Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a co to jest ten ketanol ???? nie ma w google, ja dostalam ostatnio przewodniki a ambasady RPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketanol to lek przeciw bólowy a produkuje go firma farmaceutyczna o nazwie lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaiczek
Witam Dziś dostałam z firmy Jelfa(producent leków) magnesik na lodówkę z notesem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same odmowy... =(( nawet od pedigree... na stronie poradika sukces mozna bylo sobie zamowic bezplatny egzemplarz tej gazety, w sumie to caly cas mozna. Pisze maila do nich a oni mi jaka s ksiazeczke w zalaczniku przysylaja, no to z nowu do nich pisze czy mi przysla wogole ta gazete a oni jednym zadaniem :\" Poradik sukces nie jest juz drukowany\" To ciekawa jestem po co maja ta oferte caly czas na swojej stronie... =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! długo tu nie zaglądałam ale nie miałąm wogóle czasu. Ostatnio u mnie praktycznie same negatywy ...buuu :( dzisiaj też pustki. Pozdrawiam wszystkich ... jest tu ktoś teraz oprócz mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil_a
można prosić o maila do AVONu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIL_A
WIESZ JEST TAKIE COŚ JAK WYSZUKIWARKA ... UMISZ JĄ OBSŁUGIWAĆ ? WPADŁA I OD RAZU DAJCIE ADRES ;/;/;/;/ MOZE BYS NAJPIERW SAMA POSZUKALA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Cię bardzo
www.avon.pl Nawet nie skorzystałam z wyszukiwarki. Miałam dwa warianty do wyboru: albo z końcówką PL albo COM.PL Na drugi raz rusz głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mil_a
ALE mi chodzi o ich email ! bo na stornie niepodają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiwi
Cześć. jestem tutaj u was nowa, ale juz mi sie tu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C A R O L L
Witam wszystkie Panie!! Otwieramy nową firmę "Caroll" produkującą kosmetyki naturalne. Wiemy, że to właśnie dzięki Wam możemy stać się liczącą firmą na polskim rynku, a w przyszłości nawet na zagranicznym. Dla pierwszych 100 osób zapełnione kosmetyczki po brzeg wraz z unikalną ofertą. Zapraszamy do zamówień GG: 1886690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla adelajda1990
adelajda1990 to nie forum erotyczne jak chcesz faceta to idz sobie gdzies i go znajdz a nie bedziesz tu gadac o takich rzeczach,a poza tym masz tylko 15 lat :/ wiec zegnam cie dziewczynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
sostałam próbki z dermiki. ziaji i katalog bon prix, miałam jeszcze dostać z AA ocenic ale nic nie dostałam i jeszcze z innych firm choć nie pamiętam nawet z jakich bo to było tak dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny jak macie cos do powiedzenia to nie wypowiadajcie sie na pomaranczowo , a te idiotki które pisza o tym ze co by chciały i z kim to sa niedojrzałe psychicznie małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C A R O L L
Witam wszystkie Panie!! Otwieramy nową firmę "Caroll" produkującą kosmetyki naturalne. Wiemy, że to właśnie dzięki Wam możemy stać się liczącą firmą na polskim rynku, a w przyszłości nawet na zagranicznym. Dla pierwszych 100 osób zapełnione kosmetyczki po brzeg wraz z unikalną ofertą. Zapraszamy do zamówień GG: 1886690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny!!!! Piszcie do firmy CAROL. Dostałam wielką kosmetyczkę. Jest pełno kremików, 2 małe błyszczyki (truskawkowy i waniliowy), malutkie puderki do twarzy ze złotymi drobinkami, i pełno maseczek. jestem pod wielkim wrażeniem wysiłku tej firmy. Dzisiaj napisałam i dzisiaj dostałam, bo przywiozł mi przedstawiciel handlowy, a tak sie ulozylo ze ja jestem z torunia i ta firma tez sie miesci w toruniu. Piszcie!!! Moze jeszcze tez cos dostaniecie. tylko zeby nie bylo tak jak z Diorem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara forumowiczka Sandra-24
Niezła ściema z tym Carol... Dziewczyny nie nabierajcie się!!! A jeśli taka firma naprawde istnieje, to gdzie jest strona (polska) internetowa owej firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
Ja wyslalam tam prosbe... myslicie ze to sciema?? mam nadzieje ze sie odezwa do mnie zeby to tylko byla prawda ze ta firma istneje... tez bym chciala dostac takie puderki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C A R O L L
Witam wszystkie Panie!! Otwieramy nową firmę "Caroll" produkującą kosmetyki naturalne. Wiemy, że to właśnie dzięki Wam możemy stać się liczącą firmą na polskim rynku, a w przyszłości nawet na zagranicznym. Dla pierwszych 100 osób zapełnione kosmetyczki po brzeg wraz z unikalną ofertą. Zapraszamy do zamówień GG: 1886690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C A R O L L
Szanowne Panie! Strona internetowa powstanie pod koniec lutego. Została zlecona specjalnej firnie specjalizującej się w tej dziedzinie. Jako, że nasza firma ma być profesjonalna nie chcemy tworzyć tymczasowych stron. To samo dotyczy adresow e-mail, które będą znajdować się na tym samym serwerze. Gorąco zachęcam do zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///Basia ///
Przekonało mnie to... sprobuje napisac do tego faceta! ciekawe czy mi cos przysla!!! :) W y dziewczyny tez wysyłacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///Basia ///
🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam: Metalowy długopis Shell, breloczek do kluczy (bardzo elegancki), drugi długopis z logo Shell, naklejki Shell, próbki karmy dla psa (Nestle Purina), zaproszenia ślubne i katalogi turystyczne (broszurki po angielsku, więc można podszkolić język), a do tego kilkanaście próbek kosmetycznych z Yves Rocher. Zaczyna mi się to podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabys podac jakies namiary do shell-a ?? pilssssss. .... mozesz odezwac sie na gg 2908889 :) słuchajcie dziewczyny byłam ciekawa o co chodzi z tą cała NIBY firmą CAROLL i napisałam do tego gostka na gg i napisała ze zwyczjnie kolega zrobil sobie z nieja jajca i za to zwykła PODPUCHA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest adres do Nestle Purina?? O ile sobie przypominam to pisałam do nich kiedyś ale nawet nie odpisali.Proooszęę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah smieszna jestes
Ciekawe czemu laska co pisala czarnym nickiem o tej niby CAROL firmie miala tylko jednego posta wlasnie ktorym byl ten co napisala , slabe to bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara forumowiczka Sandra-24
Bo to była pewnie ta sama osoba, co założyła firmę i pisze,że rozdaje: "Dla pierwszych 100 osób zapełnione kosmetyczki po brzeg " Już dawno się tak nie uśmiałam :p Pozdrówka dla stałych próbkomaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jan
atlasyeuropyfree@o2.pl niezawodne polecam bo przysłalim mi zniowu zajebisty atlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C A R O L L
Szanowne Panie! Z wielką przykrością informujemy, ze fIrma "Caroll" ogłasza upadłość. Kosmetyczki, które zostały wysłane zostaną wyłapane od listonoszy przez naszych przedstawicieli, aby nie pogarszac sytuacji finansowej firmy. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie z Państwa strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×