Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

napisłam, ze od znajomych dowiedzialam sie tych opinii:):D:), i poprosiłam ich o adres ich stronki interentowej, bo nie umiem znaleźć, ciekawe co mi odpoiszą :D, a napisałam, ze na ankietę czekam:), zobaczymy co z tego wyniknie, ja myśle, że ty lolitla masz się gorezej, nie wieadomo kto to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivy_queen :*:* widzę że troszke za bardzo zabalowałaś :P:P A przeciez Brawurka miała ok 27 jechać już w podróż do miast ( m.in. Katowic) to mam nadzieje, ze przyjdziesz się pożegnać brawurko :( Ivy ja łobuz ?! :o szok ja taaaka grzeczniutka jak nikt :D:D:D BUSSSSSKA DLA CIEBIE :*:*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mamy jeszcze Polskiej strony, mamy francuską www.wirtuella-pussions.fr . Lecz jeśli nie ma Pani przeglądarki zachodnio europejskiej strona nie bedzie się otwierać. Bardzo się cieszę że nasza firma się rozrasta w Polsce, dzisiaj dostaliśmy bardzo dużo meilów od Pań zainteresowanych kupnem. Pozdrawiam Marzena Bradzka Wirtuella Pussions A teraz dostałam takiego emaila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy ktoś wie, co to oznacza. Z Barwy dostałam taki oto majl: Tzn. Przyślą PRÓBKI czy nie? Drogi Kliencie, Dziękujemy za zainteresowanie produktami naszej Firmy. W załączeniu przesyłamy nasze foldery. BARWA Sp. z o.o. www.barwa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to słówko jest być moze z francuskiego:D, a ma ktos moze tą przeglądarję????:) i co ta gruba kaszka dala emaila i zniknęła....czemu???.....aha musi namo dpiswać na nasze emaile:D. pa dziołszki bede potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kely
They let's greet problem mums it is paid for samples ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wyscie dziewczyny podiiocialy:> ja mam i nie ma takiej strony!!! ta firma to kolejna lipa a kaszka czy cos w tym stylu sobie robic z was jaja !!! znowu beda adresy na forum guptaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy! Wszystkim Ankom wszystkiego najlepszego: duzo nas tu, zaraz idę piec ciasto na wieczór, hihih;) nic dziś nie dostałam jeszcze- biustonosz chodzi około 13- 14, wiec kto wie, kto wie... może jakiś rachunek z PLUSa wpadnie? Porządna firma, dwa razy w miesiącu przysyła takiego gadżeta, hihi a! słuchajcie- robiłam wczoraj zakupy na www.aptekanowa.pl (mają dużo tańsze leki niż inne apteki) i poprosiłam automatycznie o próbki vichy (mają umowę z firmą, więc mają te produkty taniej i w próbkach też). Odpisali, ze wysłali... Zobaczymy, co i jak przyjdzie. pozdrowionka dla wszystkich i powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis otrzymałam -katalog ITAKA-gadzety od naturella Jezeli nie pdoałas TINKA adresu to mozesz sie z nimi pobawic:)sprawdzic co napisza,ale mysle,ze za tym siedzi ktos kto podczytuje forum i chce zrobic zadyme.Pez podawania adresu mzna sie pobawic z nimi,niech sie troche potrudzi ta osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele dupa blada
ale ja jestem glupia!!! No normalnie teraz siedzę i se w brodę pluje że nie doczytalam strony do końca. Tez wyslalm na ten adres maila i podalam adres!Kurwaaaa!!! Tak to jest jak się zarywa noce a potem polprzytomnym siedzi przy kompie... :( I co ja glupia mam teraz zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tutaj prosił o adres Fenice... Służe pomocą -> biuro@fenice.pl A co to za pierdoły z tą zagraniczną preglądarką? :P xD Nie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL>>>do Nestle wysłałam już dawno temu ale naa razie brak odezwu jakiegokolwiek:( ale nie trace nadzieji ze jeszcze coś przyślą... bo trudno żebym, czekała na maila z negatywną odpowiedzią :P a za pozostałe adresy thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś: kubek z www.onet.pl kosmetyki JUVENA (www.juvena.com) - szwajcarska firma, ale przysłali z Polski przewodnik po Kowarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedź spokojnie i wyluzuj- pojawiały się tu już takie kretynki- zawsze można je znaleźc przez administratora i zrobić porządek a na przyszłość- bądź ostrożniejsza i korzystaj ze sprawdzonych- czarnych- nicków, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele dupa blada
