Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość cisowianka20
Jaki jest e-mail do Nivei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej strony nivea nie wysyła do polski, kilka razy tam wypełnialam free sample ale nic do tej pory nie dostalam ani ja ani rodzice na ktorych tez pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wczoraj: Przewodnik z Menchesteru- Anglia Kolastyna- 17 próbek Miraculum- 22 próbki Oceanic- pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuuusia berzesz udzal w konkursach lub odpowiadasz na pytania z tzw. Tipów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Adresy Miraculum i Kolastyny są dostępne na wczwśniejszych stronach tego forum. Oceanic przysyła na prośbę ankietę którą trzeba wysłać aby otrzymać próbki. Dzisiaj: - magazyn Cinema + 8 okładek na filmy DVD - Niemcy - foldery i ładna smycz z firmy DAF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalssssssssss
wysłane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko, czy wiecie jak wysyłać maile na tej stronce ze słodyczami? Tzn. co trzeba wpisać w miejscu hasło ? Moje hasło ? I czy trzeba wybrać serwer? Proszę o szybką odpowiedź tutaj albo na maila: kaska9494@gmail.com / gg: 534406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaa a co
próbkomaniacy do ataku!!! witam cie baja po długiej swojej nieobecności htpss: rosnij-zdrowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj Postmen przyniósł: - magazyn Jager dla myśliwych- Niemcy - cztery próbki 2 ml perfum Cartier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka19877
... mam tylko jedno pytanie... dopiero od dzisiaj zaczelam szukac tych próbek... i to pyatnie moze wam sie wydac smieszne ale czy wy do tych firm wysylacie emeile i prosicie jak zeby wam cos przysłali! prosze odpowidzcie bo kreci mnie to co robicie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Próbki Cartier z Francji, pełne flakony to koszt ok 189 zł - trwałe i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, niesamowite macie hobby :) Sama bym chyba nie była na tyle zdeterminowana, ale trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu ostatnio dostał próbki z BoboVity? POdajcie adres od razu jak możecie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaa a co
www.nutricia.pl tam jest kontakt kliknij i kieruje bezpośrednio zapytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez cały tydzień NIC nie przychodziło, a dzisiaj nagle... Katalog - Fabryka Firanek \"WISAN\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj cała skrzynka :> No to tak: -Książka Kopciuszek. -Magazyn Hugo z 3 grami na PC -2x zakłądko-linijka. xD -2x naklejki. -2x naklejki materiałowe, na ubrania. -\'Bramy. Ogrodzenia\' A w środku 10 ulotek. -Katalog Pomysł na Ogród 2008 + Cennik i Bradstone [ma specjalne druciki do sekregatora] To wszystko na dzisiaj. :) Pozdrawiam 🌼 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkaa1515
Kolastyna nie wysyla probek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkaa1515
napisali mi : "...Informujemy, że nie wysyłamy bezpłatnych próbek kosmetyków..." ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Dość dawno tu nie zaglądałam i przeglądnełam pare stron i jak widze to stare formowiczki (za czasów kiedy tu bywałam) wszystkie odeszły(?) Nie wiem, czy mnie pamiętacie jak co :p Pzd :* ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Lenka.................to kolejna spryciara, wystarczy napisać kliknijcie na mnie, w większości tych adresów jest końcówka Lenka :) Aha, to , że ktoś dostał banana lub długopis jest mało istotne, tu pisze się nazwę firmy/ nie koniecznie jej adres i kraj/ . Budujcie to forum, samym ogólnikowym chwaleniem nic nie tworzycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×