Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość czy wy nie umiecie czytac
??????????? papaja - przeciez Ci napisalam ze zablokowalm juz ta osobe - tzn. zarezerwowalm jej nicka (tak samo mirelka) i juz wiecej pod tym nickiem nic nie napisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> no wlasnie, zazwyczaj grzecznie [prosze... tlko raz mnie poniosło:) jak pewne osoby zaczely mi wypominac ze dostalam 2 linki od zakochanej, jakby to bylo przestepstwo... ale juz nie maam zamiaru sie tlumaczyc ze nie wiedzialam ze nie wszystkim wysyla, ze nie wiedzialam ze tak to odbierzecie i w ogole... bylo minelo... wróciła stara dobra papaja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy nie umiecie czytac >>> okej fajnie, napisalam do tej osoby ktora wyzywa mnie od zboczonych świń:):):) i kaze mi wyp*** z forum no i co począć są ludzie i \"ludzie\" jak juz kiedys napisalam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelką
nie kłóćcie się już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papaji >>> nie rozumiem tu czegoś... napisałam o tym upale;) do osoby ktora mnie wyzywała od świń... a ta co zarezerwowała mi nicka to okej nic nie mam :) nie rozumiem o co chodzi prosze konkretniej sprezyzować zarzuty... a moze ktos inny mi to wyjaśni... :(:(:(nie panimaja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za awantury znowu????? CISZA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dałam sie wciągnąć... przepraszam... mialam ignorowac ale tak sie chcialam pochwalic ze doczekalam sie podszywacza jak Brawurka :):):) i zaczelam komentować czyjeś wulgarne posty (to o upale) jeśli Moderator bedzie robił tu porządek to nie bede miala pretensji o skasowanie moich postów tych bo niedotyczną tematu... :):):) sorry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelką
lubię to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam pronto bo brud posprząta:):):) przydałoby sie Pronto:):):) mam zapasy w domu? chcecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wlsciwie to po co wam tysiace probek i probeczek? przeciez i tak wiekszosc wyrzucacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to po co
sprzedajemy potem na Allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 >>> moge odpowiedziec? mi osobiście nie są potrzebne tysiące... wysłałam pare, moze parenascie (nie paredziesiąt :P bo pewnie zarz mi to ktos zarzuci:) Próśb o próbki, do firm ktore mają dobrą jakosc i przystepne ceny i z ktorych firm moglabym cos kupic po wypróbowaniu:) tylko dlatego... dlatego np. nie wyslalam do Diora bo ceny mnie porażają:):):) nie chce jawić sie tu jako osoba święta, nieskalana, najczystsza i w ogole:) ale mówie jak jest z mojej strony:):):) a gadżety to inna sprawa, prosze ale nigdy nie ściemnialam jak to ich produkty są cudowne jesli nawet ich na oczyu nie widzialam... w takim wypadku pisze zwyklą prośbę a jak znam firme i mi wybitnie zalezy (w przypadku NESTLE) To napisalam prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
dziewczyny co to jest ZIP? aha i co znaczy street (domyślam się, że to nazwisko ale nie jestem pewna ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond_i nie jestem zlosliwa ale sie usmialam street to ulica a nie nazwisko a ZIP to kod pocztowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zip - kod pocztowy street - ulica marna prowokacja... ale zeby miec czyste sumienie odpowiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
dzięki. nie jestem głupia, tylko po prostu nie znam niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok BLOND_I pewnie za to znasz inne jezyki, angielski na przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
powalacie mnie waszymi pytaniami.. street - nazwisko, i to po niemiecku... KON BY SIE USMIAL... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
no to i może po angielsku, czy to ważne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelką
ona zna pewnie "francuski", ale na pewno nie lepiej ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla stałych dawnych i no wych Nice Girl miłych wakacji :-)-wracaj do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
uczona się odezwała...jestem za to dobra w innych dziedzinach...a języki obce to nie moja specjalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie, nie jestem zadna uczona...ale widac Ty nia tym bardziej nie jestes....takie gafy to moga robic dzieci w podstawowce....no chyba,ze Ty wlasnie jeszcze tam chodzisz to okay:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
zdziwiłabyś się. mam 2 fakultety (ale ty pewnie nie wiesz co to jest, więc zajrzyj do googli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
basiulka --> nawet nie wiem, czy w podstawówce..... ja si chyba slowa street uczylam w 5, albo w 4 klasie.. (teraz chodze do gim.) a wiec.... a BLOND_I, czy jak CI tam.. jaka zatem jest Twoja specjalnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOND_i
sranie na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe....
ciekawe, z czego masz te fakultety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×