąść o Reprezentacji Siatkarzy...Fajnie, że jest tu kilka dziewczyn, które również lubią siatkarzy :) Ja tam uwielbiam Kadzia :P spoko lasek :)) a co do próbek to myślałam, że nic dziś nie dostane a tu niespodzianka :)) - 3 szamponetki po 10ml head&shoulders (z Niemiec) - gadżety z Naturellu (notes i długopis Żeń szeń :P) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki a szczególnie Molka, bo mnie pozdrowiła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ja dziś dostalam katalog z ITAKI... boskie miejsca... rozmarzyłam sie... ajk bede duza (dorosła ;) ) to sobie pojade w takie miejsce.. do takiej Grecji czy na Cypr, choćbym miala caly rok zap*** i żreć suchy chleb! sorry, ale sie wkurzylam ze wakacje znów w domu a kumpele szaleją za granicą:( papatki aha i próbki z Erisa... pasuje mi ten krem energiuzujący chyba wiec lece do drogerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja też uwielbiam dostawac i oglądac różne katalogi,ostatnio godzine siedziałam nad projektami domków i marzyłam jaki będe miała w przyszłości jak załoze rodzinę:) Lubię tez katalogi ciuszków,nawet jak nie zamawiam to zawsze jakiś pomysł na zestawienie garderoby którą posiadam w nowe połączenie, albo cosik podobnego przyjdzie do głowy.Szkoda ze nasze polskie Bon prix i Qelle są takie chudziutkie,a może znacie jakieś stronki gdzie są inne ciekawe katalogi ubrań za free,nie koniecznie polskie.Ja jak będe miała trochę szybciej chodzącego kompa(2 tyg.) to też poszukam.. Oki teraz to ja już spadam do sąsiadki na ploty.. Do jutra moje laseczki...pełnych skrzynek o poranku,bużka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
a czy te katalogi quelle przychodzą bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA3 powiedz
w jakim konkursie brałaś udział:) Uwielbiam różne konkursy, wklej linka jeśli możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i Qelle i bon prix są za darmo i najczęściej tak jest że jak raz zamówisz to potem oni już mają twój adres i następne przysyłają już bez pisania po nie Dobra teraz to już idę:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( mam podły nastrój przez ten katalog ITAKI:( 2 tygodnie w takim fajnym miejscu ktore mi sie podoba kosztuje ponad 4,5 tysiąca :D ale moze znajde sobie jakąś prace sezonową to za rok bede sobie mogla pojechac choć na oboz do ktoregos z krajow wspanialych np. jakis obóz w Hiszpanii... brzmi dumnie:P hmm ja też uwielbiam oglądać takie katalogi z biur podróży a jak są grube to jeszcze lepiej :D ale potem na oglądaniu sie nie konczy a raczej konczy sie na mamooooooooo czemu nie mozemy jechac? no to nie, obejdzie sie i moim trzaśnięciem drzwiami ;) ehhh rozumiem w sumie ale wiadomo cialo by chcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×