Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość sniper1
Dzisiaj: - mapy i przewodniki z USA- Los Angeles/ sporo adresów ww/ z www.VisitLasVegas.com - próbki kaszek dla dzieci Bio Bambini z www.sunval.de / dla alergików/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy zbieracie cokolwiek
katalogi glebogryzarek, zakładki, naklejki, ulotki byleby za dramo było ? ja rozumiem, że kosmetyki są ok, bo można wypróbować - a rózne to z jakością jest. Ale taki śmietnik z siebie robić ? to chyba już mania u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrr313
ale tu naśmieciliście.... nie wiem, co się stało z Administatorem?? HALO, CZY KTOś TO WIDZI?????? to jest forum do podawania linków do bezpłatnych PRÓBEK!!!!!!!!!!!!!! a nie do zaśmiecania tego stronami typu look4win itd!! zresztą, zawsze można napisać do organizatorów ego typu stron z prośbą zablokowanie danego użytkownika z wiadomych przyczyn, co też zamierzam uczynić! Zwłaszcza chodzi o Ciebie, Lenka. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnioleczekAnia1988
Chcialabym tez sie wypowiedziec na ten temat, ja podalam ta strone jako pierwsza dla innych bo sama niedawno ja znalazlam ale ze po mnie dodali ta sama to naprawde nie moja wina, chcialam byc uprzejma i dolaczyc do tego forum poniewaz tez wysylam na bezplatne probki ktorych juz dostalam sporo nie korzystajac z forum wiec chce sie tym podzielic. A ten adres dalam jako pierwszy a reszte mialam zamiar podac w wolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia1919
cZEść, Słuchajcie mam 2 smycze i około 70 długopisów z nadrukami różnych firm może ktoś z Was zechce się zamienić np. na próbki kosmetyków?? dajcie znać mialam sie zkims wymienic ale ten ktos zrezygnowała wiec zostałam na lodzie piszcie jesli chcecie sie wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanky
Alior bank - faktycznie za rejestracje płacą 10 zł potem pytania 9 po 10 zł ładna kwota wychodzi 100 zł - UWAGA!!! Warunek trzeba założyć będzie konto u nich wtedy wypłacicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj Postmen przyniósł: - z firmy rowerowej : magazyn rowerowy, 20 naklejek, smycz, 2 zawieszki na komórę i 3 pocztówki, - katalog akwarystyczny z Niemiec, - foldery i plan lekcji-linijkę z Parku Wodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
To Magazyn Rowerowy, ale teraz może być tloczno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo:) Mam adres do fajnych naklejek:) Czaszki, kobiety(dwie), takie jakby anarchistyczne i zbuntowane:P GG: 6970933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie prosze
skąd otrzymac darmowe różańce,medaliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj w skrzynce: - kartki zapachowe : 1 z Pumy i 2 z Escada - magazyn/kolejny o rowerach/ BikeBoard i mega katalog rowerowy od tego pisma............ www.bikeboard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie prosze skąd otrzymac darmowe różańce,medaliki WWW.PIOTRSKARGA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Ostatnio dostawałem koszulki, smycze, czapki, sporo długopisów i smyczy, nazwy firm może udostępnię jak zaczniecie podawać równie ciekawe firmy. Póki co, będę na innym forum......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
sniper jeżeli tak to już podaje firmy a ty wyślij mi na e-maile polskie firmy lub adresy gdzie można dostać kubki koszulki czapki tylko to. ok?? Hotel Gołębiewski we Wiśle - kalendarz w kształcie piramidy i ulotki Nowa Ruda - ciekawe gadżety Warszawa - ciekawe informatory PIS - 20 przypinków PO - długopis notes i smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Lubawka - 2 mapy, 2 foldery + makulatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
www.kia.pl smycz, długopis i plakat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
it@tuchola.pl - powiad Tuchola Duużo ulotek, mały podręczny kalendarzyk... taka karteczka z grzybem po drugiej stronie, zakładka do książki i pocztówka! A powinien być długopis... Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Kolbuszowa: plakat (mapa skansenów), ulotka z nadleśnictwa, 2 pocztówki, kilka zakładek Koziegłowy: makulatura Ambasada Portugalii: fajny długopis, przypinka, duużo katalogów z ładnymi zdjęciami podam jeszcze EFS bo tu chyba najbardziej pasuję (marcin.kraszewski@mrr.gov.pl) kilo makulatury ale nic ciekawego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Wyższa Szkoła Logistyki informator i pomarańczowa smycz. Polsat Pomarańczowa smycz Wyższa Szkoła środowiska w Bydgoszczy ulotki, smycz, długopisy Frigo glass gadżety Wydawnictwo Bauer Podkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
mogę wam powiedzieć taką zasade którą od dziś prosiłbym was o przestrzeganie 1. żadnych spamów i linków takich jak http://www.look4win.pl/ ITP. ponieważ to zaśmieca forum 2 każdy musi chociaż kilka linków tu podać zrozumiane kto jest za??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wreszcie coś ruszyło.................... -czapka z magazynu Super Volley - smycz z firmy Ssangyong - próbki z Ziołoleku i Oceanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaaaa
hej dziewczyny, dostałyście już puder Astor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuullllllkaaaa
jestem tu nowa i wysłałam juz kilka maili....i dzis piersza paczuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zamba.pl/reg/inv/4541026 prosze cie zarejestruj sie na tej stronie to Ciebie nic nie kosztuje i mozesz tam zaznaczyc opcje ze po 2 miesiacach jesli tego chcesz twoje konto w zamba moze byc usuniete. prosze cie wejdz w ten link i zarejestruj sie. Moze to własnie Ty pomozesz mi w zdobyciu mp3. prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziooolek
cześć wszystkim, bardzo dawno temu siedziałam na tym temacie na okrągło tzn. próbek, ale widzę że temat istnieje dalej. Jeśli miałybyśbie ochotę zarejestrować się z tego linku http://www.undertwenty.pl/referrals/follow/madzioolek to byłabym wam strasznie wdzięczna, oczywiście zostawiam swój adres e-mail żeby się odwdzięczyć jeżeli też będziecie kiedyś kogoś potrzebować do jakiejś drużyny.Jakby coś to to mój mail: yellow1733@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×