Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

przepraszam wszystkie forumowiczki (oprócz natalii) tyle, że chyba źle mnie zrozumiałyście, ale przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
mamusia21 no widzę ktoś ze znanych mi rejonów ja jestem właśnie z Włodawy:) i nie krzyczcie na mnie bo jestem pomarańczowa po prostu nie chce mi się nicku rejestrować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
i mam wielką prośbę czy ktoś mógłby podać adres gdzie wysyłają kalendarze książkowe plis plis plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci to dopiero niespodzianka witaj magda !!! :) dużo masz juz zdobyczy? o ile wiem mało kto z naszych stron interesuje sie probkami i gadzetami ja przynajmiej nikogo takiego nie spotkałam a sama zaszczepiłam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
od niedawna się w to bawię ale już mam trochę próbek makulatury i do tej pory dostałam 4 paczki z eukanuby :) akurat urodzilo mi sie 8 szczeniaków:/ to sie przyda a ostatnio przyszły 2 listy z miast a w nich balonu mapy długopis breloczek, próbki perfum z carlo bossi i długopis i jakaś gazetka o kolorach farb ale teraz nie pamiętam jaka i dzisiaj wysłałam ok 200 maili i czekam na odpowiedź:) jeśli masz ochote napisz mi na maila to możemy się bliżej poznać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre osoby tu zdrowo przeginają...dzieckiem nie jestem bo mam 20 lat i nie pozwolę, żebyś mnie wyzywała od idiotek! Zajmij się czymś pożyteczniejszym, a nie przezywaniem innych ok??!!! U mnie ostatnio pustki :) tak jakoś...ale wiem, że wreszcie z Kolastyny przesyłka do mnie wysłana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj paczka od bobovity a wniej probka mleka kaszki smaczny sen herbatki jablkowej i obiadek zupki marchewkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuuuulka
JOKO COSMETICS też nic nie wysyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę, niektórzy podostawali paczuszki od Whiskas...a ja od nich 2 ...negatywy :( szkoda, mój kotek obejdzie się smakiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus odpowiedz co z tym whiskasem u mnie cd z Francji jakiś program z drzewem genealogicznym tylko niw wiem jaka tam jest strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam ci nad morzem wioska zwana Gdynią a tak na poważnie to załamka w skrzynce ciągle pustoooooooo mają problemy na sortowni w pruszczu a ja suszę nawet z allegro. czasem się cosik wyśle i zobaczymy czy coś przylezie. ktoś pytał o długopisy ja najwiecej mam z UMów. jak ktoś chce wiedziec to na gerberkach jest konkurs za etykietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin. Dzwonili dziś do mnie z Rexony, czyli się udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie nie było:( u mnie mnóstwo długopisów,markerów,notesów,próbki zapachów i kostemtyków i przede wszystkim katalogi :) mam prośbę do Was wspomożecie głosikiem na domek ?? http://tiny.pl/jdxm trzeba potwierdzić głos w mailu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
it@um.slupsk.pl - Słupsk bpm@um.kalisz.pl - Kalisz mtyburska@miedzyrzecz .pl - Międzyrzecz promocja@wladyslawowo.pl - Władysławowo info@hel-miasto.pl - Hel um@um.swidnica.pl - Świdnica um@sroda.wlkp.pl - Środa Wielkopolska um@sieradz.pl - Sieradz kardasag@um.krakow.pl - Kraków gmina@poczta.kartuzy.p l , promocja@sucha-beskidzka.pl - Sucha Beskidzka info@sucha-beskidzka.pl - Sucha Beskidzka urzad@umig.busko.pl - Busko Zdrój umluban@post.pl - Lubań kostrzyn@wokiss.pl - Kostrzyn urzad@zgorzelec.com - Zgorzelec m.wrobel@umsieradz.pl - Sieradz cit@sarr.com.pl - Nowy Sącz Abramów ug_abramow@poczta.on et.pl Adamów info@adamow.mbnet.pl Aleksandrów Łodzki kancelaria@aleksandrow< /a>-lodzki.pl Aleksandrów Kujawski promocja@aleksandrowkujawski .pl Będzin um@um.bedzin.pl; Chorzów urzad@chorzow.um.gov.p l Ciechanów um@ciechanow.pl Czersk urzad_miejski@czersk.p l Czchów gmina@czchow.pl Golub um@golub-dobrzyn.pl Jabłonna urzad@jablonna.pl Hel info@hel-miasto.pl Karpacz promocja2@karpacz.eu Kłodzko http://www.um-klodzko.eu/index.php?option=co m_contact&Itemid=3 Łańcut umlancut@pro.onet.pl< br /> Łeba