Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześśćć! Zapisujcie sięę... Nic nie tracicie! Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=idzka Najlepiej zmienic język strony na angielski na samej górze (flaga). Potem wcisnij Register now!!!!!! Później uzupełnij: - Choose your User Name: nick (swój) - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name:idzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos sie chce zapisac na www.prizee.com to wielki plis podajcie moj nick DAYDY85 w ostatnie rubryczce register now!!! byly juz takie wypowiedzi ze jezeli ktos poda polecenie to cos traci!!! TO ZUPELNA BZDURA POLECENIE JEST PO TO ZE JAK UGRASZ 1EURO MNIE JAKO OSOBIE KTORA POLECASZ PRZYPADA 0.25 EURO I TY TEGO NIE TRACISZ TO PREZENT OD PRIZZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś? jak tak to mam sprawe zwiazku z prizee... otóż o co chodzi w grze Koktajl?! coś tam pisze i potem sie klika \'OK\' i odrazu daje 1 cent! i tylko o to chodzi w tej grze?! strasznie wyczerpująca lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaa
Patrycja, tam jak masz ten koktajl to po nim "jeździsz" i odkrywają się wtedy owoce. Jak będzie para jakichś owoców, to dostajesz kaskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie w tym tygodniu tylko ten naklejki ale jak juz mowilam nie mam czasu aby coigle czegos szukac:( nauka , praktyki i zycie towarzyskie jak to kazdy student wie o co chodzi:P a moze wiecie lasewczki jak dostac? taka silikonowa brazoletke na rękę? wszyscy ja maja tylko skad ją wziąść! pozdrawiam nowe i stare forumowiczki! ja teraz głównie wypełniam konkursy na stronie z konkursami i cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaa
Bransoletki silikonowe? W sklepach w mieście powinny być. Np. w Empiku, CroppTown'ie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzciee
po co sa te bransoletki silikonowe, przecież wyglądają beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaa
Są po to, żeby pomagać. Podróby to co innego. Ale oryginały wspierają różne akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzciee
Aha, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BANKO!!! ja jestem ale strasznie mi sie nudzi!!! ostatnio nic nie dostalam nawet zadego dlugopisu nie mam ani zanej koszulkiani kubka chyba mam pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem strasznie zadowolona, nie dosć ze fajnie się wczoraj bawiłam to jeszcze po porwocie do domku ...:) zastałam miłą niespodziankę. Przyszły do mnie te koszuleczki o których wam ostatnio pisałam. Teraz mogę napisać już adres http://www.fanshop.pl/sklep,31,15154194,16458908545702,02,,pl,453,3675-15-.html Dostałam te koszulki ze stronki z napisami \"VODKA Connecting People\". Dostałam i tą niebieską za 27,90 rozmiar L i czarną za 34,90 rozmiar M. Napisy są minimalnie krzywe z jednej strony ale jak przymierzałam to serio nic nie widać. Ale do sprzedaży z takim felerem trafic nie mogły. Fajnie natomiast ze trafiły w moje łapki :):) Ps/.. Nie róbcie sobie nadzieji ze też wam cos wyślą bo mi napisali ze nic nie wysyłają. Ale udało mi się trafić akurat na taki moment, w którym wycofali dwie koszulki z obiegu. I przez to ze napisałam do nich meila postanowili mi je wysłac. Pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy85 ja dostalam ostatnio tylko netesik i pare katalogów a tak to puchy...coś chyba se w konia leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BANKO wydaje mi sie ze to przez tą nową ustawe o podatkach na gadzety i probki!!!! tak mi sie cos o uszy obilo ze nalozli podatek przez co firmy zmniejszyly produkcje gadzetow. zagranica ne przysyla nasze firmy nie mają kasy na probki i gadzety!!! CHYBA MI SIE COS WYDAJE ZE PROBKOMANIACTWO UPADNIE!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przypominajka
