Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hej hej! Ja też witam Was w ten jesienny(!) poranek,nie ma deszczu,ale jest przerażająco zimno,wilgotno i wietrznie..brr Chyba cały dzień spędzę przy kompie,bo wychodzic to mi się nie chce. dostałam dziś przewodniki po moim mieście Częstochowie,hihi,jak oglądalałyśmy je z mamą to się dziwiłyśmy w którym miejscu ta Częstochowa taka piękna,eh fachowe zdjęcia potrafią zrobic niezły klimat i tak sobie pomyślałam że pewnie w tych zagranicznych przewodnikach to też takie zdjęcia,a tak naprawde wcale tam nie jest tak pięknie.Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiał ktoś miseczkę dla dziecka??:) Ja jużw tym jestem miesiąc, i jeszcez się boję zamawiać z USA:). Nie wiem czemu, mimo iż wiem, że to darmowe:) Może mnie ktoś pocieszy i też zamówi sobie miseczkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tą miseczke też zaraz wyślę:), tylko niech ja się doweim co to nzaczy:) \".† Please allow 6-8 weeks for delivery. And as thanks for signing up, we’ll start you off with big coupon savings.\" Papierowe Nożyczki pisały, że jak jest signing to chyba cos tam się płaci za przesyłkę?:) Czy to prawda? A poza tym co z tym 2010 rokiem? Do tego czasu tez prowadza promocje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski mam pytanie nie z tej beczki,czy można sobie przesyłac filmy meilem tak jak piosenki?Co ?A może ma któraś z Was np.ten film o papieżu na dysku,bo bym go bardzo chciałą zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcuiałam zamówic sobie to jedzonko dla kotka, wypełniłam ,ale nie chce tego wyslac bez uzupelnionego \"MI:...\", a skąd ja mam wiedzieć co to jest?:) Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje:) Papierowe_Nozyczki sorki, że w czoraj nie odpowiedziałam, ale wyskakiwał mi jakiś błąd i sie wkurzyłam i poszłam spać:) Oczywiście chętnie pomogę Tobie szukać czegoś dla kotka tylko daj jakieś namiary na stronki itp Kurczę u mnie cały czas pada od razu mam humor do d....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawiać przyjemność (proszę) pozwalają 6-8 tygodnie dla dostawy. I jak (ponieważ) wdzięczności (dziękuje; dziękuje) dla podpisywania , my ’*ll* rozpoczynają was od z wielkimi oszczędnościami kuponu.\" tak przetłumaczył trans. signing =podpisujący (podpisywanie)- to może oznaczać, że odbiór paczki odbywa sie przez podpisanie, czyli poleconym, niekoniecznie trzeba płacić za to, zależy też, jaka kwota wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam bardzo gorąco za pomoc:). Tak zwykle to znam angielski, ale nie potrafi ę wprowadzić go w życie (używać w praktyce):D. Może się jeszcze nauczę:). Wysłałam juz po tą miseczkę:). Najwyżej nie odbiorę tej przesyłki:D. Z tego co widzę jest bardzo ładna:). Ten kto już ją zamówił to ma już SWOJEGO dzieciaczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe nożyczki, swietnie, że podałaś te adresy:). Może przypomnisz sobie i powiesz mi co wpisałaś w formularzu po jedzonko dla kociaczka w to \"MI\"..?:) Bo za Chiny nie wiem co tam ma być:(. Takich skrótów to ja się nigdy nie uczyłam:). Ciekawa jestem tylko jak ta miseczka dojdzie do Pensylwanii?:) czyli do Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka z tego co ja się orientuję to raczej nie bardzo da się tak zrobić, bo musiałabyś mieć pocztę o pojemności ponad 1GB, a pozatym to by bardzo długo trwało. Chyba, że masz wystrzałową prędkość to wtedy krócej. Ja nie próbowałam, więc nie mogę powiedzieć na pewno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był listek i przyniols mi : Naturella: katalog,długopis i inotesik Itaka: Katalog Bimomaris: full ulotek i 4 próbki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) 🌻 Nie bzlo mnie 2 tygodnie i jest juz ponad 100 stron :))))) Muze to wszystko dzis przeczytac :) 🌻dla wszystkich i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) 🌻 Nie bylo mnie 2 tygodnie i jest juz ponad 100 stron :))))) Musze to wszystko dzis przeczytac :) 🌻dla wszystkich i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pare chwil mnie nie bylo a tyle czytania :) no wiec ja też zamówiłam sobie te miseczke, nawet nie czytalam, tylko zobaczylam obrazek i juz widze ze bedzie dla chrześniaczka, troche nakłamałam w formularzu, bo napisałam na mame a date urodzin dziecka wpisałam mojego chrzesniaczka i jego imię, mam nadzieje ze nie sprawdzą:):):) no to tyle:) ale fajna miseczka:) ciesze sie ze nie tylko ja zamówiłam:) mam nadzieje ze to za FREE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio nareszcie:), była właśnie u mnie listonoszka:D. Przyniosła mi dwie koperty:). Ives Rocher (niestety tylko ulotki bo im się próbki skończyły:() i Mincer Mona Liza:) (10 próbeczek:) 0 z tego 4 dałam mamie:). Ja się cieszyłam i ona:), a siostra zaraz tam napisze do nich:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe Nożyczki,a na jakiej stronie zamawialas ten katalog firanek??? Moja Mami by sie ucieszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka_istota >>> papierowe nożyczki podawala linka pare stron wstecz:) sorry nie chce mi sie szukac:):):) głowa mnie boli... jak za 10 min. nikt nie poszuka ani Ty nie znajdziesz to poszukam:) ale moze ktos mnie wyręczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
Droga papajo podaj adresy które dostałaś od zakochanej, miała ona je podać po tygodniu i własńie dzisiaj mija tydzień, więc chyba możesz to zrobić dla nas. podziel sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Aale mam zachlapaną pogodę. Wybaczcie dziewczyny że się nie udzielam ostatnio za bardzo ale mam problem z pewnym portalem który zniszczył mojego bloga :-0 muszę wiec założyć drugiego a ulepszenie go zajmuje troszeczkę czasu. Później do was przyjde :) PAPATKI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n stronie z katalogiem firanek co wpisalyscie w rubryce \"poczta\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×