Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja tylko ostatnio dostałam z dermiki próbki 4 i jakieś tam śmieci.. :P, książęczke o alergii-->nawet mądra :) i 2 razy próbki O.B (bo zamwiłam na mnie i na mamusie :)) POZdrÓWka dla wszySTKICH CZARNYCH forumowiczek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gdzie się podziała
mapkę już dawno dostałam i kupę innych gadżetów:] a nie ujawniam się bo tu sme małolaty piszą:p I nie chodzi o to że zabraknie dla kogoś tylko ilość map jakie zamówiłaś świadczy o twojej malutkiej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... no nie wime czy takie małolaty.... a jak ona chce miec tyle map to niech sobie je ma.... takie same można dostac na stacjach paliw.. też za Free....ALE MAKULATURY NIE OPŁACA SIĘ ZBIERAC :p za 10kg dostaje się papier toaletowy JEDEN !!!!lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe po Twojej wypowiedzi \"do gdzie sie podziala\" stwierdzam że Ty jestes małolatą...:D Do Mała O nie zbieram makulatury :D rozdaje znajomym itp... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie. U mnie raczej też dzis nic nie bedzie no ale zobaczymy. CO do odpowiedzi Asi to to był chyba POlmos Białystok ale nie jestem pewna, gdzyż na tej ,, najewce\" nie ma żadnych napisów a kopertę odpakowywała moja mama wiec...ale raczej to był Białystok. Wiem że to drazliwy temat ale mam do jakiejs miłej duszyczyki pytanie odnośnie pirzze i zamawiania nagród. POmoże mi króraś z was? (gg- 1622661- bardzo dziękuje)A jak narazie życzę pełnych skrzyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla was niespodzianke
Hej dziewczyny! Przypadkowo weszłam na wasze forum, które dotyczy próbek. Jak chcecie to ja wam moge pełno takich wysłać bo mam sieć sklepów kosmetycznych Natura, dlatego jak chcecie to wysyłajcie e-maile ze swoimi adresami. Oczywiście odrazu nie zasypujcie mnie nimi ale postaram się wysłać wszytskim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Ja proszę! Podaj twój adres email to prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szere-ham
kacpi18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla was niespodzianke
a zapomniałam e-maila mandzolinka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
Witam, ----------> pytanie do Sylki 93. jak udalo Ci sie zdobyc gadzety z Browaru Żywiec, na jaki adres pisalas? Ddostalam od nich maila, ze gadzety mozna zdobyc biorac udzial w promocjach Z gory dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, widze, że nikt nie pisze na moim konkursowym forum, więc może tutaj oprócz linków do próbek, gadżetów, map itp. będziemy zamieszczac linki do strom internetowych z konkursami...! Co wy na to? P.S.- Jestem nowa i witam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, widze, że nikt nie pisze na moim konkursowym forum, więc może tutaj oprócz linków do próbek, gadżetów, map itp. będziemy zamieszczac linki do strom internetowych z konkursami...! Co wy na to? P.S.- Jestem nowa i witam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś różowe pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne z lustereczkiem od Scheringa. Pozdrawiam i życzę pełnych skrzyneczek.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Gdzie się podziała... konkursów w necie jest od groma :P i nie trudno je znaleźc... więc po co robic o tym forum???? no chyba, że zrobisz tzw. Konkursy gwarantowane to wtedy.. może i znajdą się chętni. Ale ostrzegam, że takichstron jest niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isiaczek podasz linka z jakiej strony to dostalas? Mala Oo ---> ja sądze że jakby ktos byl zainteresowany konkursami , dawno by napisał na tym jej forum :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqsia D *
sylka zarzuc adresikiem,znaczy mailem do ambasady:) ludzie błagam nie podawajcie co dostaliscie tylko skad i od kogo!(adresy i maile)co nam to da ze bedziemy wiedziec co dostaliscie jak nie bedziemy wiedziec skad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natik133
jak zrobic tu sobie staly nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.
hejka! Macie jakis adresy gdzie mozna ostac gratis jakies produkty dla dzieci? Dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
kochaniutkie...powiedzcie jak wyszukujecie fajne kosmetyczne stronki i z perfumami..w Google czasem mi wyjdzie ale chyba za dobrze mi niewychodzi...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.
hejka! Macie jakis adresy gdzie mozna ostac gratis jakies produkty dla dzieci? Dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gdzie się podziała Słuchaj ja do nich pisałam ze 2 miesiące temu i nie pamiętam gdzie był ten adres mailowy. Może miałam go z forum. Zapytajmy może innych o dokładny adres poczty do Scheringa. Przykro mi,że nie mogę Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wysyłajcie
próbki z sieci NATURA to podpucha.Nie dawajcie się nabrać dziewczyny!!!Znowu ktoś sobie jaja robi!!!!!! Tak samo z tymi książkami telefonicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×