Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Baja19_20. Nie chodzi mi o to, aby się z Tobą kłócić. I nie będę wszczynać tu niepotrzebnych nikomu sporów. A, i jeszcze jedno... SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM. Jeśli chcesz komuś zwrócić uwagę - zrób to kulturalnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie firmy Miraculum to dla osób poniżej 25 roku życia posiadają chyba tylko próbki balsamów do ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się o mój czas... Na brak pracy kardiochirurg raczej nie narzeka... Dwie operacjee na nocce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja chyba nie zauwazyles mojego pytania wyzej:P Mógłbys powiedziec od jakiej ambasady dostales przesylkę? Mam już sporo rzeczy od ambasad , jednak nie od wszystkich. Może zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy tutaj lekarza :) pzdr dla wszystkich INTELIGENTNYCH ludzi :) baja się chyba wysilił zbytnio podawaniem tych linków, bo przecież lepiej się pochwalić łupami, a niech sobie inni szukają sami prawda? eh... tak czy siak podziękują Ci na pewno te dzikusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj czyli mąż dał mi 2 czekolady :) w skrzynce pusto jak prawie codzień :( no wczoraj były 2 fotki canona:) młoda się chociaż cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja jak nie chcesz nic mówić, to ja nie rozumiem po co siedzisz na tym forum. Chyba tylko po to, żeby sie przechwalać , co dostałeś hahaha. Wiesz co, jesteś żałosny, naprawdę. Pozostałym NORMALNYM użytkownikom tego forum proponuję ignorować posty tego chłopca, niech wie, że nikt na niego tu nie zwraca uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kto 1
sałatka grecka dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza i pustki... parę @ wysłanych, coś tam ma przyjść, ale kiedy - nie wiem :( Czekam na przesyłkę z allegro...miała być prezentem mikołajkowym no ale jak zwykle ktoś zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaadzia
ej skad Wy dostajecie kubki ? ja jeszcze nigdy kubka nie dostałam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
u mnie dzisiaj z coca-coli takie fajne p[odładki do lodu... w ksztaucie buteleczek coca coli... dwie p[aczyszki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja19_20 podaj e-mail lub www. skąd dostałaś autograf od Otyli Jędrzejczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja , jaki ty jesteś głupi chłopcze. Chciałam tlyko żebyś mi podał nazwę kraju, z ambasady którego dostałeś te materiały. Nie prosiłam o ADRES. Ale widze ze to tez jest tajemnicą haha. Jakoś przeżyję:P Takie sprostowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem tu nowa - na forum, bo w próbkach siedzę już jakiś czas, nie długo, ale parę rzeczy dostałam. Mogę częściej wpadać? Żeby się wkupić to mam dla Was zaproszenia do konkursu Nivea. Kto chce, piszcie maile to Wam prześlę. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
ale ja już szukałem i nic nie znalazłem:( prosze adres e-mail lub www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 lub onnn21 z e-konkursy. Po co piszesz tu na kafeterii co dostałeś skoro każdy Ci zazdrości i czepia się Ciebie jak rzep psiego ogona?Dla mnie wniosek jest jeden.Lubisz pisać co dostałeś gdyż sprawia Ci to satysfakcję.Lubisz gdy inni Ci zazdroszczą.Tylko, że tu na kafeterii ludzie oczekują adresów.Nie chcesz ich dać, to nie pisz tutaj.Sam niedawno pisałeś, że nie podoba Ci się na tym forum.To w takim razie po co tu piszesz? Nierozumiem twojego postępowania.Lepiej pisać na e-konkursach, bo tam nie podaję się adresów i nie ma takiego chamstwa jak tutaj.Tam każdy może swobodnie się zapytać o wszystko dotyczące gadżetomanii. Nie warto siedzieć na kafeterii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 W żadnym razie nie chciałam Cię urazić.Tylko napisałam, że nie warto tu siedzieć i lepiej iść na inne forum gdzie ludzie są milsi.Takie forum to np. e-konkursy.com . A propos to nie jestem sępiarą.Nigdy nie napisałam, aby ktoś dał mi adres. Wolę działać sama. Przykro mi, że każdego człowieka uważasz za sępa gdy napisze tylko kilka słów prawdy. Przepraszam, jeśli jakimiś słowami Cię uraziłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 --> ok, myślałam tylko, że liczysz na coś więcej niż to forum.No, ale ok;)Może poprowisz tu atmosferę,choć wątpie;) Raczej się nie zlecą.A jeśli nawet to za długo tam nie będą.Uwierz;)Klimat zawsze będzie. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja19_20 mogła byś mi też poszukać e-maila lub strone www. gdzie można dostac autograf od Otyli?? Bardzo bym był wdzięczny!! plis poszukaj!!! bo ja nie umiem znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
ale od jakiego klubu z warszawy?? ja bardzo bym chciał dostać autograf!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a czy ktoś zna adres www. lub e-mail gdzie można jakieś autografy dostać?? Bardzo bym był wdzięczny! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja ale oco ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×