Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Sibyllin
Dzień doberek ;) Co tam u was ? Wstał ktoś już ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko 👄 Ja właśnie przed chwilunią wróciłam z pod namiotu bo byłam nad jeziorkiem pogoda była z początku troszkę bleee ale potem to normalnie cieplutko i fajniutko ale już jestem w domciu i mam kaca 3-dniowego :) Pozdrawiam cieplutko WassSsss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.amtra.com.pl klikamy w kontakt i wyskakuje ankieta do wypełnienia- za jej wypełnienie- bezpłatna próbka preparatu WD40:) dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ank a
Dziewczyny cześć. Ja z wami się chciałam podzielić moją zdobyczą i nowym pomysłem. Dostałam dziś gadzety z Hotelu Sobieski :-)!!!!!!!!!!! Dostałam długopisy 2 , 3 kartki pocztowe i Kubek!!!!!!! Ale się cieszę.!!!!!!!!! hurra !!!!Może by inne hotele też poprosić.Ja właśnie wysyłam mejle do hoteli.no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski!!!!!!!!!! Podajcie jakieś przepisy na kaca, bo ja umieram:) Jest mi strasznie niedobrze, a nie mogę się zmusić żeby wsadzić sobie palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) kaca miałam ale wyzdrowiałam:) przez pol nocy wipiłam litr mineralnej, pękam:) Jok3r ---> na kaca kawa z cytryną. na sama mysl robi sie gorzej :-0 ale to jest skuteczne a smak da sie przezyc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee
kinderia to jest temat o próbkach i gadżetach a nie krajoznastwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimka
ta kinderia była już na staryym forum i gadała nie na temat a fuj a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Jestem w trakcie sprzątania w chałupie - takie wiecie generalne porządki bleee A propos to ja tu muszę Kinderię bronić, ponieważ te linki to ona podała bo ja ją prosiłam, jak raz odbiegniemy od tematu to się ziemia nie zawali, o !! A tak się zapytam z ciekawości ile ty razy się wypowiadałaś (mówię tu o tej która pisała nade mną) spójrz na jej posty i moje...i teraz na swoje... no i co?widzisz? Nie mamy o czym dyskutować wogóle!! Jakoś stałym dziewczynom to nie przeszkadza, że sobie z Kinderią poklepałyśmy o czymś inniejszym :-p tylko zawsze jest nie w deseń tym które tu nic nie robią a najwięcej mają do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo laski! :* Już wrociłam z obozu... mam nadzieję , że przez te dwa tygodnie o mnie nie zapomniałyście i nie było niczego nowego tutaj bo nie chce mi się czytać tylu stron od początku :D Prawie zapomniałam jaki miałam nick :D Na obozie było super i cieszę się bo wszyscy sa z mojego miasta i mieszkamy obok w dzielnicach także często będziemy się widzieć :) Dostałam 3 próbki nowego H&S, 6 dużych kremów z Nivea , pilniczki i książkę o paznokciach i oczkach oraz wizytówki z Wilkinsona (czy jakoś tak :D) POZDROWIONKA DLA STAŁYCH 🌼 i reszty ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczka wróciła z wakacji chyba bo dosyc długo jej tu nie było. :-0 znowu sieje roz******l :) pewnie ktoś tu pozamiata niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby oby, bo jak narazie to moderatorzy są głusi i ślepi, tyle co sie do nich wiadomości wysyła, ale jak narazie to jak grochem o ścianę!! Ja wiem że moderator też człowiek ale dawno tu żadnego nie było :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski za dobre rady odnośnie kaca:) Powiedzmy, że się wstępnie uleczyłam:), ale jeszcze dużo przedemną. \"Sprzątacze\" już są w drodze, więc luz dziewczyny. Zauważyłam, że bardzo dużo lasek z pomarańczowymi nikami odzywa sie tylko i wyłącznie jak coś im się na forum nie spodoba. Linku żadnego nie podadzą, bo lepiej poczekać, aż im ktoś na tacy poda, ale jak tylko ktoś zboczy z tematu, albo napisze coś co się im nie spodoba to od razu afera i nagle sie okazuje, że one wogóle istnieją i mają najwięcej do powiedzenia. Śmieszne. Ja tam sobie lubę czasem poczytać, lub pogadać o czymś innym niż tylko o próbkach, bo jak czasem odbiegniemy od tematu to się robi taka fajna atmosferka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze sc dziewczynki, wyszukuję właśnie hoteli do których można by skrobnąć ;-) Nice Girl fajnie,że wróciłaś;-) mam nadzieję,że obóz był ciekawy ;-) Nie kłóćmy się dziewczynki,kogo obchodzą kłótnie-to ogóle bez sensu, u mni dziś listusia nie było oj ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się Jok3r w 100 % i też uważam że jak się czasem zboczy z tematu i poklepie o czymś innym to też jest fajnie :-D No taaa pomarańczowe nicki to się udzielają wtedy kiedy nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------
Kurde dziewczyny nie widzicie,że to 1 osoba pod paroma nikami?? I ta pani moralistka i Brawurka oo i nelsza oo7 to jedna osoba!!!!!!!!! nie reagujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że nasi podszywacze znowu robią tutaj zamęt. Jutro jadę do mojego kochanego Krakowa a potem na Słowacje. Taki szybki wypad,bo wracam we wtorek =/ W sumie to nie mam ochoty nigdzie sie ruszać,ale moi rodzoce coś wymyślili i niestety muszę =/ eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybow nie było :( Raptem 10 znaleźliśmy, ale za to jagód w brud. Mam całe paznokcie zabarwione :( Dobrze ze bede robiła jasnofioletowego frencha :D Dziewczyny z góry mówie resteuracje i kawiarnie odpadają;/ sprawdziłam to jakies dwa miechy temu ;/Nie produkuja gadzetów. Z tymi hotelami to tez nie wiem bo jak sie wszystkie rzucimy to moze tez każą nam płacić?? :D:D Mi Leszno nie odpisało jeszcze więc czakam cierpliwie. Choć ją straciłam przed chwilą, mój TŻ mnie wku..... i z piknego weekendu nici, bede tu z wami siedziec :P Cos jeszcze chciałam ale zapomniałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz wiem, przypomniało mi sie jak wysłałam :\\ POwiedzcie mi moje kochane jak sie robi te wasze stopki :D tez chce! I druga sprawa zaznaczam sobie krateczke powiadomienie na maila i mi nie przychodzi;/ wiecie jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie adresik
do firmy wysyłającej próbki perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×