Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Na acne-dermie nie ma takiej informcji, może dlatego, że podobno jest "teoretycznie" na receptę i w niektórych aptekach nie chcą bez niej go sprzedać. Więc (znów:p) "teoretycznie" to dermatolog powinien informować o konieczności stosowania filtrów, ale zazwyczaj nie informują :o (może chcą, żeby do nich potem dłużej chodzić z następnymi przebarwieniami) Też mi się nie bardzo podobają te wysokie filtry fotostabilne, ale podobno trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upgradeu - acne-derm nie jest i nigdy nie byl na recepte w przeciwienstwie do skinorenu, ktory kiedys byl. od dluzeszego czasu zaden nie jest na recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym te przebarwienia mogą dopiero po jakimś czasie wyjść i wtedy nie kojarzymy tego z jakimiśtam kosmetykami używanymi kilka miesiecy wcześniej. Wydaje mi się, że gdy skóra nie ma ochrony po kosmetykach złuszcających to promieniowanie dociera do głebszych warstw skóry i tam "rozrabia" :P i dopiero jak te warstwy wyjdą na światło dzienne to je widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam poprawiam sie podobno chwile po wprowadzeniu byl :p ale skinoren byl duzo dluzej tylko na recepte ;) zreszta to nie ma zwiazku... ta sa leki, na ulotce powinny byc wszystkie przeciwskazania, interakcje i srodki ostroznosci czy to na recepte czy nie, tak samo jak np. warunki przechowywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upgradeu - ta koniecznosc ochrony przywiekszosci kwasow to nie konca przez to, ze one zluszczaja skore....ale przez to, ze czesc ma tak zwazne dzialanie fotouczulajace :) zluszcza tez brevoxyl, benzacne, peeling migdalowy i 100 innych, a jednak przy nich nie ma tej koniecznosci ;) zreszta...ja nikomu nie bronie stosowania ... ale ja nie bede i wiem ,ze u mnie kwas azelainowy nie szkodzil bez filtra bo juz stosowalam, dawno i wiem, ze nie pojawily sie przebarwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam sie wyzej, ze fakt, ze przez chwile byl :p oby byly kiedys, a teraz nie sa ;) widac farmaceuci niedouczeni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno wiem, u mnie wiekszosc kremow z filtrem powoduje niestety wysyp... sa ze 2-3 w aptekach takie blokery oil-fre do cery tlustej mieszanej, ktore sie nadaja pod makijaz ale sa drogie jak nie wiem :o tak wiec jesli bym stosowala kwasy w innyj porze roku to bym pewnie kupila, ale troche z tego powodu zdecydowalam sie na ten skinoren teraz, a nie kiedy indziej ;) znikam znow 🖐️b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś szybsza ;);) Ja ma mieszane uczucia jeśli chodzi o kwasy i promieniowanie UV :o -> http://www.biochemiaurody.fora.pl/problemy-skorne,12/przebarwienia-potradzikowe,346.html Bardzo bym chciała, żeby nic się złego nie działo nawet jesli się nie używa filtrów, bo tak jak pisałam, nie mogę dobrać odpowiedniego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak mowie przy czesci kwasow (np. AHA) w ogole nie bralabym opcji bez filtra pod uwage... przy tym biore :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do UHY i kasikiki Mam prosbe, korespondujcie ze soba albo na forum, albo na mailu.. Tabelka to nie jest za bardzo miejsce na tak dlugie teksty, psuje sie caly jej uklad i nie widac wynikow. Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla nareszcie paczka z esentii! :D A w niej piekna, zielona maseczka (chyba celowo zielona, wszak to kolor nadziei ;)). Ale dzisiaj jej nie naloze, poczekam do jutra. Dzisiaj Skinoren bedzie mial swoj debiut. Zastnawiam sie czy nakladanie raz Skinorenu, raz maseczki nie wplynie zle na efekty kuracji tym pierwszym? Bo nie dosc, ze powinno sie nakladac codziennie, to jeszcze dwa razy dziennie... Nakladacie czasem na dzien te maseczke? Niby napisane ze tylko na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo od biedy zróbcie sobie osobny arkusz i nazwijcie go rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle,ze skinoren raz na dwa dni to moze malo dzialac :o dlatego ja wlasnie chce go na dzien stosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies pewnie tak ;) i wtedy moze mozesz ja nawet codziennie stosowac ;) sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam i nalozylam juz Skinoren. Moze dzisiaj na noc naloze jednak maseczke. W miare mozliwosci bede wymieniac te produkty, ale bede sie starac uzywac Skinorenu codziennie. Moje spostrzezenia: 1. lekko szczypie i swedzi w niektorych miejscach (i to niekoniecznie w tych, gdzie sie masakrowalam najczesciej) 2. ladnie matuje i wyrownuje powierzchnie skory (nie widac w ogole otwartych porow, przez co zaskorniki zmniejszyly sie do minimum - tak, tak, wiem, ze to chwilowe ;) ) 3. pod makijaz chyba raczej sie nie nada (ciezko bedzie rozprowadzic podklad) To tyle na pierwszy raz. Zobaczymy jak bedzie z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty - jesli masz pod reka dobrego psychologa, to zapisz sie, sprobuj. Czasami rozmowa z fachowcem duzo daje. Wazne zeby byl dobry, bo niektorzy tylko dobrze kasuja pieniadze i nic poza tym :) I nie martw sie 🖐️ Dzisiaj dolek, jutro bedzie lepiej. Widocznie jeszcze twoj czas nie nadszedl, ale moze od jutra? Jestesmy z Toba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie, kitty - kiedys musi byc lepiej ❤️ znow to zrobilam... moj skinoren, dwa pierwsze punkty zgodne, tylko trzeci inny bo konsystencja lzejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o pkt 3 to zauwazam, ze po czasie, tzn. po wchlonieciu sie kremu, jest ok i mysle, ze jednak daloby sie zrobic makijaz. Tylko ze nie kazdy rano przed praca ma czas, zeby tyle czekac. Ja mam max. 5-10 min. na to, wiec odpada. A nie mam zamiaru sie poswiecac i wstawac pol godziny wczesniej tylko po to, zeby zdazyl sie wchlonac ;) Zapomnialam jeszcze dodac, ze krem jest bardzo wydajny - wycisnelam niecale 2 cm i starczylo na cala twarz (z akcentem na miejsca strategiczne, czyli czolo, nos, brode).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nim niestety trzeba odczekac m.in pol godziny bo moze reagowac z innymi rzeczami, takie opinie w wielu miejscach widzialam :o Ja na szczescie zazwyczaj mam ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu a u mnie nastapił wysyp na szyji :/ małe i białe pryszczyki - musiałam je ruszyć bo jak z takimi chodzić? i ogólnie jakieś podskórne syfy na twarzy się szykują. Tłumaczę sobie, że to albo wina przedokresowych dni albo wina zażywania Drovitu - zażywam mięsiac, a dopiero po 3 mają być pozytywne efekty, natomiast właśnie po pierwszych tygodniach może wystąpić wysyp... Ogólnie moja cera brzydko wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczypawica...to najgorsze co moze byc z pryszczykami na szyji, rozdrapiesz jednego i zaczyna sie babrac :o przynajmniej u mnie.... ja juz wiem, ze trudno bo trudno ale trzeba sie zmusic i nie ruszac tylko wysuszac + ostra gabka do mycia po kapieli te sa najgorsze dla mnie...jak juz sie ruszy to potem u mnie kolejne niemal jak przez paczkowanie sie pojawiaja :p :( oby u ciebie bylo lepiej l:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba niepotrzebnie je ruszyłam, ale normalnie mnie swędziały :/ Teraz są jakby napuchnięte i zaczerwienione a wyglądały tak niepozornie - takie malutkie buuuuu, czym takie na szyi najlepiej posmarować na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×