Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Madziulka 24
Podziwiam ze nie boisz sie tak podawać komus swoich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajdunia
Co to jest za zabawa?Co robicie z tymi próbkami?Czy to coodzi o takie próbki np:kremów,szamponów,fluidów itp...?Bo jeżeli tak,to ja wiem gdzie są i nie trzeba pisać tylko pochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dostałam próbki kosmetyków z www.mincer.com.pl po raz drugi:) w zeszłym tyg tez dostałam, poprosiłam ich o przesłanie kremów do mojego typu cery bo mam problemy ze znalezieniem dla mnie włsciwego kremu i prosze po cztery próbki kremików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_malutka
u mnie dzisiaj super: perfumy i kosmetyczka (cudna-złty aksamit z satyną) od Fragonarda oraz próbki tkanin na firanki (są tak duże, że zrobię sobie obrusiki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny skoro żadna
z Was niechce pomuc potrzebującemu to ok, rozumiem może też nie macie czas, aby mi wysyłać maile, ok, ale może w takim razie macie niepotrzebne probki, ktore np. Wam się powtarzają, mogłybyście je zbiearć a pożniej wysłać duża paczką na mój koszt oczywiście! wiem że często przychodzą Wam rożne próbki podwójnie, albo dwqa razy z jednej firmy, chętne proszę o kontakt podam maila i adres, dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu
spadaj wariatko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto chce
zaproszenie na strone nivea? zostan ekspertem nivea, testuj kosmetyki itd podawajcie maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze przeszadzam ale to forum o probkach nie robcie z niego smietnika! A u mnie dzis 4 podpaski z always i przesylka ze znina (wpiszcie w google um znin to wyskoczy)dlugopisik-polamany:(,przypinka i broszurka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-idiotka
ja dostałam dzisiaj mydło i balonik od jakiejś firmy farmaceutycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie rzucajcie się tak na tą dziewczyne co prosila o to, zeby wpisywac jej dane. Przeciez ona sie tylko spytala, a wy tak na nia nasakujecie, ze az mi zal sie jej zrobilo :/ Do tej osoby: wątpie, żeby ktoś sie na to zgodzil, bo jak są formularze to pół biedy, ale jak trzeba pisać na maila do firmy, to starczy, że ktoś poda swój adres a co dopiero jeszcze od kogoś, jak nie wiadomo czy wogóle coś przyślą. No i ważny jest też czas. A tobie zamiast prosić się ludzi radze wziąć do ręki klawiaturę i popisać troszkę do różnych firm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, to zamieszanie powstalo widze:P u mnie dzis znow pamy samochodowe:) ha ha 2 sztuki chyba zaszalalam z mailami do nich:) oraz katalog zabaweczek dla dzieci....slabo cosik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj nawet fajnie: * 8 fajnych próbeczek w takich tubeczkach z HILDEGARD-BRAUKMANN ( mail był podawany wcześniej) * zdjątka z W11 i Detektywi * makulaturka i naklejka z Świeradów Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrylllkowa
DaryLLa jestem Twoja fanka :D:DD ALe sie usmiałam czytajac te bzdety - odezwij sie Darrylka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes taka fanka darylli to idz jej poszukaj na innych forach gdzie tez pewnie pasozytuje.A to jest forum o probkach i gadzetach a nie o darylli wiec nie zasmiecaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśś
ktoś jeszcze chcialby zaproszenie do nivea ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Przenosze sie do Was, bo poprzedni topik zamiera, niestety. Nie pisalam ponad miesiac, poniewaz nie mialam dostepu do mego netu ukochanego ;) I przez ten okres uzbieralo sie kilka przesylek: - dwie bransoletki Dove - prawdziwe piekno; - kolejny test sprawdzajacy pH chusteczek dla dzieci z pampersowej strony; - pieluszka Huggies Little Swimmers + broszurka (www.pieluszki.pl); - tester kemu OLAY Age Defying Anti - Wrinkle; - siedem probek od Bielendy (w koncu...po kilku miesiacach oczekiwania i kilku wyslanych mailach); - katalogi + podkladka pod myszke od firmy Sanitec Kolo sp. z o.o.; - plyta CD \' Niezbednik oswietleniowca\' :) ; - katalog Schafer Boutique (ale ceny to z kosmosu chyba...). Nie wiem...moze o czyms zapomnialam, ale jak tylko odswieze moja pamiec - dam znac :) Jednak ilosc maili, ktore wyslalam juz jakis czas temu, pozostawia wiele do zyczenia... Naprawde, to az dziwne, ze wiekszosc tych wszystkich firm, czy koncernow za nic ma klienta tak zwanego... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssandra, jak dlugo czekalas na testery od HILDEGARD BRAUKMANN ? Wyslalam do nich maila dawno temu i cisza... Pisalam na ten niemiecki adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przetłumaczycie mi ten list bardzo was prosze. Thank you for the above-mentioned mail and your interest in our herbal-cosmetics. Enclosed you find our current catalogue with prices and some free samples to care your sensitive skin. You can order directly the minimum order value is 50,00 euro. Our terms of payment: cash in advance, net. If you like to order, need more informations or should have any questions don\'t hesitate to contact us. Thank you again for your interest. We look forward to hearing from you soon. We hope youb will enjoy testing the products.