Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tomula06
kto mi da zadarmo jakieś gadżety lub autografy zadarmo?? Które by mi mógł dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj mapa samochodowa i kartka zapachowa z pumy adresow nie pamietam ale napewno były już nA forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj mapa samochodowa i kartka zapachowa z pumy adresow nie pamietam ale napewno były już nA forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gatka z wysyłki? czy dostałaś na żywo od nich?:P jeśli możesz skontaktuj się ze mną na maila. basia944@op.pl u mnie katalogi fajne-beckers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena czemu tak długo nie przychodzą te nagrody...przecież babka przez tel powiedziała, że w ciągu 7 dni roboczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty mnie juz poczta nie zadziwi cały czas jest problem na sortowniach i chociaz sie skichasz to nie dostaniesz w tym terminie :( ja do tej pory jeszcze kartek swiatecznych nie podostawałam, zdjec z canona tez nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dobrych dni nie wchodzilam na forum az dzisiaj weszlam i bylam w szoku jak przeczytalam niektore wypowiedzi osob na forum co pytaly sie o meile nawet w sylwestra. no jestem naprawde w szoku. a moj sylwester byl udany do czasu. Jeszcze przed polnoca tak rozwalilam sobie dlon ze jak przyjechalo pogotowie to powiedzialo ze jakby nikt nie zadzwonil po nich to bym siewykwawila na smierc. I tera mam szyta reke i zwolnienie z pracy. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm swego czasu też zbierałam autografy. Satysfakcjonowały mnie jednka tylko zdobyte przez samą siebię, także tylko takie posiadam:D A do mojej kolekcji należą: Bartek Wrona z Just 5 ( nie śmiać się proszę:D ) PAweł Deląg Bożena Dykiel Kuba Wesołowski Grażyna Woslzaczak Mandaryna Olivier Janiak Patrycja Markowska Marcin Hakiel Kasia Cichopek David i Sasha z Jet Set Tomasz Bednarek ( to ten z klanu :D ) Szymon Wydra Marius, Adrian z Akcentu ( rumuńskiego) To chyba wszytsko, co sobie na ten moment przypominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa no to wspolczuje ;)) ja ostatnio wyslalam kupony z papierosow cristale i niedługo powinnam dostać zegarek i dwa kubki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj: - wielki katalog (441 srron) domów, brelok, długopis z archonu -2 kartki na życzenia -juz 3 przesyłka z Koła... nie zamawialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie natomiast długopis i zawieszka zapachowa z napisem Wesolych Swiat :P z Welmax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka Grecka. A wymieniłabyś się?:)) u mnie dzisiaj 3 autografy... z zagranicy: mathew perry(gral w przyjaciolach) tobey magiure(on gral spiderman\'a) i jeszcze jakiegos kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś chce mogę wymienić się za długopisy (ty mi przesyłasz jakieś długopisy) w zamian za: -różne gry, encyklopedie, kyrsy angielskiego, przygotowanie do sprawdzianu po klasie 6 podstwówki, próbne spraedziany, filmy: Akademia Pana Kleksa i Podróże Pana Kleksa -autografyL angleiny jolie, beaty kozidrak, jenifer aniston, fotki w11 i detektywow -papeterie z psem,koniem,misiem -plakaty: Edyta Herbuś, Spider Man 3, Lexington Bridge x2, Bob Sinclar, Monrose x2, Pink, Jamelia, Killer Pilze, Nelly Furutado x2, Ciara, Gym Class Heroes, BIG plakat dody i BIG plakat z harrego pottera, Gerard Way z My Chemical Romance, Doda x3, Kasia Cerakwicak, US5 x4, Karolina Nowakowska i Przemek Cypryański, the Black Eyed Peas x3, Bill & Tom Kaulitz, Linkin Park, Złoty Kompas, Piotr Kupicha - Feel, Fergie x3, Zac Efron x2, September x3, Goog Charlotte, Simpsonowie x2, paweł Małaszyński x2, Evangeline LiLy, Shia Labeout, Mika, Enrique Iglesias x2, Harry Potter, Emma Watson, Gwen Stefani, Sugababes, Nicole z Pussycat dolls, Fall out boy, My chemical romance, Went miller, 50 cent, - różne przewodniki, mapki miast JAK COS PRZESLE FOTKI MAIL: kasia_kaska@op.pl gg: 534406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 długopisy, smycz, notes , naklejki i makulatura. A to wszystko ze szkół i ambasad. Pozdrawiam a dzisiaj pewnie nic nie bedzie w skrzynce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiualjdus
hjena niestety dzisiaj nie moglam zrobic wysylki sorcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka Grecka aaa...ok:) Jeśli ktoś miałby jakiś autografy lub plakaty. To proszę o kontakt. basia944@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko wczoraj sie ucieszyło bo przyszły fotki z canona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiualjdus
a u mnie dzisiaj smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena ja już straciłam wiarę, że te nagrody przyjdą...miało być w ciągu 7 dni roboczych... aaa przesyłkę nadam Ci jutro!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×