Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

agaciabytom-->>>>> widze ze tez bywasz na forum wizaz.pl bo dokladnie te adresy byly tam podane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do typhoon................ tak, ale wydaje mi sie , że jednak tu jest sympatyczniej wiecej osób itp , dlatego tez sie tutaj przeniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiii dostalam pierwsze lupy od TOLPT taka calkiem nie mala tubeczke kremu i od BIOMARIN kilka pr kremow SUPERRR to jednak dziala :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! asiaa42 a jak trzeba się zapisac żeby otrzymać tą figurke. A u mnie przez dwa miesiące mało zdobyczy ale jakieś są teraz biore sie do roboty i zamwaim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wejdziesz na ta strone to poszukaj formulaz do zarejestrowania sie w sklepie i to wystarczy wybierasz figorke i juz nie trzeba nic kupowac wystarczy sie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
kochane dziwczątka dostałam dziś 6 zaproszeń ślubny, są poprostu prześliczne, dodatkowo katalog z Zakopanego i jeszcze jakiś katalog domów, ale jestem happy, no bo ja dopiero zaczęłm wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
kochane dziwczątka dostałam dziś 6 zaproszeń ślubny, są poprostu prześliczne, dodatkowo katalog z Zakopanego i jeszcze jakiś katalog domów, ale jestem happy, no bo ja dopiero zaczęłm wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
kochane dziewojli dostalam dzisiaj 6 zaproszen ślubnych a jeszcze mają mi przysłc, jeszcze coś z zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dobra-rada-
co do tych figurek-radze przeczytać regulamin tam sie płaci za przesyłke !!! 9,90 i nie wiem czy jeszcze nie +15 zł.jakiejs opłaty manipulacyjnej no chyba,ze chcecie zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dobra-rada-
co do tych figurek-radze przeczytać regulamin tam sie płaci za przesyłke !!! 9,90 i nie wiem czy jeszcze nie +15 zł.jakiejs opłaty manipulacyjnej no chyba,ze chcecie zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa42---->na stronce,którą wyżej podałaś za rejestrację otrzymuje się bezpłatną figurkę (którą wybiera się samemu sposród 5-ciu) ale zapomniałaś napisać lub nie zaóważyłaś,że za przesyłke PŁACIMY MY!! Skopiowałam wątek dotyczące \"bezpłatnej figurki\" : Prezent na Dobry Początek Każdy osoba, która w dniach od 07.11.2005 do 31.12.2005 dokona rejestracji w sklepie internetowym ELLA ma możliwość wybrania jednej spośród pięciu figurek zupełnie za darmo. Po dokonaniu prawidłowej rejestracji wybrana figurka zostanie automatycznie dodana do koszyka klienta. Klient może zamówić tylko wybraną przez siebie darmową figurkę lub dodać do koszyka inne artykuły i złożyć zamówienie. W obydwu przypadkach klient ponosi opłaty i koszty przesyłki zgodnie z cennikiem. Darmowa figurka będzie przechowywana w koszyku klienta przez 30dni od dnia rejestracji. Po upływie 30dni zostanie automatycznie usunięta z koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaa42---->na tej stronce,którą wyżej podałaś za rejestrację można otrzymać bezpłatną figurkę do wyboru.Jednak zapomniałaś napisać lub nie zaóważyłaś,że za przesyłkę PŁACIMY MY!! Oto wątek dotyczący \"bezpłatnej figurki\",który skopiowałam właśnie z tamtej stronki: Prezent na Dobry Początek Każdy osoba, która w dniach od 07.11.2005 do 31.12.2005 dokona rejestracji w sklepie internetowym ELLA ma możliwość wybrania jednej spośród pięciu figurek zupełnie za darmo. Po dokonaniu prawidłowej rejestracji wybrana figurka zostanie automatycznie dodana do koszyka klienta. Klient może zamówić tylko wybraną przez siebie darmową figurkę lub dodać do koszyka inne artykuły i złożyć zamówienie. W obydwu przypadkach klient ponosi opłaty i koszty przesyłki zgodnie z cennikiem. Darmowa figurka będzie przechowywana w koszyku klienta przez 30dni od dnia rejestracji. Po upływie 30dni zostanie automatycznie usunięta z koszyka. Ufff....dobrze,że najpierw sprawdziłam czy to aby napewno jest całkowicie bezpłatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss...po napisaniu poraz pierwszy nie wyświetliła mi się moja wypowiedź i napisałam jeszcze raz...i włąsnie zobaczyłam,że wysłało się 2 razy...sorki dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dobra-rada-
no i ciekawe która zgarnie podzięowania w stylu : dobrze,że zauważyłaś ; dzięki ; dobrze,że ktoś trzyma rękę na pulsie... oczywiście czarna i bardziej znajoma :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak, jak myslałam - dzisiaj listonosz do mnie nie przyszedł. Zawsze jak siadałam na kompa, to z niecierpliwości czekałam, aż się poczta włączy i b. chciałam, aby było dużo nowych wiadomości. A teraz wiem, że większość wiadomości to negatywy (bo adres w meilu podaję od razu) więc teraz chcę jak najmniej nowych wiadomości. Więc dzisiaj dostałam jedna odmowę... poczekamy do jutra.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny na początek proszę o niewywoływanie kłótni ! kolejna prosba : odwalcie się od jok3 co ona Wam zrobiła ? Ja jej nie znam ....ale nic do niej nie mam ...ma takie samo prawo do wypowiadnia sie na forum jak każda z nas .... Witam nowe osoby na forum ....a także dawno niewidziane --Niezapomonajka ....Trutka .....🌻 Filomenka 🖐️ 🌻 Piszcie do urzedu miasta sława ---->ja dostałam teczke ...znaczek ....długopis......piękne foldery i pocztówki .... wrto pisać ;) Buzioooole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×