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecosci....Tak przegladam wlasnie te poprzednie posty...i chyba bardzo chciałabym poznac te daryll, czy jak jej tam....Przydalo by jej sie wbic pare rzecy do tej pustej glówki...wstyd mi za nia...tez jestem z wawy, ale takiej idiotki to w zyciu nie słyszalam...skad sie biora tacy ludzie to ja nie wiem....Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marcin2110 : to chyba tak idzie: \'dziekujemy za powyzszy mail, zainteresowanie naszymi kosmetykami. W załączeniu znajdziesz bierzący katalog z cenami i próbkami bys mógl chronic swoja wrażliwa skóre. i teraz chyba ze:namniejszez zamówienie jest za 50euro...ale nie jestem pewna... Nasze sposoby zapłaty:gotówka lub internet(nie jestem pewna) Jesli chcesz zamówic, lub potrzebujesz wiecej informacji lub masz jakies pytania nie wachaj sie skontaktowac z nami. Jeszcze raz dziekujemy za zainteresowanie.Oczekujemy znów Pana usłyszec??? Mamy nadzieje ze bedzie pan zadowolony z testowania naszych produktów. To chyba tak jakos bedzie...za bledy i zły kontekst jak cos przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz :) chciałabym prosić was o jakieś linki bądź formularze do wypełnienia odnośnie próbek produktów Dermiki, Joanny oraz Iwostinu. Z góry bardzo Wam dziękuję ;) licze na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ojj bardzo dawno mnie tu nie było. Chyba jakieś 150 stron :) Mała Złośnico --> Ty to chyba byłaś już tu jak ja szalałam na forum ??? :D A u mnie całkiem, całkiem ostatnimi czasy :) - próbki z Flosleku - próbki z Mincera - próbki z Olaya - próbki z Bielandy - 4 wielkie płyny do zmywania naczyń Ludwik - 2 smycze z radia IRN - filiżanka, pudełko na przybory, 2 smycze, ulotki i długopis z Warszawy - jakieś wizytówki z Australii - 4 płyty z Liptona - dwa słoiczki kolagenu naturalnego z \"Colway\" - foldery, ulotki, mapy z Portu Lotniczego w Katowicach - długopis, ulotki, zapałki z hotelu \"Noma Resicence\" - kubek termiczny Liptona - próbki z Eris - próbki z Ziaja - lusterko, długopis i balonik z \"Zyskaj zdrowie\" - skarpetki dla dzieci z firmy produkującej foteliki i wózki - koszulka z METAXy - mini zestaw dentystyczny Blenda Med No to chyba wszystko :) Jak na dwa tygodnie to całkiem nieźle :) Już nadrobiłam zaległości w czytaniu postów od momentu kiedy ja byłam na forum i pozdrawiam was wszystkie serdecznie laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ... no i pozytywne odpowiedzi od: - KIA - Żnina - Jastrowa - Hildegard-Braukmann - Mszany Dolnej - Włocławka - Braniewa Chociaż wiem z doświadczenia, że większość firm i miast nie odpisuje na meile tylko od razu wysyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to znowu ja :) Przed chwilą był posłaniec i dostałam: TORBĘ TURYSTYCZNĄ, a w niej: - cztery zgrzewki napojów - czapka - koszulka - 5 smyczy - cztery długopisy - kalendarz - koc + poduszkę I to wszystko z firmy \"JURAJSKA\". Chodzi oczywiście o tą naszą wodę mineralną. Ale zaznaczam, że trzeba napisać baaaardzo ładnego meila. ps. oni mi nie odpisali na meila, tylko ten gość się przed chwilą zjawił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 😘 Ojj bardzo dawno mnie tu nie było. Chyba jakieś 150 stron PrincetonGIRL --> cześć kochana :) boziu droga jak ja Cię dawno nie widziałam na forum :) ale gg jeszcze Twoje mam :) - próbki z Flosleku - próbki z Mincera - próbki z Olaya - próbki z Bielandy - 4 wielkie płyny do zmywania naczyń Ludwik - 2 smycze z radia IRN - filiżanka, pudełko na przybory, 2 smycze, ulotki i długopis z Warszawy - jakieś wizytówki z Australii - 4 płyty z Liptona - dwa słoiczki kolagenu naturalnego z \"Colway\" - foldery, ulotki, mapy z Portu Lotniczego w Katowicach - długopis, ulotki, zapałki z hotelu \"Noma Resicence\" - kubek termiczny Liptona - próbki z Eris - próbki z Ziaja - lusterko, długopis i balonik z \"Zyskaj zdrowie\" - skarpetki dla dzieci z firmy produkującej foteliki i wózki - koszulka z METAXy - mini zestaw dentystyczny Blenda Med ORAZ pozytywne odpowiedzi od: - KIA - Żnina - Jastrowa - Hildegard-Braukmann - Mszany Dolnej - Włocławka - Braniewa No to chyba wszystko Jak na dwa tygodnie to całkiem nieźle Już nadrobiłam zaległości w czytaniu postów od momentu kiedy ja byłam na forum i pozdrawiam was wszystkie serdecznie laseczki 😘 ps. Przed chwilą był posłaniec i dostałam: TORBĘ TURYSTYCZNĄ, a w niej: - cztery zgrzewki napojów - czapka - koszulka - 5 smyczy - cztery długopisy - kalendarz - koc + poduszkę I to wszystko z firmy \"JURAJSKA\". Chodzi oczywiście o tą naszą wodę mineralną. Ale zaznaczam, że trzeba napisać baaaardzo ładnego meila. ps. oni mi nie odpisali na meila, tylko ten gość się przed chwilą zjawił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz u mnie znow pustki trudno.Chce ktos zaproszenie do nivea to pisac na mojego meila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×