burmistrz@leba.pl Malbork http://www.malbork.pl/index.php?option=com_c ontact&Itemid=3 Międzyzdroje um@miedzyzdroje.pl Nieborów gmina@nieborow.pl Ogrodzieniec ogrodzieniec@ogrodzieniec.pl Piwniczna gmina@piwniczna.sacz.p l Pszczyna pszczyna@pszczyna.pl Szczecin bp@um.szczecin.pl Świdnica um@um.swidnica.pl Walim urzad@walim.pl Wieliczka ug@wieliczka.eu Zakopane promocja@um.zakopane.pl Zamość boi@zamosc.um.gov.pl< br /> Barczewo umb@barczewo.pl Bartoszyce urzad.miasta@bartos zyce.pl Barwice urzad@umig.barwice.pl Biskupiec ratusz@biskupiec.pl Bisztynek urzadbisztynek@p oczta.onet.pl Bobolice gmina@bobolice.pl Braniewo promocja@braniewo.pl Czarne ugczarne@unet.pl Dąbrowa białostocka dabrowab@beep.pl Dobre miasto urzad.miasta@d obremiasto.com.pl Dzierzgoń umd@el.onet.pl Dziwnów um@dziwnow.pl Elbląg umelblag@elblag.com.pl< /a> Ełk um@um.elk.pl Frombork info@frombork.pl Gdynia umgdynia@gdynia.pl Giżycko urzad@gizycko.um.gov.p l Golczewo urzad@golczewo.pl Gołdap sekretariat@goldap.pl Górowo Iławeckie umgorowo@gorowoila weckie.pl Gryfice urzad@umgryfice.pl Jeziorany umjeziorany@wp.pl amień Pomorski um@kamienpomorski.pl< br /> Kartuzy promocja@poczta.kartuzy.pl Kępice umg_kepice@wp.pl Kętrzyn umketrzyn@ketrzyn.com .pl kołobrzeg urzad@um.kolobrzeg.pl Krynica morska um@krynicamorska.pl Kuźnica ugkuznica@poczta.onet .pl Lębork ipe@um.lebork.pl Lipsk gmina@lipsk.pl Miastko burmistrz@umig.miast ko.pl Mielno ug@gmina.mielno.pl Mikołajki mikolajki@mikolajki.pl< /a> Miłomłyn gmina@milomlyn.pl Mrągowo ummragowo@mragowo. um.gov.pl Nowogard http://www.nowogard.pl/index.php?option=com_ contact&task=view&contact_id=1&Itemid=77 Olsztyn bip@um.olsztyn.pl Ostróda um@um.ostroda.pl Pasłęk paslek@paslek.pl Pieniężno urzad@pieniezno.pl Płoty um@ploty.pl Polanów um@polanow.pl Połczyn – zdrój urzad@polczyn-zdroj.pl Pruszcz gdański urzad@pruszcz-gdanski.pl puck sekretariat@miasto. puck.pl Resko resko@resko.pl Reszel burmistrz@reszel.pl Rewal ug@rewal.pl Rumia urzad@um.rumia.pl Sianów urzad@sianow.pl Słupsk urzad@um.slupsk.pl Sopot ums@sopot.pl Suwałki org@um.suwalki.pl Tolkmicko umgtolk@portel.pl Trzebiatów sekretariat@trzebiat ow.pl Ustka um@um.ustka.pl Wejherowo miasto@wejherowo.pl Węgorzewo um@wegorzewo.pl Władysławowo um@wladyslawowo.pl Wolin urzad@wolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy dziś listonosz coś przyniesie...nie było go cały tydzień! To chyba rekord :) :) ja czekam na te próbki z Kolastyny. Dziś tata dostał na stacji Bliska śliczny zielony breloczek z kręcącym się znaczkiem :) oczywiście mi dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dear Bonne Bell Fan: Thank you for contacting us regarding samples of our products. Unfortunately, we cancelled this program a few years back and we do not have any samples to send. Again, we thank you for your letter/email, and we wish you the best of luck in your endeavors. Sincerely, Tina Brouse Consumer Services Dept. The Bonne Bell Company hmm szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurols
Chcemy zaproponować konsumentom rewolucyjne rozwiązanie pomagające organizować "codzienne" zakupy. Podziel się swoja opinią. Możesz wygrać MP3!!! Wejdź na stronę - link poniżej. www.datadomain.pl/ankieta.php Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja spokojnie :P DO mnie wreszcie coś przyszło - wygrane filmy z AVIKO :) akurat te lepsze hehe, zapach z Hugo Boss i paczuszka od cioci z Niemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
u mnie w tym tygodniu: 2x jedzonko z eukanuby podkładka pod mysz i długopis zTRANSPOREON 4x próbki perfum z gwiazdy pustyni (śmierdzące nie polecam) no i na @ parę pozytywów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dawno mnie tu nie było....;/ wciąż czekam na podpaski z always i naturelli i obiecne już dawno temu perfumy z G.P... co do miejsca zamieszkania- ja mieszkam w Białej Podlaskiej(;/) te dziewczyny co są z Włodawy pewnie wiedzą gdzie to jest(dość niedaleko). Chcę wam powiedzieć że przy Włodowie(ok.5 km) jest cudne Jezioro Białe na które wybieram się każdego lata :);) no nie.....chcę lata!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×