Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam, witam!!! :) Właśnie był u nie listonosz i troszkę rzeczy przyniósł: 1) przesyłak z Kalisza - jakieś ulotki, mapki i pare nalkejek 2) przesyłak z choco - katolag czekoladek, bardzo ładnie wydany 3) katalogi z Austrii - bardzo dużo mapek, foldery, po prostu mustwo rzeczy i do tego bardzo ciekawe 4) tamponiki ob - już chyba po raz 4, chociaż zamawiałam tylko raz, no ale lepiej dla mnie No i to bedzie na tyle dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis magazyn -twoj dom(wreszcie!!) -2 probki karmy d;la pieska royal kanin czy jakos tak i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka Z czym był ten magazyn Twój Dom (wydaje mi się ,że chodzi o Tą gazetę Ty i twój Dom bo chyba źle napisałaś) Bo do tej gazetki zawsze coś dodają ja jej jeszcze nie dostałam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa--->Ja sie o ta gazetke upominalam ze 4 razy i ostatni raz pisali do mnie 1 marca ze gazetke juz wyslali i mam cierpliwie czekac a data nadania byla 13.03.07:/A z tymi dpdatkami to sciema:/Gazetaka ogolnie fajna.Duzo przepisow a na okladce pisze\'W tym numerze super dodatek \"To jakas gazetaka mini jak urzadzic dom czy cos takiego.Nawet jestem zadowolnona ale nastawilam sie ze jakies probeczki beda ale trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) a u mnie dzis 2 paczuszki tamponikow ob:) niedlugo bede w nich plywac:P hihi oraz 3 saszetki kremikow z firmy plante system str www.infoplus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx za odpowiedz :* :) A pod jaki e-mail pisalaś upomnienie? bo ja nie mogę znaleść e-maila na ich stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titd@tyitwojdom.pl Na ten meil pisalam do nich:))A ja wlasnie wyslalam do delecty moze cos z tego bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx :* 🌼😘 Mam nadziję ,że w końcu dostanę tę gazetkę ;) Bo czekam już dwa miesiące...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie wiem dlaczego wzielo sie 2 razy ale trudno.A na to nie patrzcie:)Probuje zrobic serce:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi zazdroszę Ci :):) Bo pewnie jak to u mnie zwykle bywa nie dojdzie :(nio ale truudno zmykam papap :*😘:classic_cool:🌼:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusciutko???Gdzie stale bywalczynie?Zlosnica,stokrotka,alessa,shimmy itd.Jestescie?!?!?! ❤️🌼😘❤️🌼❤️🌼😘❤️🌼❤️🌼😘[ser❤️🌼😘❤️🌼ce]🌼❤️🌼😘❤️🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA, sadze, iz od Delecty dostaniesz pzesylke (tak na 99%) :) W przeciagu ponad pol roku pisalam do nich dwukrotnie i otrzymalam 2. przesylki (z taka sama zawartoscia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,jak Wam sobota mija?? u mnie pusto... zrobiłam dzisiaj małe polowanko na buty,łaziłam po sklepach 6 godz i wróciłam z błyszczykiem...ehhh....prawie nigdzie nie było rozmiaru 36,a nawet jak był,to buty i tak były za szerokie...jak pech to pech :) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, nie wiecie gdzie moge dostac za friko jakąś podkładke pod myszke? Bo moja sie juz zdezelowała :) Byłabym wdzięczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dzisiaj u mnie pozytyw od \' Zyskaj zdrowie \' (ze gadzety zostaly wyslane) :) samantha22, ja otrzymalam podkladke pod myszke od firmy Sanitec Kolo - taka cienka i nieslizgajaca sie :) Zaraz poszukam kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×