a co ty tu robisz/??????????? mialas byc na tamtym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja n ie moge pojac tej calej wojny na forum.. nie mozna byc dla siebie milym i zyczliwym? probowalam dostac sie na inne forum ale jakos nie wiem.. nie dostalam zaproszenia.. no coz..ale mimo wszystko staram sie byc mila i kazde forum powino byc dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie! Ja zostałam zaproszona przez Jok3r na ich prywatne forum. Byłam tam, zobaczyłam co się dzieje - jest naprawdę fajnie, tak jak to opisałam w wcześniejszym komentarzu. Mam strasznie słabego neta i bardzo źle mi sie siedzi na tamtym forum, bardzo dużo czasu zajmuje mi wchodzenie tam na strony tym bardziej że dziewczyny mają bardzo dużo wątków. Poza tym jestem osobą bezstronną. Nie raz zostałam zapraszana na inne fora a i tak dalej siedzę na kafeterii. Mam nadzieję, ze to nie jest zadna aluzja do mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probki z timetospa
Dzisaj dostalam probki kosmetykow ze strony www.timetospa.com oraz list ,czy ktoras z was moze zobaczyc czy musze za to zaplacic ? Ta linka byla podawana na forum wiec moze odrazu inne dziewczyny ktore tam zamawialy bezplatne probki czegos sie dowiedza, korzystalam ze slownika translate ale wiecie chyba same jakie sa te tlumaczenia.. Welcome to timetospa Thank you for your recent about the timetospa product ranges and well-being services. It is with great pleasure I advise you that our 5th ediotion the timetospa magazine will be landing on your doorsteps within the next few weeks.Take time out of your schedule and unwind with our quarterly magazine , packed with health,beauty,nutrition and fashion tips,plus exceptional offers,helping you achieve a healthy ang happy lifestyle. RECEIVE A FREE SKIN AND BODY BEAUTIFUL COLLECTION WORTH Ł22. if you order within the next 14 days** (Only available through timetospa mail order or online . not to be used in conjunction with any other offer , e-gift cards , elemis day-spa gift vouchers and treatments or gift collections. Available from 14 days from today's date ***20% discount may not be used in conjunction with any other offer and is valid for 14 days from today's date) Quote ENQ05 to qualify Our unique service Exclusive to all timetospa customers , we offer a personal one-to-one service with our expert Spa Consultants.These fully qualified therapists are here to advise and support you with your skin and body care regime and offer overall well-being quidance. Recommend a friend Share the secret of timetospa with a friend and when they spend over Ł50.00 you will both receive a complimentary Elemis Body Ritual Collection worth Ł14.00**.Simply ask them to quote Mail03 and your name when calling. We look forward to welcoming you into the sensory world of timetospa , together we can make steps to enhance your skin,body and lifestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przypominajka
ale ja nic nie mam do ciebie tylko dlaczego ty mozesz byc na dwoch forach ? i tak jak podasz adrews wszyscy sie rzucaja i nikt nic nie dostaje a po za tym to wiedze ze masz duze szczescie do zdobywania gadzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciała to mogę siedzieć na 4 forum na raz ale tego nie robię. A dziewczyny zaprosiły mnie dlatego bo widzą że też ciężko pracuje na upominki. Wysyłam ok 150 meili dziennie....:) Tu wcale też nie muszę być, ostatnio nawet nie chciałam... I tak juz nie podaje masy adresów jak wczesniej bo to nie ma sensu. Podaje adresy tego co dostałam bo jest kilka osób które liczą na te kontakty... A jaki jest sens trzymania tego dla siebie... Po 21-wszym może już nie będzie mnie wogóle na necie, na dość długi czas :( to sobie ode mnie odpoczniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie rozumiemczemu wy tam wyganiacie tą PRZYPOMINAJKE??? BOZE PRZECIEZ TO FORUM JEST DLA WSZYSTKICH!!!! ACHA MAM TAKI POMYSL MOZE BEDZIEMY TERAZ SZUKAC OBOJETNIE JAKICH FIRM POPROSTU W GOOGLE WPISZEMY FIRMA CZY POLKA I TAM BEDZIEMY WYSYLAC EMAILE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dosyć życia chyba zabije sie już mam taką chęć...:(a to wszystko przez brata nie chce mi sie żyć zaluje ze sie urodzilam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze pisze to ale musze sie wyzalic a wy jesteście wyrozumialymi ...ach jakie zycie jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×