a niech mi ta malpa spróbuje coś namotać to znajdę ją przez IP, pojadę i osobiście nogi z dupy powyrywam!!! ...uch...juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO WAM POWIEM TO WAM POWIEM ALE WAM POWIEM. TAKIEGO SŁÓWKA NIE MA, SPRAWDZAŁAM W SŁOWNIKU ANGIELSKIM I FRANCUSKIM. TA STRONKA TEZ NIE ISTNIEJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ktoś tu chciał maila do MINCER? ja właśnie wysłałam, bo chyba mają przystepne ceny więc moze sobie cos kupie... a oto opis jak doszłam do tego jaki mail ma firma MINCER:D otwieram przeglądarke w miejsce adresu wpisuje www.google.pl tak gdzie wpisuje sie to czego chcesz poszukać wpisuje MINCER hmm szuka... jest! kilkam jak sie otworzy stronka to wypada kliknąć na polską flage bo jestesmy z Polsce ale jeśli ktos chce poćwiuczyć jęzki w wakacje to kliakmy odpowiednio na flage niemiecką, flage wielkiej Brytanii bądź Francji ja wybieram flage Polską :P rozglądam sie czy przypadkiem nie ma gdzieś słówka \"kontakt\" o, jest! u góry! klikam... jest formularz kontaktowy, gdzie mozna napisać prośbę jest także e-mail pogrubioną czcionką ktory wystarczy skopiować i wkleić do tego okienka z którego piszecie maila np. jak musicie wejść na poczte w portalu bo tak jak mi nie chodzi wam outlook:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - wirtuella-pussions nieźle ktoś o wykombinował i jeszcze ta domena - wp.pl .. wirtualna polska ma tylko to! uwieżcie! a ta strona się nie otworzy... jaki brech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe.....no juz podawalam adres do mincera....mincer-mona-liza@kosmetyka.com.....idziecie...na koncu jest com ,a nie pl:P i dlatego Wam nie dochodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> adres do MINCER jets taki: mcr@kosmetyka.com ja wysłałąm i doszło chyba bo żadnego zwrotu nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtuella pussions
Drogie Panie! Jedna z waszych koleżanek podała nam adres forum, twierdziła że dowiedziała się o nas dużo dobrego o naszych kosmetykach z tego forum. Bardzo nam przykro że pisału do nas panie nie po ty wypróbować nasze kosmetyki tylko zwiększyć swoja kolekcje. Co to znaczy słowo pussions?? a co to znaczy ziaja czy tvn?? trzeba logicznie pomysleć Panie każda firma może wymyśleć sobie nazwe. Proszę nie pisac do nas meili bo i tak nie bedziemy rozsyłac próbek kolekcjonerkom. Marzena Bradzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtuella pussions >>> ja nie mam zamiaru, nie słysząłma o tej firmie nic dobrego:P pisze tylko do firm ktore uzyskały moje zaufanie, a zresztą co sie bede wysilać... ide szukać jakichś fajnych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no,a ja zawsze pisze na mincer-mona-liza@kosmetyka.com i zawsze przychodzi....:) ja ci proponuje napisac na swoj i moj adres to Ci dwa razy przyjdzie moze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> mnie? :) jedne próbki mi wystarczą :) chciałabym rzeczywiście przetestować te kosmetyki:) aha wiecie co... przysłali mi wczoraj próbki z ERIS to wiecie bo pisałam :) ale użyłam tego kremu przeciwtrądzikowego jakiegoś intensywnie coś tam z tej serii under twenty tego przeciwtrądzikowego, taki niebieski no i użyłam go na noc i rano taak mnie skóra swędziała brrrrrrrr nigdy więcej :P może innym służy, moim kumpleom ale mnie jakoś nie... w niektórych miesjach byuła moja twarz czerwona ale cała swędziała może niepotrzebnie używałam bo nie mam trądziku ale przed okresem;D chciałam sobie użyć czegoś takiego bo wyskoczyło mi pare krotek a tu rano taka niespodzianki:( już lepiej ale to dzięki Bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nio papaja do Ciebie to napisalam:P ja do nich juz pare razy pisalam i za kazdym razem cosik innego przychodzilo :) porzadna firma...;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czy można gdzieś zdobyć pudełka na tabletki anty ???dzx pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie kliknęłam na mnie przez przypadek... i wiecie... nie spodziewałam sie ze mam tyle postów już... moze dla Was wytrwanych nie za dużo ale dla mnie szok... spodziewałam sie cos okolo 30, góra 40 a tu szok:) ale miły:) jeszcze chwilke posiedze i ide robic pierogi bo założyłam wczoraj specjalny topic o nadzieniach do pierogów :D moze ktoras z Was czytała:) no i nic łatwego nikt mi nie zaproponował ale wytwintne propozycje padały ale to nie na moje umiejętności :P wiec będą z jabłkami i bynaamonem, mam nadzieje ze to bedzie jadalne, jeszcze poszukam z zasobach kafeterii jak zrobić jakies smaczne ciasto pierogowe bo to oklepane z książki kucharskiej (maka+jajo+woda) jakoś mi sie nie podoba:P ale cały czas tu jestem:) mam te strone otwartą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×