Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Lola Luuu
Biedactwa waszystkie chore!!! Ja tez mam angine!!! :(:(:(:( I listonosz mnie omija !!! Buuu nic ani meil ani listonosz!!! BUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeh.. ja w tym tygodniu byłab bardzo chora, teraz juz prawie wyzdrowiałam, ale dzisiaj moi koledzy mnie zaatakowali rzucając we mnie sniegiem i nie wiem, czy znowu nie zachoruję, zwłaszcza, że jeszcze troszkę chora byłam... ale moze nie zachoruje :D:D Za chwile będę szła na poczte, zobaczyc co tam dla mnie jest, bo odbierać takie paczki w ten sam dzień, co sie dostało zawiadomienie mozna o ok. 16:30 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na poczcie... dostałam płytkę z muzyka klasyczną i czyste kartki papieru :) od Radia Rzeszów.. w końcu to najbliżej połozone duże miasto :D A tak w ogóle to zdziwiłam się, że już przyszło, bo czekałam na to 2-3 dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehm.. przepraszam. teraz oglądam tą płytkę i widzę, że to nie muzyka klasyczna, a ludowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Fajnie :):) Szkoda, że weekend nastał, bo listonosz nie przyjdzie.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaaj pusciutko..oprucz tego ze dostalam cala reklamowke słodyczy hehe..:P Aa.. ja mieszkam niedaleko Lezajska..Rzeszowa..Jarosławia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :D co tam u Was?? u mnie nawet niejest tak zle,po szkole w somciu czekaly na mnie 2paczuszki: ----> Gdynia ( naklejka,ksiazka,informator trójmiejski, ulotka) ----> femi (ulotki,broszurki,cenniki, i 1olejek i takiej buteleczce i 3próbki w malych pudełeczkach:maseczka na dłonie,żel jakis i kremik) :P:D:D:P:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam : od firmy 3M ----> 6 maseczek ochronnych [gdy sie ma do czynienia ze szkodliwymi substancjami] korki do uszu[tłumią hałas] nauszniki....i fajna bezbarwna teczka....ALE ONI DO MNIE ZADZWONILI ! :) ale zonk był! ! ! od Koszalina ----> długopis...znaczek...naklejka.....i podstawka z przypinką do notesiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssa->>> mozesz podac skad te slodycze? :) jesli oczywiscie to z jakiejs firmy :D bo ja straszny lasuch jestem.... ;) i dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam katalogi o Chorwacji- bardzo duzo:-) i o Dani tez bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sobie i śle e-maile do urzedów miast...... ......mam zapisany jeden dokument --->>>piękna prośba i uruchomioną poczte i tylko w goglach szukam nazw miast i urzedów a potem wysyłam za pomoca kopiuj [bo mam dokument na pulpicie]hohoho już cgyba z 30 wysłałam ale chce żeby przyszły tydzień był urodzajny więc trzeba\"popracować\" .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typhoon -> Te słodycze to od ojca z pracy :D, Jakby przesyłali z firm słodycze to bym co miesiąc do nich pisała hihih^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fulla ! ! ! wysłałam chyba z 50 e-maili ...... .....jutro ciąg dalszy ,,,dziś już mi się nie chce .... .........ide pooglądać TV......hehe \"Bar\"...... jest tam sie z czego pobrechtać ......:D ................pozdro od kroopy ....i kropka . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz biore mapę (k2 - tez dostałam za darmo przez net:D) i szukam jakichś miast :D:D:D trzeba popracować.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieeemka wam wszystkich ;) ja to jestem ze Stalowa Woli... niedaleko Leżajska... Jedna dziewczyna pisała ze jest stamtąd :P A Iwonicz Zdrój też nam, bo byłam tam kiedyś z moim chórem... na 8 dni :P Byłam w jakimś fotelu w centrum... nazywał sie yy...ee... coś związane z kwiatami... chyba \'Hotel pod lilią\'? nie pamiętam ;D;D u mnie od 2 miesięcy pustki, a to wina tego, ze w ogóle ostatnio nic nie wysyłałam... a cały czas sobie obiecuje ze powysyłam sobie.... :( a tu nic.... może da ktorać mi jakieś meile...? bo dawno mnie tu nie było...a nazbierało sie tych stronek... ;) ładnieee prose ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssa->>>>> niech tata powie w pracy ze ma jeszcze jedna corke :D katep1->>>> bylabym Ci bardzo wdzieczna gdybys podala mi skad masz te przewodniki po Chorwacji i Danii. szukalam tego ale jakos nie udalo mi sie znalezc :( dzieki. pozdrawiam Was mile panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katep1->>>>znaczy sie te katalogi :) nie przewodniki ale wychodzi prawie na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek
Witam Podaję pewniaka biuro@femi.pl Przysyłają 3 próbki kremów. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje pomysłu na topik i cierpliwości i wytrwałości w prowadzeniu go :) Ja jestem jeszcze \"zielona\" Chiałam zapytać czy mozna jakoś dostać cos o wloszech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Własnie wróciłam ze sklepu, bo kupowałam prezent na mikołajki. Dużo a mało kupiłam, ale nie mam juz kasy... :( Jak zawsze:) Ktos pisał, że jest ze Stalowej Woli :) Znajomy mojej mamy tam mieszka, a poza tym, do mojej klasy przepisał się chłopak, który się przeprowadził do Leżajska ze Stalowej Woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z Krakowa :D:D:D:D :P:P:P U mnie pustki!!! Listonosza dzis jeszcze nie bylo albo mnie ominol (w sobote u mnie chodzi) napisze do tego femi !!! A ktoś z was juz pisal na ten adres www.a-i.pl (to ja go podawalam) Ta paczka przychodzi ok. po dwóch dniach bo to jest PRIORYTET!!! Pozdrawiem i życze udanych łowów :*:*:*:*:* Mała Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej -ja dzisiaj dostałam przesyłkę z Ambasady Hiszpanii (zdziwiłam sie bo myślalam że w soboty listonosze nie chodza) i zamarłam. Przyszły dwie olbrzymiaste koperty i wysypałam z nich ponad 40 przewodników!!!!!!!!!!!!!! Część po angielsku a część po polsku. Po prostu szok! I nie jakieś tam spisy hoteli!!! Po prostu cudo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w soboty nie chodzi.. poczekam do poniedziałku, ale obiecałam sobie, że w ten weekend powysyłam tyle meili, zeby nastepny tydzień był cudowny pod względem paczek, jakie przyjdą :P:DAle narazie nie mam weny, gdzie pisać... do tego a-i napisałam, do femi chyba też... teraz tak sie zastanawiam, jakie firmy moga wysyłac jeszcze gadżety.. :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×