Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dzis po raz pierwszy listonosz nic nie przyniósl, czyzbym sie wypalala, oprucz tego pozytyw z zeptera i kino polska i informacja od miłej pani ze do jutra jest na urlopie ciekawe bo naewt nie wiem od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś smycz z Campiny i magnesik.Poza tym dostałam 2 długopisy z firmy Vox-industrie s.a.Próbujcie do niej też napisać.Powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam dzisiaj pozytywna odpowiedz od miejscowosci w ktorej mieszkam . oto mail do nich belzyce_m@woi.lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynnella jesteś
jesteś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynnella jesteś
jejku mam nadzieje że marynnella jestes bo musze ci coś powiedzieć!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynnella jesteś
no i nie ma jej, ryczeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynnella jesteś
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszke dawno mnie nie było, ale to nie oznacza, że zaniechałam zdobywania gadżetów i próbek :):) Jak pisałm ostatnio - dostałam awizo. Poszłam na poczte i okazało się, że to pudełko Tupperwarre z Hochland :):) Wiecie, ten konkurs :D:D A poza tym to pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum chyba powoli umiera smiercia naturalna nikt sie nie pojawia nikt nie chcesie dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpowiedzcie mi czy zawsze podajecie swoje dane adresowe kiedy wysyłcie meile odpowiedzcie w miare szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, ja zawsze dołączam swój adres, ponieważ firmy nie zawsze odpisują, mimo to wysyłając upominki. pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ja tez zawsze to robie ale juz sie troche zaczełam bac ze beda szargac moim nazwiskiem po całej polsce ale skoro i wy tak robicie to ok.dzieki sserdeczne ja tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny wydawalo mi sie, ze to forum mialo juz 427 stron a teraz jest 425. CO SIE STALO? czy moze pomylilam fora??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze że wkroczył. + dla moderatora Dziś niestety zero próbek.Zresztą tak już od dłuższego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waned
Witam, jestem tu nowa... Fajne forum, czytam i mi sie wydaje ze ktoś miał niezły pomysł z tym forum , ... A to gaDZEty ,które mi się udało wysępić: na 100%pewne! - GETTA przysyła notesik, brylok, długopis - www.marinex.pl - tam pisałam i dostalam notesik, taki jak z GETTA - www.um.myszkow.pl - wysyłają długopis, siatkę, mapę woj. śląskiego - www.ekb.pl nadruki na płyty CD i DVD reklamują - www.lipinscy.pl 300 projektów domów na płycie + katalog - www.floraland.pl Poradnik pielęgnacji trawnika na CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze podaję adres .Nie przypuszczam by firmy sprzedawały nasze dane.A z drugiej strony w wielu innych miejscach też podajecie adres.A co -panie z poczty nie mogą wykorzystać waszego adresu,albo gazowy albo energetyka albo bank albo telekomunikacja albo wysyłacie krzyżówkę bądż konkurs albo... Pomyślcie na ilu drukach podajecie swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waned
wysępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jeszcze śpicie?? Co cóż ja muszę iść na 10:30 do szkoły....Co prawda dziś sobota i listonosz nie chodzi ale już 2 razy dostałam cos w sobotę: z TOŁPA i z PROMARU. Pozdrawiam Was wyszystkich i życzę miłego dnia.Głosujcie na mojego fotobloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu dostałam próbki z ziaji www.ziaja.com.pl, iwostinu, z tołpy, z nutrica www.nutrica.com.pl, z wisanu - katalog firan www.wisan.pl wszystko dzięki wam wspaniałe dziewczynki dziękuję i postaram się coś znaleść i wam podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu dostałam próbki z ziaji www.ziaja.com.pl, iwostinu, z tołpy, z nutrica www.nutrica.com.pl, z wisanu - katalog firan www.wisan.pl wszystko dzięki wam wspaniałe dziewczynki dziękuję i postaram się coś znaleść i wam podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co tu tak spokojnie u mnie w tym tygodniu cisza tylko pani chyba od jakis cukierków odpowiedziała ze nie moze wzbogacic mojej kolekcji no tak lepiej wziasc dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jestem tu nowa ale nie przychodzę z pustymi rękami :) Na początek: www.k2.pl ----> dostalam dzis 2 dlugopisy, notes i kapelusik :D w dodatku wysłali to dzień po tym, kiedy do nich napisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze to forum bedzie dalej istniec... i bedzie sie rozwijac!! Obserwuje je od pewnego czasu i tez postanowilam do Was dziewczyny dołaczyc, chce z Wami szukac różnych nowych stronek z darmowymi rzeczami... buziaki =** mam nadzieje ze ktos tu jeszcze jest!!! Jak tak to odezwijcie sie!!!! Nie bede przeciez gadac sama ze sobą !! =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ja tu zostane tylko nie wiem jak długo mysle ze to moze przez szkołe tez kiedys miałam sesje a tak wogóle to dzis same negatywy,ale wczortaj dostałam kalendarz z pzu i notes z magnesem z ketanolu zawsze cos troche humor poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×